Как се забавлявате без децата - кино, гости, ресторанти и ... толкова?!

  • 1 801
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 335
Обикновено събота вечер малката е при майка ми.
Излизаме с приятели- някъде да хапнем, после най- често на боулинг. Или си стоим вкъщи пред телевизора. За дискотека не ми се и мисли- като знам, че около мен ще са само тийнове под 18  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 4 447
Без децата - секс, много ясно.

# 17
  • Мнения: 3 034
пък на нас децата на секса не ни пречат. Mr. Green

# 18
  • Мнения: 4 392
Обичайното..


Излизаме с приятели- някъде да хапнем, после най- често на боулинг.
А, хубав ви е боулингът.  Wink ПОсетихме го скоро. С малката.  Grinning Голямо бягане му удари из залите. Crazy

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Палим колата и излизаме извън града - хижи, палатки. Сега като се позатопли може и да ги взимаме с нас.

# 20
  • Мнения: 919
Ами понякога ходим на дискотека,но вече не ни понася там. Laughing
Иначе по други заведения ходим двамата всяка събота вечер. Peace
За пикниците предпочитаме да сме с децата. Grinning

# 21
# 22
  • Мнения: 332
Най-често отиваме да хапнем с приятели и после на дискотека  dance sohappy

# 23
  • Мнения: 2 070
Моменталически си давам и последната стотинка да ида на място, на което не съм била. Ако ще и най-близкото село да е.
Децата кво пречат на секса не мога да разбера.  newsm78

# 24
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ако е за повече от един ден  и бабата е дошла в къщи се изнасяме на романтична почивка с повечко презервативи Mr. Green
Ако бабата е взела детето при себе си се мотаем голи из къщи пак близо до презервативите, поръчваме си храна отвън и омитаме шоколадите на децата Mr. Green
Ако е за няколко часа отиваме на кино и после на ресторант.

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Децата кво пречат на секса не мога да разбера.  newsm78

не бъди нетърпелива... Има време, че разбереш Wink

по различни начини се забавляваме... Според зависи.

# 26
  • Мнения: 205
Разходки из парка, седене с часове на скалите на тепето, прегърнати, загледани в града, както когато още бяхме гаджета

# 27
  • Мнения: 2 070
Децата кво пречат на секса не мога да разбера.  newsm78

не бъди нетърпелива... Има време, че разбереш Wink


Е, ако искаш да го правиш в банята, в кухнята и т.н. сигурно ще се пречкат като порастнат, но в спалнята си човек поне може да си прави секс. Може и да си права. На мен засега не ми е пречело 3 и полвина годишното дете. Че и докато е в същата стая не пречи, дълбоко спи.

# 28
  • Мнения: 8 999
На всичко, което се прави без деца /освен секс/ с мъжа ми се наситихме преди да се появят децата. Те бяха някакъв нов вид забавление, затова винаги са с нас - на кино, на ресторант, на гости, на кънки, на разходка, на пикник, на излет в планината, на море. Създадохме ги специално, за да си имаме компания /освен за секс/. Не сме се отделяли от тях, освен в случаите, когато сме имали работа по едно и също време и е било наложително да присъстваме и двамата.
За съжаление годинките се търкалят бързо, може би ни остава още толкова време да прекараме заедно с тях, а после те ще се отделят и ще се отдадат на свои занимания, които се правят без родители /включително и секс/.
Наслаждаваме се на всяка минута, в която сме заедно.

# 29
  • Мнения: 2 070
И на мен ми е все по-готино да взимам детето навсякъде и все по-малко ми пречи. Но с бебета, колички, кърмене и такива е по-сложно. На кино не може да идеш с детето или на театър, ако е под определена възраст.

Общи условия

Активация на акаунт