Изживявали ли сте силна уплаха през бременността?

  • 20 435
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Да изживявала съм.И то няколко пъти.Синът ми се роди живичък и здравичък.Само че чат пат трепереше в първите месеци.Не знам има ли връзка

# 16
  • Мнения: 3 634
Да, преживях силен стрес, имах гърч. Това стана в 8-мия несец. 1-2 дни имах контракции и лежах повече. Мите е чудесно и спокойно бебе.   

# 17
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
С първата бременност в 7 месец преживях голям стрес, крещах, виках нещо подобно като при теб.Получих и контракции, но слава богу родих в 9 месец, здраво момченце.

# 18
  • Мнения: 7 418
  В 7 или 8 месец ме нападнаха кучета в една безлюдна уличка.
  Сега всичко е наред! Simple Smile
 

# 19
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Уф, преживяла си нещо наистина ужасно! В къща ли живеете, това през деня ли се случи?
Иначе преживях голям стрес през 7-ия месец - паднах по едни стълби и много се уплаших за бебето. Всичко приключи успешно и родих когато трябваше.
 Hug

Аз паднах в 9-тия месец, но и при мен всичко се разви нормално! Peace
Е, родих секцио но невър майнд, всичко отминава! Grinning
 Hug

# 20
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Леле голям стрес си изживяла #Crazy , но спокойно всичко е наред. Hug
Ние катастрофирахме когато бях в 7 месец и нищо ми няма , надявам се на бебка също. Praynig

# 21
  • Мнения: 1 586
Леле, това си е страшно и да не си бременна.Иначе,аз бях в четвърти месец и с мъжа ми ходихме до Сандански,аз шофирах и на пътя изведнъж излезе една коза  Shocked и аз я блъснах.Уплаших се адски много и се разревах а козата стана и избяга.Като отидохме в Сандански отидох на лекар и нищо нямаше ,бебчо се роди жив и здрав.Не се тревожи,всичко ще е наред!

# 22
  • Мнения: 875
аз не съм преживявала подобен ужас, но на една позната котката и падна от терасата от 13 етаж и то пред погледа и. после всичко мина нормално. опитай се да не мислиш повече за това, всичко ще е наред!  Hug

# 23
  • Мнения: 1 877
Ох,като чета какви стресови ситуации сте имали,то моята направо си е като песен,но и аз тогава доста се уплаших и разярих,защото,когато бях в 7 месец,едно такси ми блъсна кученцето и отпраши...За щастие оцеля - и кучето ,и шофьора на таксито...

# 24
  • Мнения: 103
Голям ужас си преживяла , наистина...
Аз, някъде в началото на бремеността пък, се уплаших здравата, когато един контакт изгърмя. Тъкмо включвах калорифера и като запуши тоя ми ти контакт и като се разсъска - аз пуснах щепсела, скрих си лицето и не смеех да помръдна под дъжда от искри. Слава богу, премина от само себе си. Много се притеснявах да не остане някакъв белег на малката - че и за лицето се хванах ( нали суеверията гласят, че там, където се пипнеш при стряскане, на същото място бебето ще има белег). Е, нищо й няма... да чукна на дърво

# 25
  • Мнения: 2 000
Чак такъв стрес като теб не съм изживявала, но в 8-ия месец през първата ми бременност се спънах и паднах вкъщи  ooooh! Доста се бях стреснала и шашнала да не съм навредила с нещо на бебето. Слава богу нямаше никакви последствия от това.

# 26
  • Мнения: 812
да ,в четвъртия  месец бях,беше зима и заледено,когато натиснах спирачките на колата и тя просто не спря.Слава богу се разминах само с уплахата!

# 27
  • Мнения: 187
Бях бременна в петия месец,когато една сутрин  такси ни удари странично,шофираше мъжът ми.Естествено доста се уплаших.Хубавото в тази ситуация,ако мога да го нарека така,е че големият ми син не беше в колата понеже удара се понесе от тази страна на колата в която той седи.Родих едно здраво момченце.

# 28
  • Мнения: 186
Когато бях в 5 месец през  първата ми бременност, ме ухапа куче. Много се изплаших, защото ме изненада в гръб. Изпищях доста силно, та и кучето се стресна и избяга. Роди ми се здраво и красиво момиченце. Но и до днес, вече шест години, тя има необясним страх от кучета. Не зная има ли някаква връзка между двете неща.
Лека и спокойна бременност!

# 29
  • Мнения: 686
Когато бях бременна,чух най-ужасните думи ,който се молех да не чуя за много скъп човек-разбрах,че татко е болен от рак.Плаках много.

Общи условия

Активация на акаунт