bugaboo bee или stokke

  • 10 740
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
Да разбирам ли, че в тези магазини ги има вече количките? Защото в магазина до гарата ми казаха 10-15 март. newsm78 и аз чакам ли, чакам.....

# 16
Магазина на Цар Освободител във Варна е към този в София /гарата и срещу входа на южния парк - Dolce vita/- все едно е.

# 17
  • Мнения: 2 652
Аз бих те посъветвала да вземеш Хамелеона. Пчеличката е страхотна, иначе, но е тясна. Бебето ми беше на 7-8 месеца като я взех и още тогава му беше тясно в раменете вътре, особено зимния сезон с по-дебелите якета. Има едни прегради за сигурност, които още повече свиват пространството. И друго се сетих - сенникът е от някакква много странна твърда материя, която се намачква и не седи много красиво. Освен това Хамелеона има по-добра возия и с лятната седалка е само 2 кг по-тежък от Bee-то. Стокето го слагам на трето място (имам и трите колички и говоря от опит).

# 18
Ох, недей, че каквато съм везна .... ще остане детето без нова количка...
В магазин 9+ ми казаха, че ще получават Вее-то на 6 март и си планувах пътуване, само защото идва 10-на дни по-рано от Варна. Освен да преценявам на място. Какви аксесоари си ползвала? Хамелиона ми харесва заради джаджата за кака евентуално /ако изобщо е такова/, ама и тя е вече дърта пастърма на почти 6, че не знам..... 
Малеее,малеее .... остана детето без кола... Grinning 

# 19
  • Мнения: 2 652
Ох, не съм искала така да те раздвоя. Пуста гъзария - поръчах Bee-то без да съм го виждала на живо и очаквах да е също толкова добро като Хамелеона. Абе, всичките колички така поръчах и уцелих с Хамелеона Simple Smile Не че е лошо Bee-то, напротив - много са помислили, но според мен по-скоро е за втора количка, и то лятна. Така, че по-добре първо ги виж, после избирай.

А за аксесоарите - всичките ги имам, с изключение на приспособлението за по-голямо дете. Най са уцелили, обаче, със зимните гуми - няма друга количка с такива. Като задните са, но по-малки. Родих се на снега. Така хем супер маневрена през лятото, хем проходима на сняг. Сенникът с УВ-защита също е много добър, върши работа и за мрежа против комари, въпреки че отделно си има и такава. Харесва ми, че придобива много хубава форма като го сложиш, дъждобранът се разпъва в същата форма и не виси като парцал. Поставката за чаши е удобство.. и така.

# 20
Ох, тая пуста гъзария, щото новичко и го  няма.. Thinking Звъня по всички магазини, гледам клипчета..  Май на място ще се решава. Добре, че имам малко по-рационален мъж, че да не вися в магазина 6 часа.

А за тия зимни гуми така съм се смяла ....за смяната де, че намерих още работа на съпруга, ама виж - вършели работа. Благодаря ти много за съвета.

# 21
  • Мнения: 502
о и аз се запалих по bugaboo bee. ще видим дали ще я докарат скоро в варна иначе като ходя в софия веднага ще я изпробвам и май това ще е втората ни количка!

# 22
  • софия
  • Мнения: 1 745
Пчеличката е най-страхотната количка,която съм виждала  Peace!Супер удобна,има 4 положения на гръбчето,сенникът е много дълбок,доста е широка,а за возията просто се бута с един пръст  Peace!
Дъщеря ми е 86 см и е 13 кг и изобщо не мога да кажа,че количката е тясна.
Всъщност количката е на приятелката ми,която има и Хамелеона и няма място,за сравнение  Naughty!Биито е класи над хамелеона.Седалката е уникално яка  Peace!

# 23
  • Мнения: 17
И аз много съм се запалила по тази количка Бугабу бий! В интернет я гледах и ми се струва много добра. Във Варна магазин Долче Вита на бул Цар Освободител продават Бугабу Хамелеон и там ми обясниха, че Бий ще получат до 10-ти март ! Нямам търпение да я видя и на живо !

# 24
  • Мнения: 2 652
Дъщеря ми е 86 см и е 13 кг и изобщо не мога да кажа,че количката е тясна.
Ако искате, ще си направя труда да ги измеря и двете. Моето бебе е близо 9 кг и й е тясно, особено сега с по-обемисти дрехи. Виж, като се позатопли, става - нямам търпение да я подкарам, защото засега е "зазимена" в гаража и сложена в графа "летни".

# 25
  • Мнения: 295
Grace m да те питам и тебе за гумите на бийто - запецват ли по дупките на улицата? На нашия бъдещ татко това му е основния аргумент против бийто и ако мога да му дам инфо от човек, който я има ще мога да го навия да я вземем. Също ако си ползвала калъфа за новородено сподели доволна ли си? Grinning

# 26
Явно са добри колелцата, все някой щеше да се оплаче....  Rolling Eyes

Сънувах я тая количка снощи, загъваха ми синя, а пък аз исках жълта  newsm78 пълна лудост...

Ще взема да седна на митница да я чакам...

# 27
  • Мнения: 2 652
Всички малки гуми запецват, не си правете илюзии. Но пък имат своите предимства - по-леки, по-маневрени. А и на Бий-то не са чааак толкова малки.

# 28
Аз вече се разхождам в парка с две кукли! Моята малка Рая и  пчеличката на bugaboo! Справяме се чудесно и без физическата сила на Тати, защото усилието да изляза от вкъщи с тази количка е толкова голямо, колкото да взема  дамската си чанта  Grinning ! Поръчахме си я  в 9+ на Елемаг, като единственото ни колебание беше за цвета. И все пак отличничката е жълтата, нали?! Laughing

# 29
  • Мнения: 84
пчеличката е много тясня хора НЕ СЕ ПОДЛЪГВАЙТЕ бъгстъра е много широка и готина за по-голямо дете имам предвид де -след 6 м. примерно

Общи условия

Активация на акаунт