Калиакра или Л а г у н а гардън(Албена)

  • 2 950
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Pipinka Heart Eyesзначи няма мини-клуб в хотелите Shocked newsm78
В някаква реклама за Калиакра прочетох,че има newsm78
Защо не им звъннеш да ги питаш директно в хотела.
bibi Hugзащото ще ми кажат,че има а з няма да им повярвам докато някой ходил не ми го каже и не ми опише точно,какво представлява:roll:

# 16
  • София
  • Мнения: 6 559
Pipinka Heart Eyesзначи няма мини-клуб в хотелите Shocked newsm78
В някаква реклама за Калиакра прочетох,че има newsm78
Защо не им звъннеш да ги питаш директно в хотела.
bibi Hugзащото ще ми кажат,че има а з няма да им повярвам докато някой ходил не ми го каже и не ми опише точно,какво представлява:roll:
ами аз нахалствам и разпитвам,докато не получа достоверно инфо от хотела.  но като гледам колко е голямо детето ти определено дори и да има клуб,няма да е подходящ за него. не зная каква ти е идеята, но ако искаш да го оставяш там сам без вас няма да стане. Повечето занимания клубове в хотелите в Албена се оганизирани (а може би и спонсорирани,защото е пълно с немски играчи и игри) от сътоветната тур. агенция примерно Primasol или ITS. Анимацията е насочена към немско (най-вече)  и руско говорящите деца между 3 и 10 години. Половината аниматори дори не са българи и не знаят български. Поради тази причина българско дете може да ползва клуба само и единствено, ако те се съгласят и пак говорим че е придружено от родителите си  т.е. ползва помещението и играчките. Ние във Вита парк случихме на аниматори така да се каже и те сами ни искаха бебетата (тогава),защото били много сладки и децата им се радвали (примерно) , но пък в Ралица супериор не беше така. Та целта на цялата ми пледоария е, да ти обясня, че дори и някой да е почивал в Калиакра миналата година и да ти даде инфо, то може би няма да е достоверно за тази година. Можи пък в периода, в който почивате вие изобщо да няма анимация и клуба да е затворен и да ползвате само детската площадка. Но пък точно около Калиакра има още поне 10 места за забавления за деца, които са на пренебрежимо малко разстояние тъй, че все ще намерите как да го забавлявате малчо. Друго, което прави въпроса ти с повишена трудност (поне за мен) е че тази и миналата зима течяха реновации и ремонти в цяла Албена тъй че може през лято 2008 да има съоражения, които преди това ги е нямало.  Peace

# 17
  • Мнения: 3 423
bibi Heart Eyesмерси много
 Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 3 423
Нямах време да осмисля нещата,че излизахме с дечко, но макар и бавно загряваща  Winkси давам сметка ,че това което ти пишеш Биби Heart Eyes показва,че българчето е едва ли не на второ място в Албена newsm78
Как тъй само за немските деца да е мини клуба Shocked и само ако им е симпатичен на аниматорите малкия да го допуснат, нали и ние българите си плащаме ,даже повече от немците ShockedКак тъй ще зависи само от благоразположението на аниматорите Shocked
Теб това не те ли подразни при условие,че си плащаш всичко newsm78
А ,че е малък моя мишок,малък е,не искам да го оставям сам(ако,че сега в Сандански го взимаха)но поне с мен да си играе и да ползва помещението при кофти време в клубчето ми се вижда нормално newsm78
Ако ще да е така,не ща и да знам за бг море вече окончателно Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 134
Моля ако някой е почивал в тези хотели да сподели впечатления Hug
Ако може подробности за детската площадка и детския кът-ако имате и снимки,ще съм ви адски задължена Hug
Наистина ли в Калиакра е много шумно newsm78
Из руските сайтове прочетох ,че и в *** гардън в стаите от към Добруджа било много шумно.Гергана го водят по тих,ама ако това е детската площадка Stop
http://bg.otzyv.ru/hotelphoto.php?id=365&p=9055
В този "стил"ли са и площадките на Калиакра и *** гардън Rolling Eyes
Изобщо това ли са трите най добри хотела в Албена на all.-интересуват ме само близките до морето newsm78

Мерси предварително    bouquet




Да побутна темата, незнам доколко ще съм ти от полза, но на 16.05 имаме резервация в Калиакра, на 20.05 се прибирам и ако не ти е късно ще пиша, ще приложа и снимков материал.
По телефона бях безкрайно нахална, ако съдя по отегчения тон в слушалката отсреща  Laughing Понеже тръгваме с дъщеря ни, която е на година и половина и изисках доста информация за удобствата им за деца, пък ще видим какво ще е. Имало детска площадка, детски басейн, частна детска градина, за която се плаща допълнително, предлагат детски легла-кошарки, бебефон, столчета за хранене, безплатен румсервиз  newsm78, но пак казвам не съм го видяла и не го твърдя
Иначе за хотели в Албена, последните 3 години сме почивали само там, бяхме в "Компас" - много стара база, точно от соц-а  Crazy, но всичко останало беше на ниво, храната им в инклузива беше добра, богато меню, достатъчен на брой готвени ястия, детската площадка там е хубава, ако те интересува ще ти приложа снимки, има хубави пързалки, катерушки, люлки и всичко това е в един многоооо голям пясъчник, трепериш по-малко, в кой момент точно ще сте с пукната глава   Peace.До басейните има достатъчен брой шезлонги не сме ставали рано за да се бием за такива, но и никога не сме биле без такъв Naughty, има аниматори, който танцуват , пеят и организират разни игри, състезания за децата, вечер - детска дискотека. Хотела в момента е в ремонт, надявам се да решат проблем с обстановката, но си има недостатък - далече е от плажа   Rolling Eyes  Персонала в хотела бяха много мили и внимателни, повече си глезят гостите, в сравнение с хотел "КОМ", в който бяхме 2007, е там беше ужас, хотела е огромен, адски шумен, предпочитан е по-скоро от тинейджъри, има дискотека в самия комплекс и можеш да си танцуваш в леглото до 5-6 сутринта ooooh! храната ? .... не бях очарована преобладаваха салати и полуфабрикатни храни: всякакви панирани, пържени или на скара чудесии, добре, че бяхме без деца иначе незнам с какво човек би хранил малко дете там Rolling Eyes, аниматори и тук имаше, но говорят само на немски, като цяло в "КОМ" обгрижват единствено и само немски туристи. Също е доста далеч от плажа.
Калиакра е на плажната ивица, поне този проблем отпада,  за другото ще видим в петък  Grinning

# 20
  • Мнения: 3 423
kriss благодаря   bouquet ,но темата е стара.
Вече платих за Сол Несебър Бей  Simple Smile
Но пък за друг вярвам написаното от теб ще е от полза Hug

Общи условия

Активация на акаунт