Добър гинеколог в Шумен

  • 84 741
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3
radvam se 4e tvoeto dete e jivo blagodaredie na kuzmanova ,no moeto e sas 75% invalidnost i to za cql jivot nemoje da otide samo do toaletna kamoli ne6to pove4e i sega i sega nemojem da se spravim s uvrejdaniqta koito mu nanese povreme na rajdaneto.taka4e az sa6to imam pravo  da ne sam saglasna s teb 4e e dobra lekarka

# 46
  • Мнения: 0
съжалявам ,за случилото се с вас!Но сигурна ли сте ,че Кузманова е била лекаря,защо не я осъдите тогава?Какво чакате  :о:Тя е много добър човек не мога да повярвам,но все пак не сме безгрешни така че действайте съд и това е!

# 47
  • Мнения: 6
За сега и аз съм доволна от д-р Кузманова. От две години ходя при нея, винаги се е отнасяла с нужното внимание. Сега дори съм си я избрала за наблюдаващ бременността ми. Надявам се всичко да е наред. При д-р Димов бях с първото си дете, но тогава той още имаше кабинет в старата поликлиника. И от него нямам оплаквания. Но всичко си е индивидуално.
Поздрави на всички настоящи и бъдещи майки от Шумен.

# 48
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен, от скоро живея в Шумен и се налага да си намеря гинеколог тук, защото планираме първа бременност и бих искала да се уверя, че всичко е наред преди да преминем към тази крачка. Изчетох всички постинги до тук, но  никъде не срещнах името на д-р Елка Тарашева. Случайно някой да има впечатления от нея? Спомням си че преди години когато учех тук в Шумен чувах да спрягат това име за много добра, но все пак бих искала да чуя мнение на някой, който е бил при нея (по възможност скоро - последната година или две).
Благодаря ви предварително!

# 49
  • Мнения: 3
чесно да ви кажа кой от кого е доволен е относително,защото можете да чуете ет един добро мение за един а от друг лошо просто трябва да намериш лекаря които на теб ти псва и си доволна. а това че няма две еднакви мнения можеби не трябва да те разобеждава.аз сам ходила при поне 5-6 гинеколога в града и сега ходя в парва частна аг клиника

# 50
  • Мнения: 0
Здравейте! Искам да попитам за специалист в Шумен, който се занимава с кожно венерически болести и инфекции. Имам проблем с долната полова система, а не знам при кого да отида. Бих била благодарна ако ме посъветвате за някой.

# 51
  • Мнения: 0
Zdraveite ako tarsite dobar lekar tova  e d-r Kuzmanova Simple Smile Simple Smile no nikoga ne xodete pri d-r Rumqna Qneva -novata poliklinika ..1-vo nishto ne vi obqsnqva i e tolkova gruba 2-ro 1 god shte vi kazva che vsichko e nared i shte vi dava samo lekarstva ...ot koito nqmate polza ..reshavate da idete na drug lekar i vi kazvat vednaga che imate polikistoza  na qchicite ...koeto neshto nqma  da kak da ne go zabeleji lekarq no samo si malchi i vi vzima parite ako ne ste zdrsvno osiguren ..a vaprosnata d-r Qneva e prosto edin sharlatan nikoga ne xodete pri neq  shte syjalqvate ... !!!

# 52
  • Мнения: 4 370
Аз дори не съм я чувала тази!

# 53
  • Мнения: 13
хайде да обновим малко тази темичка, че инфото е старо
аз съм доволна от д-р Цанкова (новата поликлиника)
много внимателна, не изписва "витамини" без да има нужда
прегледите протичат при нея много добре

# 54
  • Шумен
  • Мнения: 15
Здравейте,
Тази тема наистина има нужда от малко обновяване, гледам в другите теми постоянно се обновява инфото и мненията за различните райони. Аз лично ходя при д-р Нейкова. Доволна съм от отношението й и от прегледите, както и от леченията, които ми е прилагала по различни причини. Последно не беше убедена в диагнозата и ми даде направление за друг специалист, който потвърди нейното мнение. Няма нищо лошо в това когато не си сигурен да пратиш пациента при друг за консултация.

# 55
  • Мнения: 60
Здравейте, може ли някой да ни даде актуални адрес и телефон на д-р Койнова?
Аз имам стария и адрес, но не мога да намеря новия..
Благодаря предварително  Simple Smile

# 56
  • Шумен
  • Мнения: 15
Здравей,

Кабинетът й е в старата поликлиника на първият етаж (като влезеш, веднага в дясно). Телефонът обаче ми е на едно листче, което не мога да намеря Sad Ако те улеснява работното й време е понеделник, сряда и петък от 15:30 до 20:00 часа
Дано съм ти била поне малко полезна  Simple Smile

# 57
  • Мнения: 60
Благодаря ти  Hug

# 58
  • Мнения: 0
zdraveite. i az iskam da pomolq ako nqkoi znae ne6to za dobar det.ginekolog neka da pi6e. da6terq mi e na 14g ot 2g ima menzis a sega 2 ri mesec nqma tak1v vodih q pri neikova gledaq na videozon kaza 4e vsi4ko e normalno pusna i isledvaniq na 2hormona i tam vsi4ko e nared i sega neznam kakvo da pravq newsm78




# 59
  • Шумен
  • Мнения: 15
Д-р Цанкова е специалист по детска гинекология, мисля, че има кабинет в поликлиниката. Звънни на регистратура и попитай 054 832671. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт