Лечение на стрии с витамин А - 2

  • 55 938
  • 390
  •   1
Отговори
# 15
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
 PeaceТова е добре...

# 16
  • Мнения: 37
здравейте и аз започвам да следя темата, е аз обаче кърмя пречили ? И защо?

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 308
Ужасно ме сърби, беля се като змия. И при мен новата кожа започна да се лющи, даже малко ме наболява сякаш съм изгоряла, но продължавам да се мажа. От вчера започнах през ден, пък да видим...

# 18
  • Мнения: 1 224
Вие от всичката тази смъкната кожа, накрая може и някой друг килограм да загубите  Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 164
Вие от всичката тази смъкната кожа, накрая може и някой друг килограм да загубите  Mr. Green

 Laughing Де да ставаше така!... Представям си парцали кожа навякъде зарязани, както змиите я зарязват  Joy

# 20
А какво бихте предложили за кърмещи майки???? Weary

# 21
  • София
  • Мнения: 164
А какво бихте предложили за кърмещи майки???? Weary

Предполагам, че за нови стрии питаш?

Можеш да опиташ с полски колаген - казват, че е много добър като качество и се отразява положително на кожата. Аз лично рових доста, за да събера информация, но още не съм го ползвала. До колкото знам има тестери по 5 лв., с които можеш да опиташ продукта.

Другият вариант е бадемово масло, масло от карите (ши), ленено масло също става. Консултирай се с лекар дали можеш да приемаш селен и цинк - важни са кожата.

Поразрови в нета! За възстановяване на кожата се предлагат много неща, но е добре да разбереш и какви отзиви има за съответните продукти.

Успех!   bouquet

# 22
Аууу, дупето ми е така червено и ми париииии - все едно съм го нажарила с коприва  Joy Днес цял ден се въртя на стола в офиса и не мога да си намеря място... Тази вечер си давам почивка от гела, утре - пак  Peace

# 23
  • Мнения: 1 259
Запис! Simple Smile

# 24
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Момичета,излющването на кожата трябва да става постепенно,а не агресивно с изгаряне,зачервяване и други екстри..За това има период на привикване към даден продукт.

# 25
Момичета,излющването на кожата трябва да става постепенно,а не агресивно с изгаряне,зачервяване и други екстри..За това има период на привикване към даден продукт.

Здравей   bouquet
И аз съм на това мнение, още повече, че кожата ми е много чувствителна... Затова не се мажа всяка вечер... Но понеже се мажа основно по дупето, като седя на него, особено като нося чоропогащник цял ден и то се протрива повече, отколкото ми се иска.... #2gunfire

А иначе - опитвам се да внимавам и да съм разумна  Peace

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Дано си струват тези мъки!

Защо не пробвате първо на малък участък дали и какъв ефект ще има, така и кремчето ще ви стигне за по-дълго време, вместо да купувате 10-ина тубички и да се чешете навсякъде.  Thinking

# 27
  • Мнения: 2 068
от утре започвам една терапия с колаген
дано има някакъв резултат  Praynig

# 28
  • Мнения: 111
от утре започвам една терапия с колаген
дано има някакъв резултат  Praynig
Moля кажи повече за тази терапия.

# 29
  • Мнения: 2 068
от утре започвам една терапия с колаген
дано има някакъв резултат  Praynig
Moля кажи повече за тази терапия.

не съм много на ясно затова след терапията  ще разказвам  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт