За брака

  • 5 488
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
НА 20 отчаяно исках брак с един конкретен мъж.

# 16
  • Мнения: 505
Аз си мислих, че никога няма да се омъжа... Случи се преди 6 години - най-неочаквано Laughing  Когато бях на 20 хич не ми се мислеше за това...е ако си на 30 и нямаш деца . може и вече да се замислиш... на 20 е по-добре да купонясваш още малко ....Макар че - то не пита...

# 17
  • Мнения: 6 904
Определено не ми е било цел да се омъжа и да имам деца, но се случи така, че открих човека, с когото искам да бъда и сега тези неща ми се струват съвсем нормални и са на път да започнат да ми се случват Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 775
На 20 години вече бях омъжена, но чак сега, след повече от 5 години, почувствах с цялото си сърце, че искам да имам дете. Не съм имала за цел да се омъжвам - подписахме в момент на временна невменяемост Mr. Green.

# 19
  • Мнения: 1 312
Не ми е било за цел но така се случи на 20г. бях вече омъжена и с дете.Едва по късно след някой друга годинка осъзнаваш какво си направила.Но въпреки това не сажалявам и за миг,чуствам се щаслива.  bouquet

# 20
  • Мнения: 227
 WinkИ аз съм от двайсетгодишномъжените.... LaughingДоста по-късно осъзнах какво е станало..
Върнете ме пак в тези години Praynig..Ами няма да бързам толкова,честно казано...ахам!

# 21
  • Мнения: 5 622
Е, как може подобно нещо да бъде цел на някого?! Толкова ли се изчерпаха наистина важните жизнени цели? Баси  #Crazy

# 22
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
На 20 дори не съм се замисляла за брак и деца. Чаках да стана поне на 30. Е, бракът ме налази малко по-рано, но за детето почти нацелих. Mr. Green

# 23
  • под дъгата
  • Мнения: 630
На 20 мислех за какво ли не, но не и за брак. И целите ми бяха далеч от брака. Приоритетите се променят с възрастта.

# 24
  • Мнения: 6 993
Дете искам от както се помня. Мъж не толкова. Оказах се с мъж, който не иска дете.  Joy
Иначе се омъжих на 21, без някога да ми е било цел да се омъжвам, просто исках този човек.
За мен лично си е съвсем нормално да родиш на 21-22. Хич честно не виждам какво толкова има да пропускам, аз и без това никъде не обичам да ходя и предпочитам да си стоя вкъщи.
Виж, ако си някой по-купонджийско туристически тип или с мечти за кариера,  сигурно е по-голяма драма. Аз имах късмета да видя много страни в гимназията, да купонясвам нон-стоп две години и да работя 3 години, за да ми писне всичко това и да разбера, че всъщност аз искам просто едно бебе.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 099
...Аз имах късмета да видя много страни в гимназията, да купонясвам нон-стоп две години и да работя 3 години, за да ми писне всичко това....

Караш ме да се усмихна...
Дано ти се случи това, което е най-добро за теб!   bouquet

# 26
  • Мнения: 6 993
Благодаря  Grinning

# 27
А аз на 20 год.станах майка.
Каквото трябва да стане - ще стане, кога по-рано, кога по-късно. Thinking

# 28
  • Мнения: 3 423
Ами ако нямаш други цели...

# 29
  • Мнения: 94
След 2 години няма да мислиш че ти е рано.Когато откриеш любовта ,всичко идва по мястото си без да си го планирал.Но колкото по рано една жена роди детенце е по-лесно,защото с възрастта всичко се променя Wink

Общи условия

Активация на акаунт