Страхотна диета за страхотни тела - 10

  • 11 275
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 268
Здравейте момичета!
След 3 месеца, отново се завръщам при вас.
Днес ми е първи ден!
Успешна седмица на всички!

# 16
  • Мнения: 67
  Добро утро!
  Пу за мен №7. Аз всъщност имам подобен, но в златничко и се надявам това лято да изглеждам      Страхотно в него!!

   Честита ни нова темичка, и добре дошли на всички нови страхотни мацки!!

Поздрави и лек ден!   Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 3 425
Мими_ави,  Hug

Б_иванова, и аз не съм едрогърда,а пък след диетата да не говорим  Crazy,обаче банския е супер и само мога да се надявам,че ще изглеждам горе долу така  Sunglasses

И все пак се чудя защо веднъж годишно се прави таз диета?



# 18
  • София
  • Мнения: 11 708

И все пак се чудя защо веднъж годишно се прави таз диета?





Преди година и половина,когато започнах тази диета изчетох всичко във форума за нея,тогава бяха 2 или 3 теми.Имаше май някакъв линк към статия от Байкова /нали е нейна диетата/,та тя май казваше,че не е хубаво на често да се прави конкретно тази диета.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 950
Кала ,  Hug поздравления за резултата - това си е супер  newsm44 По принцип съм чела, че организма помни диетите , на които е подлаган и като се усети реагира със забавяне на метаболизма и по-трудно се свалят кг тогава , може би затова не трябва да се прави по-често, но пък и при всеки е индивидуално - ти ако сваляш , мисля че не е проблем да я правиш колкото пъти си искаш - не вярвам да е заради ограниченията , в Страхотната има от всички групи храни, а и тя според мен може да се ползва и като дългосрочен начин на хранене не само като диета   Peace
mimi@avi  Hug радвам се че си с нас!  Heart Eyes
b_ivanova  Hug и при мен така - отслабвам първо от бюста, който и без това си е малък  Sick но пък ако ще съм слаба ще го преживея / има подплънки за сутиени  Joy Joy Joy/ , и без това доскоро корема ми беше по-напред от бюста  Sick така че плосък корем ми е по-важно!
Nicolette  Hug ще изглеждаме Страхотно лятото просто няма начин да не е така!  newsm10
Е, аз може и да не съм точно като мацката  на снимката, но със сигурност ще изглеждам много по-добре отколкото бях миналата година - поне с наколко кг по-добре  Joy

# 20
  • Мнения: 1 130
Привет страхотници  Heart Eyes
Аз съм на линия ама ми пуши главата от много работа  ooooh! Само да кажа че Кала беше питала - успях - 2 кг с лунуването и успях до 65 да се докарам т.е. почти до линийката ми  Laughing Обаче от 2 дни съм се надула като плондер от ПМС и реших докато не ми дойде и мине да не се тегля, че да не ми потънат пак гемиите от задържана вода евентуално  Wink Търча да се правя на работна и ако не успея по-късно, то довечера ще съм на линия  Peace

# 21
  • Мнения: 1 163
Много мислих ама от днес почвам и аз със вас. Дано да издържа, че в последно време съм като бездънно буре. Все ям ям а нямам натъпкване. Коремчето ми станало вече на пет ката. Дано това да успея да изкарам. Сега съм 63 мечтая за 55. Е толкова ли много искам..........................

# 22
  • София
  • Мнения: 1 950
Scorpi   smile3501 браво  Hug
mimi_msm   Hug добре дошла при нас  welcome не искаш много - аз искам повече от теб да сваля  Joy Давай смело - първите дни са най-трудни, но ако си стриктна и видиш веднага резултат после ти е по-лесно!  newsm10 И аз бях като теб преди около три месеца - бездънно буре - колокто повече ям толкова по-гладна ставам. Но сега дори и като прегрешавам храната , с която съм прегрешила е само част от едно мое предишно "нормално " хранене. А и вече катовете по мойто коремище са по-малко  Joy Joy Joy Ще успееш - подкрепата от нас я имаш само дай от теб инат и за лятото ще си Страхотна!  smile3521

# 23
  • Мнения: 1 163
О страхотно посрещане от Лидето. Да аз имам нужда от сериозна подкрепа, щото като се отпусна да ям не му мисля много. После като седна на стола и като ми стане корема на катове и почвам да се ядосвам и така постоянно. Нооооооооооооооооо смятам тоя път да бъда стриктна и след като се подкрепяме да издържа докрая.
УСПЕХ НА ВСИЧКИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ. ДА ГИ РАЗБИЕМ ТОВА ЛЯТО.  Joy Joy Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 621
Да се разпиша в новото теми  Laughing
Лиде благодаря за новата тема, страОтно си се справила с оформлението   bouquet

Много съм работен и не мога да пиша повече, ама да се отчета че в петък бях режимна, в събота също в неделя се издъних и сега пак съм на айрянче от сутринта, дано да съм стриктна тази седмица че РД-то ми е близко, а искам 6-тица на кантарю до тогава  Praynig

Целувки на всички после ще се включа пак  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 11 708
Аз като примерно момиче реших да измеря не само теглилките си,но и малко мерки.Леле лошо ми стана  Cry,то бива ядене,бива,ама чак пък толкова.
Преди две седмици си купих едно костюмче,опитах се да сложа полата и мъко моя.Вярно че беше на границата да ми стане малка като я купувах,ама викам това ще ми бъде стимул.
Та дано посмъкна някой и друг сантиметър от талията и ханша.
Засега се ядва диетката,но часът на истината настъпва вечерно време при мен.
mimi_sms добре дошла.Ще ги смъкнеш тези пусти килца.Аз тръгнях от същите килограми и смъкнах точно толкова за 4 седмици първия път.

# 26
  • Мнения: 1 132
Девойки,
Аз пак се завърщам при вас.  Embarassed Пазих Японската, Дюкан, но никоя не мие така вкусна като Страхотната. Не мога без плодове. За лятото си избирам бански Nо 8 .
Спорна седмица!

# 27
  • Мнения: 154
От утре почвам с вас , решено е. Като гледам доста повече хора сте тук. Аз имам да свалям около 6 килограма, а пък имам и срок , до 27 март трябва да съм я свършила тази работа. Мисля , че имам достатъчно време , попринцип като пазя диети съм сериозна , с изключение на уикендите  Embarassed , а пък и имам карта за фитнеса - там също ще се потрудя. И така , хайде успех на всички започнали и от утре съм с вас!  Hug

# 28
  • Мнения: 1 163
Мечтателка благодаря за стимулиращото изречение. Четири седмици ми се вижда добре то тъкмо се позатопли не е зле да се поразголим малко с нови фигури. Ама я ми кажете спазвате ли точно часовете в които да ядете, че на мене ми е малко невъзможно. На работа съм и работя с хора, като се тупне някой в 12,00 часа няма как да си изпия млекцето  Joy Joy Joy Joy а и по колко мляко пиете на ден. Днеска съм на мандарини и кисело млекце. Имам и още въпроси тя тази диета индивидуална ли е или е обща, че доколкото имам информация тая диетоложка изготвя индивидуални програми.Ами това е, който може да отговори да напише. Утре ще пиша как съм ако съм оцеляла след млякото и мандарините  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 29
  • София
  • Мнения: 1 950
mimi_msm , хубаво е да се спазват часовете и храните и да не са пропуска хранене. Ако не можеш в точния час - гледай да хапнеш при първа възможност. И на мен ми се случва да преместя часовете според работата ми в момента, но като цяло гледам да хапвам 5 пъти според режима за деня.  Peace

Девойки,
Аз пак се завърщам при вас.  Embarassed Пазих Японската, Дюкан, но никоя не мие така вкусна като Страхотната. Не мога без плодове. За лятото си избирам бански Nо 8 .
Спорна седмица!

Наистина е най-вкусната диета!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт