Страхотна диета за страхотни тела - 10

  • 11 309
  • 292
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 381
Аз този път няма да се тегля всеки ден, че като има голям минус се поотпускам.  Embarassed
........

ами даже не е хич желателно да се мериш всеки ден... най- добре 1-2 седмично, в определн час и едно и също облекло... (аз обикновено само по бикини, даже часовника си свалям  Laughing луда работа)а да и кантара да е един и същ няма значение какъв....

# 76
  • София
  • Мнения: 1 950
Мопси  Hug аз миналия месец направих 5 житни дни и свалих още на първия ден 1 кг , а после нищо, сега свалих на първия ден 700 гр , но снощи бяхме с мъж ми на заведение и мойте ангели също са слаби Joy така че днес не рискувах да се меря ooooh! , утре ще се меря пак и после чак другата седмица, защото като няма разлика се изнервям Joy може и да не издържа да не се меря няколко дни - пристрастена съм към кантарчето Sick
Но ме дразни еднообразието в житната - няма страхотни белтъчни и въглехидратни дни, /ех , размечтах се!/ newsm62

# 77
  • Мнения: 268
Здравейте страхотни момичета!
Много минуси има, браво за което.
Днес съм на ябълчици и млекце. Ще изпия две кафета с мляко, че много обичам. Едното вече е факт.
Моето малко съкровище е при баба, защото аз само до преди седмица бях болничен и сега отново. Явно не е била доизлекувана. Много ми е тъжно. Като гледам този път за 1 седмица няма да се оправи, а като е болничка ми се иска аз даси я гледкам...
И тъй като ми е тъпичко, като ми се яде, някак си не мога да се мотивирам и лесно се предавам, но за сега устисквам.

пристрастена съм към кантарчето Sick

И аз съм тотално пристрастена. Вчера се теглих, днес цял ден го мисля, но съм решила на 7 март да ми е следващото теглене. Дано издържа.

А иначе на мен житната ми подейства много сериозно - 8 кг. за 10 дни. Мислех тия дни да започна пак, но ще отложа за края на март или началото на април.

# 78
  • Мнения: 1 381
...............

А иначе на мен житната ми подейства много сериозно - 8 кг. за 10 дни. Мислех тия дни да започна пак, но ще отложа за края на март или началото на април.
Аааа това не ми се вижда много здравословно.... разбира се не знам колко си била, но все пак да не забравяме че е нормално за 30-40 дни да се свалят 10 % от първоначалното тегло...

# 79
  • София
  • Мнения: 11 774
Момичета внимавайте с рязкото сваляне на кг.Не исках да оспамвам темата с това,но на профилактичен преглед ми откриха миниатюрни камъни в жлъчката.Казаха ми,че една от възможните причини е рязко сваляне на килограми.Аз бях свалила 7-8 в рамките на месец.
Сега с малко страх я правя тази диета,ама тъй е който не си пие лекарствата.

# 80
  • Мнения: 278
Здравейте момичета! И аз до сега само четях, но от днес и аз ще съм с вас страхотна Simple Smile Надявам се на добри резултати, че и аз съм си харесала бански 5 и 10 ми харесаха най-много. Като ви чета и се чувствам така мотивирана. Абе направо страхотни сте!!!!  Hug

# 81
  • София
  • Мнения: 1 950
InDreams   Hug добре дошла! И успешно сваляне на килограми!  Peace

# 82
  • Мнения: 268
...............

А иначе на мен житната ми подейства много сериозно - 8 кг. за 10 дни. Мислех тия дни да започна пак, но ще отложа за края на март или началото на април.
Аааа това не ми се вижда много здравословно.... разбира се не знам колко си била, но все пак да не забравяме че е нормално за 30-40 дни да се свалят 10 % от първоначалното тегло...

Съгласна съм разбира се. Но просто една седмица преди това похапвах доста и бях в МЦ. Затова първия ден се източиха 3 кг. Освен това бях и все още съм с много наднормени кг. - над 30кг. Лентичката е просто поредната ми цел. Но както и да го погледнем, умереното отслабване си е най-добро Peace

InDreams , добре дошла и успех!  bouquet

# 83
  • Мнения: 29
Здравейте момичета страхотни
Моля моля някои от вас си търсят май извинения и си ги намират в горките слаби ангели Laughing Laughing Laughing
Не е ли по добре вие да сте слаби а не те? newsm78
При мен и днес нищо ново Само дето ми е малко трудно с тези 150гр дето трябва да ги ям SickМалко множко са ми май
Някой питаше за StaM -да му кажа Ще се върне при нас към 3 март по нейни думи
А иначе и на мен ми липсва smile3506
ЛЕК И УСПЕШЕН ДЕН НА ВСИЧИ

# 84
  • Мнения: 3 425
Ето ме пак  Crazy

За сега съм режимна  и мен в петък ме очаква папкане и ще смеся,но пък за едно хапване е ок....май няма да лунувам скоро!

Рових,рових и недорових таз Житна диета....сега пак отивам  Crazy

# 85
  • Мнения: 1 092
от 2.03 съм с вас момичета  Hug

# 86
  • Мнения: 1 130
Привет на страхотниците  Heart Eyes
Чак сега сварвам да се включа тук за днес, ама по-добре късно отколкото ..... по-късно  Mr. Green Режимна съм си още от началото на седмицата - пу,пу,пу, да не ми е уруки  Crazy Crazy Crazy Обаче тегленето ще почака след МЦ така че тогава резултати ще съобщавам  Peace
mimi@avi ще се оправи детенце не се тревожи, то не че не можеш да не се тревожиш ама ще видиш - сега с тез ту топли, ту хладни периоди пак са плъзнали едни вируси. Дано се оправи скоро милото  Praynig
пипи ама си хитруша добре си го изчислила - за празника 3-ти март ще си на пържолки и салатка, защото първия ти ден е млечен и е баш на 2-ри  Joy Joy Joy
Моля моля някои от вас си търсят май извинения и си ги намират в горките слаби ангели Laughing Laughing Laughing
Joy Joy Joy Peace

# 87
  • Мнения: 1 092
пипи ама си хитруша добре си го изчислила - за празника 3-ти март ще си на пържолки и салатка, защото първия ти ден е млечен и е баш на 2-ри  Joy Joy Joy

Аха и на 7.03 ще съм на банкет- пак ми се пада хапване  Party

# 88
  • Мнения: 154
Вече ми падат дънките , чувствам се много добре   Mr. Green . И искам да попитам мога ли да си преместя часа от 16:00 на 15:00 и от 19:30 на 18:30 , а другите да си останат нормално?
InDreams - Добре дошла! Пожелавам ти много минусчетаа  Hug

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 17:37 от Panic_Mama

# 89
  • Мнения: 1 132
аз обикновено само по бикини, даже часовника си свалям  Laughing луда работа)а да и кантара да е един и същ няма значение какъв....
Аз голичка се меря  Joy Да не би да отчете кантара някой грам повече   Joy
Страхотна съм т.е. режимна съм днес. Направих и дълга разходка  Whistling
Може след месец и аз да направя една житна.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт