Страхотна диета за страхотни тела - 10

  • 11 336
  • 292
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 19
 Здравейте, страхотни момичета! От няколко дни ви чета , а от 25.02 съм с вас, но днес ми е много гладно и се надъхвам като ви гледам какви резултати сте постигнали вече ! БРАВО!!! Аз съм 63, искам  да си върна кг преди бременноста- 55-57 , ех , 55 ще е по-добре, но нека поне малко мръдне кантара , пък ще видим ! Пожелавам на всички само липси в килцата !!! 

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 19:33 от ilence29

# 91
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, милички Страхотни момичета! Идвам да ви  Hug Heart Eyesи да ви пожелая приятна вечер! Утре ще съм по-подробна!  bouquet

# 92
  • София
  • Мнения: 1 950
Добро утро, Страхотни!  Hug  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes Hug

Време е за сутрешно кафенце!
Приятен и успешен диетичен ден!

# 93
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 248
Добро утро и от мен!
Лиде, мерси за кафето. Винаги ме изпревалваш!
Аз минавам да ви пожелая успешен ден и диетичен!
Дано се покаже и слънцето, че ни мотивира, а и покрай топлото време се движим повече.
  Nature Sun With Face  Nature Sun With Face  Nature Sun With Face  Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Partly Sunny  Nature Partly Sunny

# 94
  • Мнения: 154
Добро утроо на всички! Приятен и успешен ден!  HugЛяля , имам  -2 за 2 дни  Shocked Party Сутринта се премерих и бях 53  Party За първи път се зарадвах след като бях на кантара  Grinning . Днес съм на ягодки и млекце  Heart Eyes .

# 95
  • София
  • Мнения: 1 950
Panic_Mama    smile3501 браво , ето тези резултати ми действат мотивиращо!  newsm10
Аз нямам какво да ви се хваля - даже пак съм с 1/2 кг над линийката  #Cussing out ама то житно-бирена диета  Blush Blush Blush
От понеделник ще си вляза пак в Страхотната - явно другите диети не са за мен! Но мисля да направя няколко дни пак от първата и после да мина на третата, че втората два пъти я започвам и не я докарвам докрай и сега ще взема да я прескоча newsm78
Успешен ден на всички! Hug Hug Hug

# 96
  • Мнения: 19
 Здравейте,  Страхотни мацки!!!   И аз да се разпиша- мноооого го искам този  N 5, ех , дано със зеленото чайче и портокалчето в 8.00 да съм  с няколко грама по близо до целта ! Може ли малко помощ- някой ще ми каже ли как да си кача линийката тук, направих я , но нещо не ми се получава да я сложа тук!!!?? Мнооого голямо благодаря от сега!!!

# 97
  • Мнения: 1 163
Здравейте страхотни! ООООООООО Лиде само изкушения пускаш ама мерси за хубавото кафенце. Въпреки, че малката е болна аз съм си в режима. Днеска станах и скочих на кантара. Ще умра от радост за три дена 2 килограма надолу. Остават ми още 6 кг да сваля. Днеска ще си направя едно омлетче със салатка от домати и краставици. Чуствам се превъзходно шкембето ми го няма. МНОГО УСПЕХ НА ВСИЧКИ И ЛЕКА ДИЕТКА. Чакам да стана 59кг та тогава ще набележа банския. А между другото ако Лидето намери цели бански да ги пусне, че съм им фенка.

# 98
  • Мнения: 1 163
Леле сега видях, че немога да ям яйчица  Sad Sad Sad така се бях настроила. Нищо ще си наготвя ориз със зеленчуци

# 99
  • София
  • Мнения: 11 802
Привет на Стархотните Момичета!

Черпя по едно кафенце,макaр да е вече 10 часа!



Aма как да не Ви почерпи човек,като моя кантар се опитва да сдаде богу дух /трябват му нови батерии/ и дали затова или не тази сутрин бях така  Shocked .
Показа 51 кг /но пак си изглеждам   261uu/,което прави за 3 дни -2 кг,ама ще купя нови батерии и ще видим тази работа.
Но аз пък и стриктно я спазвам и забелязвам,че свалям в дните с киселото мляко.Само часовете не ги спазвам както трябва,ама това е друга тема и пропускам яденета,но нямам прегрешение от към вида на яденето.
Днес ще си направя "картофена салата" с малко оцет отгоре и доматки.
Успешен ден мацки и да се похвалите с още "-"!  bouquet

# 100
  • Мнения: 67

  Добро утро и от мен!
Тази сутрин се теглих на гладно и голо и... -1,1кг!!
Много съм доволна от себе си!!
Довечера съм решила и мерките да проверя, и пак ще докладвам!


Лек и успешен ден!!

# 101
  • Мнения: 1 381
Добро утро и от мен!
Вчера се чувствах много отслабнала   Flutter (малко странно звуче де  Shocked) и взех че се премерих вечерта и бях -200 гр (такъв ми е  кантара и с памет) .....и едвам дочаках до сутринта да се премеря пак когато ще съм изхвърлила и натрупаните води от предния ден ами... - 1.1 кг много се зарадвах..и сега ми е едно леко, леко  People Angel.

И да споделя какво друго правя в допълнени на диетата ходя 2 пъти седмично на фтинес, по скоро кардио уреди + малко корем и ръце  ако имам време и винаги сауна 15-10 мин....
След което се тръкам с утайка от кафе с/у целулут и се мажа с един крем лифодренажен на Лиокрема за  отслабване (само бедра корем и ръце), и преди тренировка 30 мин пие Л-карнитин....

Стра'отно направо евалата.... дано продължа докато ги стигна тия пусти 63 кг.

А за статистиката с тази диета тръгнах от 73 кг. Embarassed  

# 102
  • Мнения: 1 092
Момичета като чета за резултатите ви  smile3501 нямам търпение да започна и аз  Hug, но първо ще си изкарам лунната  Mr. Green

# 103
  • София
  • Мнения: 1 950
 pipyHug пак заедно с теб ще си диетуваме  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Eva , Nicolette , Ме4тателка , mimi_msm   smile3501 smile3501 smile3501 продължавайте все така!
 ilence29 Hug и аз първия път трудно се справих с линийката, сега ще си проверя как беше и ще ти пиша на лични. Peace
b_ivanova , Кала , СтаМ , Скорпи, Мими , Галатея , Мечтателка , Мопси  Hug Heart Eyes Hug Ако съм пропуснала някоя  Страхотна мацка  newsm51
Сега ще потърся цели бански и ще сложа малко мотивацийка, но вие с тия темпове на сваляне си имате дъстатъчно!

# 104
  • София
  • Мнения: 1 950
Ето няколко цели бански:
1          2       3
4        5      6

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 10:45 от lideto70

Общи условия

Активация на акаунт