Опасни ли са стентовете?

  • 2 255
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте!Казвам се Павлина и съм на 42 години.На 3 май вечерта получих бодежи в сърдечната област и гърба, изтръпване на ръката.Приеха ме по спешност в кардиология.Там, след редица изследвания аз припадам, след което ме свестяват с електрошок, правят ми коронарография и ми поставят стент.Казаха ми, че съм получила инфаркт.
Притеснявам се много, чета, че при поставен стент следва втори, трети.....Моля ако има запознати да ми пишат трябва ли да се притеснявам....
Търся и добър кардиолог от Варна за консултация.
Благодаря предварително!

Последна редакция: сб, 13 май 2017, 22:58 от pavlinatsankova

# 1
  • София
  • Мнения: 23 023
Майка ми ( на 46 г) получи инфаркт октомври, мисля, че и бяха сложили 2 или 3... Беше критично при нея положението, Слава Богу са успели да я стабилизират.  Вече е много по-добре. Ходи си на изследвания, пие си хапчетата. Не се е налагало да остава пак в болницата. В началото и беше трудно, много се уморяваше, но постепенно се оправят нещата. Пожелавам ти бързо възстановяване. Само трябва да бъдеш много спокойна. Малко по-малко ще се наредят нещата.  Hug

# 2
  • Мнения: 2
Майка ми ( на 46 г) получи инфаркт октомври, мисля, че и бяха сложили 2 или 3... Беше критично при нея положението, Слава Богу са успели да я стабилизират.  Вече е много по-добре. Ходи си на изследвания, пие си хапчетата. Не се е налагало да остава пак в болницата. В началото и беше трудно, много се уморяваше, но постепенно се оправят нещата. Пожелавам ти бързо възстановяване. Само трябва да бъдеш много спокойна. Малко по-малко ще се наредят нещата.  Hug
Благодаря много!

Общи условия

Активация на акаунт