От кога биберон с две дупки?

  • 5 340
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 408
Аз смених когато беше на 4 месеца.Почна да яде много бавно,изморяваше се и заспиваше преди да се наяде !Сега сме с 3 дупки,а си яде нормално!

# 16
  • Мнения: 724
Започна да яде много бавно и да се ядосва,но не си спомням на каква възраст беше.

# 17
  • Мнения: 3 034
момичета, изрових тази тема, за да не пускам нова, имам същия проблем. от болницата сме си на формула, при това същата - Similac Advance с желязо и аминокиселини. в болницата я дават в едни мънички шишенца със закачен на тях биберон, които после се хвърлят - синът ми там ядеше 20-30 мл за нула време, не знам колко е била голяма дупката на онези биберони. прибрахме се и минахме на шишетата на Нук - ортодонтик, с широките биберони подобни на гърда. бяхме с биберона за новородени, но яденето траеше по 1 час - час и половина, и додва сме стигали (тоест направо сливахме яденетата), със заспиване и т.н. сменихме биберона с този, който по принцип е за бебета от 3 месеца нагоре - ами освен, че ядем по 1 час и рядко повече, друго не се промени  Rolling Eyes

чета, че другите бебета ядат доста по-бързичко, не заспиват и т.н. и се чудя какво да правя  newsm78 виждам, че формулата тече доста лесно от този биберон, не изисква почти никакво усилие от негова страна. следващият биберон е за бебета от 6 месеца нагоре и малко ми е притеснено да минавам на такъв номер. имате ли идеи какво може да предизвиква толкова бавно ядене? той сега яде на около 3 часа (2.5 понякога), но по 1 час, до час и половина  #Crazy

# 18
simplyaven, дъщеря ми я кърмя, но бяхме същата история, когато трябваше да й давам изцедена кърма, уж за по-бързо..  Кърменето или даването от шише продължаваха по час, час и половина  Tired . След като навърши 2-2,5 мес. нещата се оправиха, по-бързо започна да пие  Peace Не сменяй биберона, нека си остане с този за 3+.

# 19
  • Мнения: 4 784
Зависи от консистенцията на самото мляко. Синът ми все още си пие Аптамил през дупка 1 на Авент. Ако му дам биберон с повече дупки и направо се дави. Но съм му давала преди това и Нан, беше по-малък около две-три месечен и беше невъзможно да го пие през биберон с една дупка, понеже консистенцията беше по-гъста. Мисля, че нормалното времетраене за хранене с биберон, трябва да е около 20 минути до максимум 30 минути.

# 20
  • Мнения: 3 034
благодаря ви, момичета  Hug явно си е мързелив  Laughing формулата си тече много лесно през този биберон, не може това да му е проблема  newsm78

# 21
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
аз преминах на регулиращия на Авент още в началото на 2-я месец, защото храненето ни отнемаше доста време, от както сме с него е ОК регулираш по колко капки да текат може да е 1 може да са 3 Simple Smile пробвай ги

# 22
  • Мнения: 3 034
да ти кажа, не съм ги виждала тук, но следобяд като излезем ще попитам в няколко магазина  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 19 303
Да си призная не знаех, 4е има биберони с две и три дупки. Купувала съм на НУК и те са с по 1 дупка, която е с разли4на големина в зависимост от възрастта на детето.

# 24
  • Мнения: 3 034
да, и аз съм с такива  newsm78 не мисля, че на НУК има с повече дупки, днес разгледах всички биберони в магазина  Rolling Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 17 592
Ако не се изнервя или изморява докато яде, най-добре не го сменяй.

На НУК са с различен размер на дупките, не с различен брой дупки.

# 26
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Смених го когато започна много да се уморява и дори да заспива по време на хранене. От началото на 2-ия месец беше с биберон с 2 дупки, на Авент.

И Емма така. Само че, малко след като стана на 4м, минахме на биберон(Авент) с 3 дупки.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ако не се изнервя или изморява докато яде, най-добре не го сменяй.
   Peace

# 28
  • Мнения: 3 034
не се изнервя, просто си поспива и пак започва, и пак поспива  Crazy ама на нас с татко му ни се сляха нощта и деня в хранения  Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 3 271
Бебето само ще си покаже, купи с 2 дупки, дай му да пие от тях и ако не ги иска си му дай пак с 1 Hug

Общи условия

Активация на акаунт