Събуждат ли се заспали чувства...

  • 4 250
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
 Чоки, много хубаво, бе  Wink  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 660
Може би могат,а може би не.... Знаеш ли какво те очаква,както си спрял да обичш,така пак може да заобичаш.Където е текла вода,пак ще тече.. Е има и пресъхнали извори...  Wink

# 17
  • Мнения: 871
Ох, дано не се събудят някой ден, че ще бягам от нас Crazy

# 18
  • Мнения: 118
 В природата човекът е единственото животно , което греши два пъти по един и същи начин .
Значи заспали чувства се събуждат , май ?

# 19
  • Мнения: 27 524
1. Събуждали ли са се заспали чувства у вас. Към някого с когото отдавна сте се разделили и уж всичко е приключило.
2. Случвало ли ви се е втори път да се влюбите в един и същи човек.
3. И какво се получава като се събудят заспали чувства.
4. Добре ли е или става по-лошо.

1. Да.
2. Да.
3. Получава се химия, страст и необяснимо.
4. По-лошо става, заради невъзможността да се изживее докрай.

# 20
  • Мнения: 6 993
Не, не се събуждат. Не мога да си позволя такива глупости.  Rolling Eyes Виж, ако е имало неизживяна тръпка, жегва ме леко, когато видя човека...Всъщност, само един човек. За другите неизживени тръпки май също не ми дреме. Този е спешъл.

# 21
  • Мнения: 17 407
НЕ, Боре, мнооого дълбоко са заспали.

# 22
  • Мнения: 2 196
Надявам се, че не се събуждат.Иначе ще стане лошо.

# 23
  • Мнения: 3 861
Събуждали са се...
Нищо хубаво не съм видяла от това...

Направо си е гадно!

# 24
  • Мнения: 2 386
Не, не се събуждат. Не мога да си позволя такива глупости.  Rolling Eyes Виж, ако е имало неизживяна тръпка, жегва ме леко, когато видя човека...Всъщност, само един човек. За другите неизживени тръпки май също не ми дреме. Този е спешъл.


Това аз ли го написах или ти?!

# 25
  • Мнения: 5 940
Не. В повечето случаи дори ми е смешно като видя някой, който някога ми е бил тръпка. Просто и двамата сме се променили, не е същият човек, който съм обичала, аз не съм същата. Животът продължава и променя и нас.

# 26
# 27
# 28
  • Мнения: 3 405
Събуждат се. Това при мен не значи, че има връщане назад, обаче.

# 29
  • Мнения: 1 184
Сигурно се събуждат заспалите чувства  newsm78.
Но в такъв случай се замислям ако бях с този човек щеше ли да ми е по-добре от сега и до този момент отговорът винаги е бил "Не". Така че си ги приспивам отново  Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт