Снимането на бебетата със светкавица уврежда очите?????

  • 7 520
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
След мнението на viki i mama темата може да се заключи Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 39 765
Дияна има n на брой снимки, с аналогови, с дигитални апарати. Няма проблем с очите (правен й е профилактичен преглед).

# 17
  • Мнения: 5 539
Вивиан, я не се шашкай излишно, то ако беше така, нямаше да има човек с неувредено зрение Simple Smile
И за предпочитане снимай детето на ярка дневна светлина без свекавица, не за друго, ами снимките излизат по-добре Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 1 185
Мисля, че е преувеличено, ако наистина е вредно, то най-вероятно са необходими и други условия за да има увреда?!?

# 19
  • Мнения: 2 908
Чувала съм и честно казано има някакава логика и се притеснявам. Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 4 621
Поредната глупост Whistling Whistling Whistling

# 21
  • Мнения: 173
Е,въпроса е да не му навреш апарата  на 5 см от лицето.

# 22
  • Мнения: 1 477
Дрън-дрън...

# 23
  • Мнения: 230
В упътването на фотоапарата, който имам (HP - марка, дигитален) пише изрично да не се снима със светкавица на разстояние по-малко от метър, за да се избегне увреждане на очите.
Аз лично го спазвам, колкото и досадно да е да преценяваш имали няма ли метър, просто се презастраховам.

# 24
  • Мнения: 6 442
Фотоапаратите си имат зум.Не е нужно да им ги врем в лицето.Иначе чака да ослепее....не ми се вярва.

# 25
  • Мнения: 3 914
Ето ТУК съм поканила да консултира, цял детски офталмолог Wink, ами питайте го Peace

# 26
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Ето ТУК съм поканила да консултира, цял детски офталмолог Wink, ами питайте го Peace

Да ти имам търпението Crazy
Вики е страхотна с новата прическа-знам кой е фризьора Blush

# 27
  • Мнения: 1 197
То май вече всичко е вредно,ама като не е доказано, недей хвърля бомба във форума

# 28
  • Мнения: 9 814
Милата ми дъщеря, до сега да е вече с доста нарушено зрение! newsm78

# 29
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
След Вики и Мама, наистина не бива да се предполага каквото и да било по отношение на зрението.ь
Тя знае...

Общи условия

Активация на акаунт