от кога детска кухня?

  • 15 547
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 399
Моето дете е късно захранено и затова на кухня се записахме на 8 месеца.При нас ДК е от 6 месеца.Храната е вкусна и той с удоволствие я хапва.Кухнята е в голяма помощ на майката Hug
Peace Peace Peace

# 46
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Ами по принцип не е рано,и аз на толкова месеца записах дъщеря ми на ДК.Друг е въпроса обаче,че сега в жегите май не е много удачно,ако искаш изчакай до есента,или готви ти.

# 47
  • Разград
  • Мнения: 2 102
В моя град може да запишеш детето си на детска кухня от 4-месечна възраст. Аз го записах когато беше на 5 месеца. Много му харесва храната и досега нещата са били ОК.

# 48
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Нашата педиатъруд каза след 7-я м. \в Несебър\, то тъй като не работи в момента ще я пробваме огато отвори.
Зависи вашата кухня от колко месеца е.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Смятам да го запиша от септември на кухня. Много от храните ги въведох по-късно, по ред причини. Лично за мен е рано да го запишеш още, но ако храната като консистенция и състав е подходяща за възрастта му, защо не  Peace

# 50
  • Мнения: 4 784
Моя така и не я хареса детската кухня, хем на доста по-късен етап го пробвах.
Шест месеца ми се струват раничко за кухня.

# 51
  • София
  • Мнения: 44 229
Да, в нашата много добре готвят. Записах го на годинка. За мен тогава  е коректно, не по-рано. Но аз съм привърженик на късното и бавно захранване и на по продължителното кърмене Wink

# 52
  • София
  • Мнения: 2 296
Дъщеря ми я записах на кухня,когато беше на 10 месеца.
Калоян-на 11м.и двамата хапват с удоволствие всичко,приготвено там.

# 53
  • Мнения: 4 753
Ще пробвам да запиша малкия при 8 навършени месеца, ако успея да го захраня с всичко необходимо...

# 54
  • Мнения: 864
В София кухнята е от 10м.

# 55
  • Мнения: 3 695
Да, в нашата много добре готвят. Записах го на годинка. За мен тогава  е коректно, не по-рано. Но аз съм привърженик на късното и бавно захранване и на по продължителното кърмене Wink
Peace

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Синът ми започна да ходи на кухня от 5-я месец

# 57
  • Мнения: 1 006
Нашата кухня е след 10-тия месец.Доволна съм,детето си хапва с удоволствие.

# 58
  • Мнения: 27 524
След годинка  Peace
До 6 месеца принципно бебето трябва да е само и единствено на мляко. След това следва захранване, за кухня е абсурдно да се говори  Stop

# 59
  • Мнения: 1 062
И аз смятам, че около годинката е най-добре. Аз записах бебето си на 1 годинка, когато стана.

Общи условия

Активация на акаунт