Ако бях сама...

  • 8 893
  • 192
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 27 524
повечето от вас казват, че са гласували с втора опция, но засега първа опция води в анкетата  Thinking

Мислих, мислих и на този етап гласувах с последната опция  Sunglasses

Пускала съм, де. И в нея пак ме наритахте  Laughing

Стига, бре, Ти, как ще сме те наритали, темата беше хубава, реална и нормална. Просто е трудна за предвиждане, както и тази. Но са хубави  Hug

# 91
  • Мнения: 274
Бу извъртя темата така, че стигнахме до внезапното гътване на някой от родителите или на двамата едновремено. Сега като Ви скофти настроението още малко с мрачни перспективи, ще си признае, че всъщност тя е застрахователен агент и тази седмица има промоция на застраховка Живот!!! Нали Бу. Признай си!!!!!

# 92
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
мога и да се оправя и даже и да оживея...  Peace

# 93
  • София
  • Мнения: 2 623
Не мога да си представя такъв живот  Sad
Последна опция за мен !
Оправна съм и съм мъжко момиче, но
не мога да си представя такъв живот.
Че то живот ли ще е ?

# 94
  • Мнения: 2 000
Финансово бих се справила, но не и емоционално. Посочих 2 опция.

# 95
  • Мнения: 81
Ще го прежаля. Година - две най много.

# 96
  • Мнения: 106
2-ра опция....Но дано не се налга

# 97
  • Мнения: 2 407
Първа опция.Аз обичам да съм сама,така че...........

# 98
  • Мнения: 5 940
В момента съпругът ми е далеч, в командировка, в друга страна. Не ми харесва да сме сами. Не искам да си представям такъв живот. Бих била тъжна и самотна.

# 99
  • София
  • Мнения: 6 722
Отговорих с трета опция, но нямам предвид финансово, там особени проблеми няма да имам (е, по-добре е да сме двама де Simple Smile), емоционално ще ми е трудно, и в голяма степен това е обусловено от детето. Хубаво е двама да се радвате или да се тревожите за едно дете, някак поотделно не се получава. Иначе, ако сме сами, без деца, жените се справяме по-добре от мъжете, поне моите наблюдения са такива, те някакси окапват, а ние се стягаме и продължаваме. Но малко озлобени продължаваме... Confused

# 100
  • Мнения: 39
Няма незаменими хора,което важи и за мен самата.Чесно казано получавам достатъчно ,за да се оправям сама.....май беше по-добре,когато бях сингъл Mr. GreenСама не означава самотна,нали????Аз преди постоянно излизах с приятели и колеги,лудувахме,купувах си много повече неща.....май ми харесва да съм сама.Погледнато от другата страна обаче.....хубаво е да има кой да те чака вечер,да те гушка,да те кара да мъркаш от щастие Heart EyesВъпрос на личен избор,мили ми другарки.Аз и в двата случая се справям.

# 101
  • Мнения: 1 894
1-ва опция -  и финансово и емоционално! И застраховка живот имам, и по завещанието работя.
А всъщност съм голям оптимист  Laughing

# 102
  • Мнения: 13 512
Първа опция. Не се оставям  да завися от мъж- нито материално, нито емоционално.

# 103
  • Мнения: 7 723
Първа опция.
Дори и не мога да си представя, че ще се оставя да съм зависима от някой.

# 104
  • Мнения: 212
Тъкмо се засилих да отговорям и видях че въпросът е само към жените Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт