Име за момиче с Б

  • 12 054
  • 188
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 5 391
Божана, Богдана, Бояна

# 151
  • Мнения: 138
боряна ми харесва повече, но също така и името БИАНКА, БЕЛОСЛАВА, БЕЛЛА, БЕРТА

# 152
  • Мнения: 1 146
Бояна ми харесва повече.

# 153
  • Мнения: 3 695
Боряна  Peace

# 154
# 155
# 156
  • Мнения: 1 035
И аз си имам Бояна Peace

# 157
  • Мнения: 588
        Белослава и Божана. Peace

# 158
  • Мнения: 5 591
Боряна ми харесва повече.Други имена с Б-Белослава,Бианка,Благовеста,Борислава, Божидара.

# 159
  • Мнения: 565
Боряна
Второто ако е пак момиче така ще я кръстя  Mr. Green

# 160
# 161
  • Мнения: 12 017
Не съм чела всичко, но много ми харесва името Бистра.Българско, звучно, красиво.

# 162
  • Мнения: 431
Сериозно ли има кой да си кръсти детето Беатрис? Много е префърцунено  Laughing
И какво му е префърцуненото? Това е второто име на дъщеря ми Ани- Аника Беатрис, а на Али е Алекса Бетани. Второто не го предложих, защото съм убедена, че някои хора щяха да скочат още повече.

Ами авторката на темата сондира мнения и се чувствам в нея да се изкажа свободно, още повече че не визирам никого конкретно. Лично аз като чуя по градинките за разни Елизабети, Бритнита и т.н без да искам ми става ужасно смешно отстрани. Особено, ако добавим някое Гунчева или Цончева отзад  Grinning

Разбирам, но ми стана обидно. Беатрис си е съвсем обикновено френско име-BÉATRICE, а Бетани е име с библейски произход-BETHANY. А и фамилията на децата ми е Дюамел.


П.П. Бойана-така написано ми допада най-много, макар че не правилно, но е някак различно и индивидуално само по себе си.

A.S.I.A., прощавай, но това на аватара ти ли си?
Сори за спама Embarassed

# 163
  • Мнения: 693
Боряна, Биляна, Белослава

# 164
  • Мнения: 15
Имам си вече Ани (на свекърва ми) , но твърдо съм решила второто ми ангелче (когато му дойде времето) да е момче и да се казва Боян - на майка ми Божанка. Ако е момиченце няма да се сърдя естествено и ще е Бояна!!! Мисля че е страхотно.

Общи условия

Активация на акаунт