15 март - Втора официална среща на двойните и тройни колички и кореми!!!

  • 9 457
  • 158
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 219
За нас 8-и март е подходящ за среща, защото на 15-и ще си празнуваме рождения ден и не можем да дойдем. Обаче за 8-и го дават по прогноза да е около -10оС с валежи от дъжд и сняг. Застудяването щяло да бъде краткотрайно и после пак да се оправи.
А не може ли срещата да е по в края на месеца?? Може би ще е малко по-топличко...

# 16
  • Мнения: 28
Здравейте!

Тъкмо си мислех, че трябва да ви попитам не се ли срещате някъде за да присъстваме и ние... и ето. Гласувах за 15-ти с надеждата тогава да е по-топло.

до скоро.

# 17
  • Мнения: 471
Приемате ли ме и мен на срещата? Ако успея да се домъкна, де. Гласувах за 8-ми, дано да е хубаво времето. Ако до 15-ти не съм родила  Laughing и се чувствам добре, мога и тогава да дойда.

# 18
  • София
  • Мнения: 803
 Laughing Laughing Laughing slonchetka Заповядай, много ще се радваме, стига де не е рисковано . Hug Hug Hug
Тъкмо ще те видиме преди и след това  Wink Wink Wink

# 19
  • Мнения: 3 336
Аз за съжаление няма да бъда тук на нито една от посочените дати, така че ще изпусна срещата Confused

# 20
  • Мнения: 157
Аз гласувам за 15-и.

# 21
  • Мнения: 116
Много се радвам, че сте се организирали. Аз за 15ти сам ок - ще дойдем - живи, здрави - с каките близначки и близнаците в корема ми;-))) До скоро - ще следя темата....
Хубава седмица и поздрави

# 22
  • Мнения: 770
Решено ли е вече за 15-ти?

# 23
  • Мнения: 1 895
Гласуването приключи - 15-ти е датата!
В болничен съм и не ми остава ред за нет, но ще оправя темата утре!

# 24
  • Мнения: 1 165
Гласуването приключи - 15-ти е датата!
В болничен съм и не ми остава ред за нет, но ще оправя темата утре!

А часът какъв е? Хайде да е към 13.00? Съгласни ли сте?  Hug

# 25
  • Мнения: 1 895
Хайде, мами и дами, гласувайте за часа на малкото ни соаре, че няма време Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 803
За нас 13 ч. е  ОК тъкмо ще сме се нахранили  Laughing Laughing Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 1 711
И за нас 13 часа е удобно, защото ние ядем към 11:30 и най-рано в 12:30 можем да се дотътрим в парка Simple Smile

# 28
  • София/ Плевен
  • Мнения: 354
Ох, да се добера и аз до форума най- сетне! 15 е супер! Гласувах за 13 часа, че тъкмо ще сме си хапнали пюрето. А кърменето можем и в парка да го направим Mr. Green Бройте ни барабар с таткото Grinning

# 29
  • Мнения: 157
13.00ч. е добре за нас.Ще обядваме там.Очакваме срещата!

Общи условия

Активация на акаунт