15 март - Втора официална среща на двойните и тройни колички и кореми!!!

  • 9 480
  • 158
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 60
Здравейте, момичета! Stop
Поздрави и се забавлявайте и заради нас. Ние сме още много малки ... а и освен това не сме в София, а при баба на Шумен, за да ни помага. Но за следващата среща ще сме на линия. Очаквам да видя снимчици с много весели и усмихнати човечета и мами на тях.

# 106
  • Мнения: 649
Съжалявам, че така внезапно си тръгнах, но мойте бяха така кисели  Tired. Павката вдигна Т и побързах да си хващаме багажите, да не стане лошо Sad. Чакам татко ни да си дойде и ще ходим на лекар. Дано се разминеме, че вече... ooooh!
Съжалявам. Дано следващия път се представиме по-добре и няма изненади.

# 107
  • Мнения: 243
И аз се извинявам за краткия престой, но синът ми реши че непременно ще отиде на пързалките отсреща. Simple Smile А на него не му пука дали има някой с него. Става, тръгва и дори не се обръща назад. След две гонения до там и връщане се тръшна на земята взе да реве  Twisted Evil Реших да не правим циркове, та затова се изнесохме набързо. Съжалявам,че не можах да се запозная с майчетата Sad Дано да сте си изкарали добре Peace

# 108
  • Мнения: 1 895
Аз едва сега се прибирам...нито крачета ми останаха, нито ръчички. Надявам се да ме оставят да дремна един час и после ще се пробвам да кача снимките Peace

Иначе ми беше много приятно, че се събрахме толкова много хора накуп. Най-активно присъствие отбелязаха бебешките попълнения - отбор сладурчета Laughing
Съжалявам, че болничките пропуснаха събитието, но вече се запролети и през топлия сезон спокойно можем да направим срещите по-редовни и по-чести Flutter

# 109
  • Мнения: 1 165
Срещата беше страхотна. Искааам пааак! Grinning Креми, благодаря ти. Съжалявам, че не можахме да се видим повечко. Казвай кога е следващата сбирка?!  newsm78  Grinning

Чакам снимките с нетърпение, аз нищо не заснех, защото бях забравила да заредя батериите Close.

Всички бебета и дечица бяха страхотни. Браво на родителите им Laughing Embarassed!

# 110
  • София
  • Мнения: 803
Беше мнооого силно преживяване  Laughing Laughing Laughing Тоолкова много близнаци на куп, пък сме си като едно семейство  Hug Hug Hug Знаеме си разни малки нещица за всеки от нас и беше много мило да се видиме наяве.
И аз чакам снимки, че в лудницата точно фотоапарата забравих.  doh

# 111
  • Мнения: 2 950
Каси, следващия път обезателно трябва да се видим, че ние с теб само се разминахме  Weary

Аз много се забавлявах, само дето бяхме толкова много, че не успях да си поговоря с всички. Радвам се, че се запознах с Ирка, Боряна - Лорейн, Пития.  smile3521

Нели, Танини, вас хич не можах да ви видя  newsm45

Момичета, трябва по-често да се събираме, че докато се ориентираме и на Йоана й се доспа и тръгнахме.  smile3515

Все пак, много благодаря на Креми за организацията, беше супер!  newsm20 Креми, един татко каза, че очаквал да има оркестър или нещо друго организирано... трябва да помислим за следващия път!  Joy

# 112
  • София
  • Мнения: 1 731
Хайде, отразени сме медийно!!!
Понеже не можах да се запозная с всички, ако има нещо сбъркано, казвайте, ще оправям и допълвам.
Имаше две момиченца в цикламени блузки - към 10-тина-11 годишни. Май те бяха най-големите, ама не посмях да напиша, за да не объркам. Ако някой има повече инфо, да казва.

http://news.ibox.bg/news/id_1835500144

# 113
  • Мнения: 1 165
Нас ни няма никъде.  newsm45

# 114
  • Мнения: 2 950
uzi_buzi , много си бърза!  smile3501

# 115
  • Мнения: 6
 Тая я пропуснахме ,но за следващата се записваме от сега.Дайте още снимки и дата за следващия път.

# 116
  • Мнения: 1 895
Имаше две момиченца в цикламени блузки - към 10-тина-11 годишни. Май те бяха най-големите.

Това бяха дъщерите на Аниto, която отново чака близначета-момченца в началото на лятото Laughing Ти ли си авторката на статията - да беше предупредила щях да ти подготвя малко статистика Laughing Но фотографа ви го разконспирирах отдалече, с тоя далекобоен обектив Laughing

# 117
  • София
  • Мнения: 1 731
Ами то стана доста импровизирано. Мислех, че ще пратят само фотограф да снима, пък ми поръчаха дописка. Ако искаш, прати ми статистика, ще я допълня. На лични, или на мейла Simple Smile

# 118
  • Мнения: 623
Супер се получи срещата! Като че ли този път бяхме повече, или поне бебешките колички,за сметка на батковците и каките.
Браво на Креми за стегнатата организация  bouquet! Това е то - близнашка майка с опит!

Тоолкова много близнаци на куп, пък сме си като едно семейство  Hug Hug Hug
  Peace абсолютно.

uzi_buzi, тази статия дойде като черешката на сладоледа! Hug

# 119
  • София
  • Мнения: 3 414
Искренно съжалявам че неможахме да дойдем,след гимнастиката и обяда мойте заспаха.Чакам снимките с нетърпение.

Общи условия

Активация на акаунт