хроничен фарингит

  • 238 704
  • 210
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 4
От 3 седмици имам бели точици във гърлото по дъгата преди сливиците. Това дали е фарингит? Не ме боли. Само сутрин имам леко дразнене.
Личната каза че било херпангина,но до колкото чета тя минавала по-бързо. А и нямам болки.

Общи условия

Активация на акаунт