Има ли майки от кв.Левски и Сухата река

  • 2 404
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 410
 е ,как - с пързалките и люлките и многото боклуци!

# 16
  • Мнения: X
Не ,незнам !Има една много малка градинка по нагоре от нас ,зад спирката на 79.Но не вярвам за нея да става въпрос!Не познавам квартала и това си е! Laughing

# 17
  • Мнения: 1 410
Аз съм зад 130-то.Като вървиш към "Летоструй ",успоредно на линията ,третата къща.Голяма,бяла,на четири етажа.Зидана ограда и плъзгаща се врата .Може и да не те ориентирах,както трябва.

# 18
  • Мнения: 135
Мен,ако не ми се ходи до Герена,ходя в нашата градинка срещу фурната.
Mi6imadi,вчера пак бях там и имаше 2 бременни,така че може да сме се видяли.Ние сме с количка Маг Игланд,синя с жълти цветчета.

# 19
  • Мнения: X
Mi6imadi 130 у-ще е от другата страна,значи ни дели ботевградското!

# 20
  • Мнения: 1 410
То вчера имаше много майки в градинката,ама бременните - наистина бяхме две,е незнам точно.Аз бях с малката с розово колело.А количките да ти каж -  не съм заглеждала .

# 21
  • София
  • Мнения: 289
Здравейте Simple Smile

И аз съм на Ботивградско шосе от дясната страна, точно след бензиностанцията Simple Smile
Хайде наистина да се разберем и да си заформим една хубав група по кварталски Simple Smile

Ние днес по случайност се запоснахме с мама Esti в парка на Герена, за което много се радвам защото и на мен ми е скучно сама да бутам количката Simple Smile  Hug

# 22
  • Мнения: X
Аз съм ЗА! Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 289
Ами хайде Simple Smile Давайте предложения къде и кога ви е удобно Simple Smile Аз всеки ден излизам към 10-10,30, може да се срещнем направо в парка или пък някъде на Бесарабия и от там да тръгнем заедно Simple Smile

Аз само в сряда съм заета иначе ако искате да се уговорим нещо, може утре към 11 пред входа на стадиона или някъде където ви е удобно Peace

# 24
  • Мнения: 135
И аз съм за срещата.Но утре ще мога след 13,защото преди това имам изпит.Ако не става утре може за четвъртък.
Ние с doly_dog се запознахме вече,както ви е писала,за което се радвам.Но ще ми бъде приятно и с другите да се запознаем.

# 25
  • Мнения: X
Ами ние излизаме  към 13:00,защото Яна има един режим.. ooooh! спи до късно !Разберете се,че аз мн. не познавам квартала-е пазара го знам Simple Smile!А пък съм чувала,че зад блоковете май където е ДОЛИ имало кафе и градинка или заведение  newsm78
'Чадърите" ли..?

# 26
  • Мнения: X
Утре го дават топло и по някое време може да завали,ама на мен не ми пречи,то ще е така цяла седмица!трябва да измислим как да се разпознаем  Grinning-една с жълта роза,друга с вестник в дясната ръка  Laughingаз съм с чисто червена количка! 1stroller

# 27
  • София
  • Мнения: 289
divan4e аз това заведение май го знам ама за другите незнам дали ще е удобно.................

Моето предложение е следното понеже аз излизам рано и ще бъда в парка, аз съм със синя количка Пуки на Чиполино, която първа излезе ми пише едно смс-че и аз ще я чакам където каже, моят тел е 0895488040 Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 289
Само да кажа, че ако случайно нещо съм заета ще ви кажа, но попринцип нямам ангажименти и може да звъните Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 289
Извинявам се ама съм голяма шамандура, забравих да кажа че се казвам Цвети Simple Smile  Laughing Joy

Общи условия

Активация на акаунт