Поредната беля е...

  • 4 473
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 555
Лече е малък Пикасо Laughing като докопа от някъде маркер и........ рисува "самолети", "ракети" и много други абстрактни картини по стените, стълбата, вратите, по стъклата на холната масичка и гордо обяснява какви ги е свършил  Flutter
На "мама художника"  (вече е на почти 3г)

П.П. това беше запис  Joy

# 16
  • Мнения: 2 015
Да разкопае цветето, а цялата пръст да стовари на килима #Cussing out!

# 17
  • Мнения: 1 544
Всеки ден белите са различни и безброй,вече немога и да ги запомня  ooooh! затова ще напиша само тези от днес.
Взел спиралата ми за мигли и се омазал до неузнаваемост за около 2 минути Crazy
Бръкна в аквариума и хубавичко си облиза ръцете.
Около 5 пъти извади всичките си дрехи от грдероба  ooooh! след всеки път аз ги прибирам естествено  Tired
Надраска с черен маркер чаршафите ни в спалнята.
Около 10 пъти си съблече абсолютно всички дрехи /това е най големия му хит в момента/ и направо ми скъсва нервите .
Счупи кутийката и разсипа всички клечки за зъби  Tired
Та това са част от изпълненията за днес ,а е болен с 38 градуса температура /когато е здрав не ми се и помисля какви ги върши/ енергията и идеите му са още по невероятни Mr. Green

# 18
  • Мнения: 92
Аз пък да ви кажа, моя малкия, той е на 1 годинка и 1 месец, взел че докопал дигиталното ни фото и си снимал патето. А после да вземе, този серсемин, да качи снимката на лаптопа, влязъл ми в скайпа  и я разпратил снимката на всичките ми приятелки които открил в контактбука от мое име....И мита за огромния ми член, който градя с години се сринал.....Сега ми се подиграват - малечко-палечко...кво ли не ми викат.....Ужасно хлапе...Но аз за наказание, ще го  лиша от наследство!!!!! Амаха! Ще се ебава той с баща си...
Това дете явно е вундеркин ShockedНа 1 год.и 1 месец да снима с фото и да качва снимки,после да ги праща.... Stop

# 19
  • Мнения: 274
Аз пък да ви кажа, моя малкия, той е на 1 годинка и 1 месец, взел че докопал дигиталното ни фото и си снимал патето. А после да вземе, този серсемин, да качи снимката на лаптопа, влязъл ми в скайпа  и я разпратил снимката на всичките ми приятелки които открил в контактбука от мое име....И мита за огромния ми член, който градя с години се сринал.....Сега ми се подиграват - малечко-палечко...кво ли не ми викат.....Ужасно хлапе...Но аз за наказание, ще го  лиша от наследство!!!!! Амаха! Ще се ебава той с баща си...
Това дете явно е вундеркин ShockedНа 1 год.и 1 месец да снима с фото и да качва снимки,после да ги праща.... Stop

Естествено, че е гениален! На кого да се метне,а? На кого? Вчера примерно ми отворил COBOS-a , логнал се на борсата и разпродал МС Хидравлик, а накупил Химимпорт. Викам, що така бе, копеле? Ама с усмивка му го казвам, да не си помислите,че му се карам....А той - щот мноо надценена хидравликата бе, пич. Има фундамент, ама Фибоначито казва - продавай. Така ми вика моля Ви се. Направо паднах. А е на 1 годинка представете си. И да вземе после моля ви се, да хакне сайта на детските градини, и вика на майка си - теа гоелми балъци, щом аз им го нахаках изотзадзе с моя малък едногодишен вирус!!! И се смее едно нагло такова. А майка му казала - ти да не си грузинец бе алоууу, малкия...Кво е тва изотзадзе? Кво? И стана една лудница, та ги наказах двамата в мазето...да се научат да не правят бели и да не се карат, защото не е възпитано и ми пречат да си свиря на саксофона. Разсейват ме един вид.

Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 544
Аз пък да ви кажа, моя малкия, той е на 1 годинка и 1 месец, взел че докопал дигиталното ни фото и си снимал патето. А после да вземе, този серсемин, да качи снимката на лаптопа, влязъл ми в скайпа  и я разпратил снимката на всичките ми приятелки които открил в контактбука от мое име....И мита за огромния ми член, който градя с години се сринал.....Сега ми се подиграват - малечко-палечко...кво ли не ми викат.....Ужасно хлапе...Но аз за наказание, ще го  лиша от наследство!!!!! Амаха! Ще се ебава той с баща си...
Лелееее ,а е само на 1 година и 1 месец ,какзво ли ще правиш като стане на 11 г.  hahaha не ти е лесно еиййй Joy ама вместо да се мотаеш тук внимавай да не вземе апартамента да продаде с някое фалшиво пълномощтно  Crazyче те децата преди 2 годинки много безрасъдно действат.

# 21
  • Мнения: 222
една от любимите ни бели е да  вземе четката от тоалетната без никой да я види и да бърка с нея в тоалетната чиния и да маже по пода ужас , само като я видя и ми става зле Mr. Green
иначе всички до сега изброени бели на са ни чужди, като изключим разказа на селинджър

# 22
  • Мнения: 274
една от любимите ни бели е да  вземе четката от тоалетната без никой да я види и да бърка с нея в тоалетната чиния и да маже по пода ужас , само като я видя и ми става зле Mr. Green
иначе всички до сега изброени бели на са ни чужди, като изключим разказа на селинджър

Бебенце, много по-безболезнено и чисто ще е, ако след голямата нужда дърпате въженцето на казанчето...Така малкия ще рисува само с водни боички, а не с цветни темперни, предимно в кафявата гама Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 929
Преди любимо му беше да извади пръстта от саксиите, сега е позабравил любимото си занимание.
Сега е решил да скъса пердето в стаята на баба си и дядо си. Направил му е една дупка, през която си мушка пръстите и лекичко уголемява дупката. Огъва също и щорите.
Иначе не е правел върховни бели, такива, които са непоправими. Обича да си играе с дистанционните на ТВ, с телефоните, с компютъра, но без да ги разваля. Е, веднъж само изпусна моя GSM в чашата с безалкохолно, след което му се развали микрофонът, но това беше.
А, бърка в тоалетната чиния с ръце.

# 24
  • Мнения: 148
На някои хора ник-ът им е точно "на място" - селинджър,май с Лиска сте се наговорили да простеете във форума като опит да оригиналничите,но  Sick

# 25
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Аз пък да ви кажа, моя малкия, той е на 1 годинка и 1 месец, взел че докопал дигиталното ни фото и си снимал патето. А после да вземе, този серсемин, да качи снимката на лаптопа, влязъл ми в скайпа  и я разпратил снимката на всичките ми приятелки които открил в контактбука от мое име....И мита за огромния ми член, който градя с години се сринал.....Сега ми се подиграват - малечко-палечко...кво ли не ми викат.....Ужасно хлапе...Но аз за наказание, ще го  лиша от наследство!!!!! Амаха! Ще се ебава той с баща си...
Това дете явно е вундеркин ShockedНа 1 год.и 1 месец да снима с фото и да качва снимки,после да ги праща.... Stop

Естествено, че е гениален! На кого да се метне,а? На кого? Вчера примерно ми отворил COBOS-a , логнал се на борсата и разпродал МС Хидравлик, а накупил Химимпорт. Викам, що така бе, копеле? Ама с усмивка му го казвам, да не си помислите,че му се карам....А той - щот мноо надценена хидравликата бе, пич. Има фундамент, ама Фибоначито казва - продавай. Така ми вика моля Ви се. Направо паднах. А е на 1 годинка представете си. И да вземе после моля ви се, да хакне сайта на детските градини, и вика на майка си - теа гоелми балъци, щом аз им го нахаках изотзадзе с моя малък едногодишен вирус!!! И се смее едно нагло такова. А майка му казала - ти да не си грузинец бе алоууу, малкия...Кво е тва изотзадзе? Кво? И стана една лудница, та ги наказах двамата в мазето...да се научат да не правят бели и да не се карат, защото не е възпитано и ми пречат да си свиря на саксофона. Разсейват ме един вид.

Simple Smile
Да бе да вярвай си, че някой ще ти повярва....

# 26
  • Мнения: 3 423
На някои хора ник-ът им е точно "на място" - селинджър,май с Лиска сте се наговорили да простеете във форума като опит да оригиналничите,но  Sick
Интересно ми е с какво свързваш ника "селинджър", а?
Коe клише ражда единствената ти гънка. Пък аз ще ти
обясня после и какво друго сме се наговорили двамата.

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 17:26 от Liska

# 27
  • Мнения: 1 080
Малчо си прави редовно боди арт ,няколко пъти му вадя пластилин от ухото .Вчера взел сапун и си намазал цялата коса - приличаше на извънземно .

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 18:02 от catch

# 28
  • Мнения: 959
Ааа, мойте деца бели не правят Naughtyсамо ми помагат Whistling

Синчето, като по малък всеки ден прекопаваше саксиите, щ'ото то си требе копане, поливане...а,мама време нема. Wink Като ги довърши, се премести на тапетите - късане, късане - то си знае детето че, за ремонт дошло е време...  Laughing
Малката, всеки ден е при кофата за боклук - рови, подрежда- така е, боклука требе да е разделен а, не както на мама и дойде да хвърля...детето знае Party... CrazyШишето с водичката не е за пиене. Naughty Старателно натиска накрайника, докато изтече достатъчно водичка и после започва миенето...търка с ръчички... smile3520така е трябва да е чистичко....  Laughing Grinning

# 29
  • Мнения: 583
Чета доста теми  и ми прави впечатление, че Селянджър се опитва да бъде интересен там където не е  (предполагам) за неговото подигравателно мнение, и друго ,че не върви да пишеш ни в клин, ни в ръкав неща, които не се връзват ни с темата, ни с майтапа- грубия.

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 19:43 от korni6onko

Общи условия

Активация на акаунт