Поредната беля е...

  • 4 497
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 757
Аз пък да ви кажа, моя малкия, той е на 1 годинка и 1 месец, взел че докопал дигиталното ни фото и си снимал патето. А после да вземе, този серсемин, да качи снимката на лаптопа, влязъл ми в скайпа  и я разпратил снимката на всичките ми приятелки които открил в контактбука от мое име....И мита за огромния ми член, който градя с години се сринал.....Сега ми се подиграват - малечко-палечко...кво ли не ми викат.....Ужасно хлапе...Но аз за наказание, ще го  лиша от наследство!!!!! Амаха! Ще се ебава той с баща си...
Joy Joy
е това ме разби направо от смях hahaha

# 31
  • Мнения: 3 423
Чета доста теми  и ми прави впечатление, че Селянджър се опитва да бъде интересен там където не е  (предполагам) за неговото подигравателно мнение, и друго ,че не върви да пишеш ни в клин, ни в ръкав неща, които не се връзват ни с темата, ни с майтапа- грубия.
Напротив, той пише в теми, които аз чета,
което, само по себе си, го прави интересен,
и то точно заради хумора му. Беля ли е това?
Мненията му в тази тема са съвсем адекватни,
това, че твоите деца не правят подобни бели,
или че нямате мазе, където да бъдеш завряна,
не обезмисля точните попадения на селинджър.

# 32
  • Мнения: 274
Dan$, ами то това беше целта - малко смях Simple Smile То е ясно, че всяко детенце, събаря вази, рисува по стените, рови из саксии, бърка в контактите и после свети като неонка на коледна елха Simple Smile

Чета доста теми  и ми прави впечатление, че Селянджър се опитва да бъде интересен там където не е  (предполагам) за неговото подигравателно мнение, и друго ,че не върви да пишеш ни в клин, ни в ръкав неща, които не се връзват ни с темата, ни с майтапа- грубия.

Аз от този пост нищо не разбрах....Въпреки, че от авторката ме делят един вагон книги... Единствено ми стана ясно, че моя малкия, този дето е на година и месец има по секси чувство за хумор от нея. Или е вродено или и той вече е чел повечко от нея Simple Smile Той също прочете поста и ми вика: "абе пич, тази жена кво иска да каже....само ме обърква...корнишон не се ли пише с У....щото идва от кУрник..." Казвам, така е готин, с У е...дали е курник, дали е нещо друго, важно е да не липсва У-то, щото като липсва и жените почват да пишат не разбрани постове. Simple Smile А той се смее и вика - аре заеби, аз ще лягам, че ще се насера от смях и ще те вкарам в големи разходи за памперси...Та така...Simple Smile

# 33
  • Мнения: 274
Лиси, здравей Simple Smile
Ти си извратена и затова четеш с удовлствие това което пиша....Simple Smile
А това, че някои хора отдавна е трябвало да бъдат заточени во век и веков в мазето при компотите и киселото зеле е друга тема Simple Smile

# 34
  • Мнения: 5 370
Лиси, здравей Simple Smile
Ти си извратена и затова четеш с удовлствие това което пиша....Simple Smile
А това, че някои хора отдавна е трябвало да бъдат заточени во век и веков в мазето при компотите и киселото зеле е друга тема Simple Smile
Joy hahaha
Така е то....компотите и компютрите са 2 различни неща, все пак.
Апропо, някой писа за обърнат на 180 гр. екран.
Стига да си логнат, няма никакъв проблем да се оправи. Peace

# 35
  • Мнения: 222
една от любимите ни бели е да  вземе четката от тоалетната без никой да я види и да бърка с нея в тоалетната чиния и да маже по пода ужас , само като я видя и ми става зле Mr. Green
иначе всички до сега изброени бели на са ни чужди, като изключим разказа на селинджър

Бебенце, много по-безболезнено и чисто ще е, ако след голямата нужда дърпате въженцето на казанчето...Така малкия ще рисува само с водни боички, а не с цветни темперни, предимно в кафявата гама Simple Smile

мила, водата винги е пусната, тя маже с водата от 4инията , ти как мислш, дали ще я оставя да маже с цветни боички  Shocked

# 36
  • Мнения: 148
Чета доста теми  и ми прави впечатление, че Селянджър се опитва да бъде интересен там където не е  (предполагам) за неговото подигравателно мнение, и друго ,че не върви да пишеш ни в клин, ни в ръкав неща, които не се връзват ни с темата, ни с майтапа- грубия.
Напротив, той пише в теми, които аз чета,
което, само по себе си, го прави интересен,
и то точно заради хумора му. Беля ли е това?
Мненията му в тази тема са съвсем адекватни,
това, че твоите деца не правят подобни бели,
или че нямате мазе, където да бъдеш завряна,
не обезмисля точните попадения на селинджър.


Ама ти за интересна ли се мислиш?! SickНезнам,но  простащината ти говори за твоите гънки(липсата им де),а не за моите!Пиши във форум за извратеняци тогава!Всъщност,те и без това модераторите те трият редовно Mr. Green

# 37
  • Мнения: 1 322
Толково много бели прави и то всики ден, а е само на 1.7г. Незнам какво ще правим по-нататък, ако продължава в същия дух.

# 38
  • София
  • Мнения: 15 486
То моя внук само бели прави, но две са най-големи : два пъти бута телевизора върху себе си, имаше късмет , че останаха цели и той и телевизора.

# 39
  • Мнения: 292
Чета доста теми  и ми прави впечатление, че Селянджър се опитва да бъде интересен там където не е  (предполагам) за неговото подигравателно мнение, и друго ,че не върви да пишеш ни в клин, ни в ръкав неща, които не се връзват ни с темата, ни с майтапа- грубия.

селинжър и лиска,  я го давайте малко по "сериозно" Whistling, какви са тия  изказвания от ваша страна ???
На хората им се чете само сериозни мисли и случки  #Crazy

Извинявам се за спама, оффа или какво и да е.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 529
 Като му сменях памперса ,избяга и се изпишка насред стаята на ламината. После легна в локвата и се отъркаля в нея. Joy

# 41
  • Мнения: 3 423
Като му сменях памперса ,избяга и се изпишка насред стаята на ламината. После легна в локвата и се отъркаля в нея. Joy
Това е наистина най-зверската беля,
която може да се случи някому. Моля,
кажете ми къде е споменатият по-горе
форум за извратеняци, за да обсъдя там
малко по-друг тип бели. Препоръки имам.

# 42
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Като му сменях памперса ,избяга и се изпишка насред стаята на ламината. После легна в локвата и се отъркаля в нея. Joy
То пак като не се е изакало  hahaha hahaha

# 43
  • София
  • Мнения: 38 789
Леле, като ви чета моя дзвер почва да ми се струва ангелче небесно. Може би защото вече е 'по-голяма'.

Малко драска където не трябва и се 'гримира', но аз това не го броя за беля.
Последно бабата имаше рожден ден и се забавляваше да обръща вазите с цветята.

М/у другото темата не е за тук, а за Нашите деца.

# 44
  • Мнения: 54
Бърка по саксиите,яде ми сенките и червилата,отваря гардероба(свалила съм дръжките заради нея но пак успява)и изважда всички дрехи.Последния път изля пълна чаша с вода да си търси Ибки (рибки).

Общи условия

Активация на акаунт