Захранване при липса на изцедена кърма

  • 945
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Цитат на: Free Soul
Ако пюрето или кашичката са по-гъсти, цедя направо в чинийката  и разбърквам. Лесно и бързо.  Wink

И аз така.

# 16
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Добре де, какво пречи захранването да е с млечна каша или млечно пюре?! Нали все пак става въпрос за 5-6 месечно бебе... Какво толкова?!

# 17
  • Мнения: 6 243
Може бе, кое е казал, че не може.
(аз пак да кажа - не всички млечни каши са с адаптирано мляко - такива били на Хумана, на Хип и другите пак ги забравих). А на 5 - 6 месечно да дадеш пълномаслено сухо мляко вече крие определени рискове за някои деца.

# 18
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: sladka hapka
Може бе, кое е казал, че не може.
(аз пак да кажа - не всички млечни каши са с адаптирано мляко - такива били на Хумана, на Хип и другите пак ги забравих). А на 5 - 6 месечно да дадеш пълномаслено сухо мляко вече крие определени рискове за някои деца.


Как не са с адаптирано?!  Shocked Искаш да кажеш - с обикновено сухо мляко?  #Shocked Ми да ги запукваме направо тогава с прясно мляко от петия месец, какво ще си играем да кърмим или да даваме луди пари за адаптирано!  Twisted Evil Е, това за първи път го чувам!  #Silly

# 19
  • Мнения: 6 243
И аз не знаех. Преди месец бях на покупки в един от добрите бебешки магазини, а там в съботите си работи собственичката. Заинтересува се защо търся аз безмлечните каши и от дума на дума (жената излезе с акъла си, даже ни направи комплимент - "Ето защо ви били така червени бузките, ми то кърмено Grinning ") тя ми каза, че освен тия три марки, другите не слагали адаптирано. Аз понеже не купувам млечни (имам изцедена кърма и мешам с нея), нямаше как да обърна внимание. Но провериш "Слънчоно" - никъде не пише, че е с адаптирано мляко. А на тая буля й вярвам, защото досега само вярна информация ми е давала и много се интересува.

# 20
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Мерси, Хапке, за информацията! Винаги има какво ново да научи човек!  Rolling Eyes Ще внивам като му дойде времето. Със сина ми само безмлечни съм ползвала, щото той така или иначе беше с алергия към млякото, но си мислех, че с нея няма какво да се взирам, направо си купувам която млечна каша или пюре ми хареса. Явно и тук било минно поле!  Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 830
Ами да , то си пише на кашите -"сухо мляко" . Ако беше адаптирано , или поне частично адаптирано , така и щяха да си го пишат . Другите каши с адаптирано мляко са Милупа . Аз давах тях и Хумана . Слъчо - отскоро , след годинката . Вероятно и Блевит са с адаптирано , но тях не съм ги взимала .

Общи условия

Активация на акаунт