Смятате ли че е справедливо така...

  • 4 109
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
Честно казано, чудя се кое от двете клишета повече ме дразни - дали това за лесния живот на "красивите", които само се усмихват и целия свят е в краката им, или това за нещастните богати красавици, които плачат самотно в огромните си къщи и тайничко завиждат на грозноватите, но щастливи дебелани  Mr. Green
Joy

# 16
  • Мнения: 35 968
... или това за нещастните богати красавици, които плачат самотно в огромните си къщи и тайничко завиждат на грозноватите, но щастливи дебелани  Mr. Green

че е клише, сигурно е, но има и истина в него   Mr. Green

# 17
  • Мнения: 25 615
Ти да не си всъщност грозничка жена, я си кажи  Simple Smile

Хейтърка! Всички знаем, че Борис е стройна, красива мацка, с дълги руси коси, огромни сини очи, още по-огромни други очи, крака по метър и двайсе и... Сега се чуди чие предложение за брак да приеме - на Бил Гейтс, на Доналд Тръмп или на някой Рокфелер. Да не мислите, че е лесно цял ден да разглеждаш проспекти на диамантени мини и да се чудиш коя да си поискаш за годежен подарък? А?  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 6 029
Тц, Борис е мъж, виждала съм го.

# 19
  • Мнения: 2 161
Борис се прави на глупав и се забавлява.
Познавам не слаби и не чак толкова красиви жени,които имат всичко.Плюс това едната,за която си мисля,има съпруг с 6 години по-млад от нея,богаташ.

# 20
  • Мнения: 4 841
... или това за нещастните богати красавици, които плачат самотно в огромните си къщи и тайничко завиждат на грозноватите, но щастливи дебелани  Mr. Green

че е клише, сигурно е, но има и истина в него   Mr. Green

Има си хас... Къпят драмата си в алкохол и скъпа дрога, разтушават се с треньорите си по фитнес и на 35 са развалини в следствие на непрекъснатия тунинг и начина им на живот  Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 2 070
Полагат усилия жените, не ги подценявай. Влез в Красива мама, това диети, козметика, прически, че то си е нужно специално образование за тия неща. Спортуват освен това. последователни са. Природата им дала просто по-добра обмяна на веществата и хормонален баланс, останалото е труд, труд, поддръжка.

# 22
  • Мнения: X
Това ми напомни за един разказ на О'Хенри за една много красива продавачка в магазин,дето наред със всички останали я сваля и някакъв богаташ,млад,красив,който много романтично й описва къде щял да я заведе,как щял да й покаже света итн.,итн.
В края на разказа,тя се връща на работа и казва на колежката си за него :"Абе много мило момче,ама няма да му се отовори парашута,бедно е като цървул"
Та мисля,че всеки сам е роб на собственото си мислене. Ако се вайкаш цял живот,че съдбата е била несправедлива към теб,е логично и да си умреш с това чувство.
Мисля,че нещата в природата са даже много справедливо разпределени. Господ на едни два акъл,на други красота,на трети богати родители и всеки се опитва да постигне целите си с помощта на средствата,с които разполага.

# 23
  • Мнения: 35 968
... или това за нещастните богати красавици, които плачат самотно в огромните си къщи и тайничко завиждат на грозноватите, но щастливи дебелани  Mr. Green

че е клише, сигурно е, но има и истина в него   Mr. Green

Има си хас... Къпят драмата си в алкохол и скъпа дрога, разтушават се с треньорите си по фитнес и на 35 са развалини в следствие на непрекъснатия тунинг и начина им на живот  Joy Joy Joy

много филми гледаш  smile3533

# 24
  • France
  • Мнения: 726
Не съм съгласна. Много от "красивите и сексапилните" са разглезени куклички. Докато, "грозноватите" са твърде амбициозни и напредничави.  
Примери колкото щеш.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Спри да робуваш на клишета, ок?
Това просто не е вярно.
Напротив!Изключително е прав.От опит го знам.Красотата е фактор,който се забелязва веднага,отдалече.Една хубава жена има много повече отворени врати пред себе си.
Едно примерче-за секретарка в нашата фирма кандидатстваха доста дами.Една от тях никак,ама никак не беше привлекателна(няма да изпадам в подробности,грубо би било),а другата-мммммм,да и завиди човек.То цици ли не бяха вън,то крак ли бе да го опишеш...Ей такива работи.Но другата,пълничката жена имаше 3 висши образования и наистина и личеше,че е доста интелигентна.А наШто,русото девойче беше без висшо,завършила миналата година гимназия,след това изкарала един бърз курс компютърна грамотност и това е.
Познайте коя назначиха? #2gunfireАз няма да коментирам,защото не съм против подобни прояви.Примера го дадох на Лилита.Щото каза,че не е вярно.Да,да,ама е!
Щом  изглежда много добре,защо да не се възползва от облагите,които и предлага външния вид?А?

# 26
  • Мнения: 3 423
Защо някои жени сякаш са целунати от Господ по челото и имат всичко (и чар и сексапил и красота и слаби тела) и могат да имат всичко и всеки, а другите, по-грозничките, трябва цял живот да се блъскат като луди и накрая да разберат, че не могат да постигнат и наполовина дори нещата на другите, по-красивите. Това според мен си е живо наказание...

Борисе, писано ми е да ме нямаш, честито!

# 27
  • Мнения: 5 940
Принципно може и да си прав, но си го написал така, че ни хубавичка, ни грозничка, би кандидатствала за работа в твоята фирма, ако си шеф. Без женски персонал ще си останеш. Радвай се на женско присъствие във форума, че може иначе да не те огрее.

# 28
  • Мнения: 5 370
Не ви ли е ясно, че Борис, както повечето държавни служители, страда от болестта "нямам работа, ама и да имам, няма да я върша".
И като следствие-си търси под вола теле и гледа виртуален сеир. Mr. Green

# 29
  • Мнения: 212
Не ви ли е ясно, че Борис, както повечето държавни служители, страда от болестта "нямам работа, ама и да имам, няма да я върша".
И като следствие-си търси под вола теле и гледа виртуален сеир. Mr. Green

Точно пък днес съм решил да свърша малко работа до обяд... Grinning

И за да пусна тая тема значи имам наблюдения в реалния живот. Имам и красиви и грозни колежки. Е познайте от първия път кои са толерирани в службата, на кои нещата им се получават лесно и без усилия, и кои ги повишават първи ...

Общи условия

Активация на акаунт