Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 8

  • 12 995
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
И аз съм ЗА списък  Peace

Пепи, нас поне ни знаеш  Mr. Green
А за кърменето, не тъжи - порастват мъниците - и ние вървим по вашия път  Peace като гледам до месец-два ще се е отбила момата Confused

# 16
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
Здравейте,
Отдавна ви чета и много ви се радвам. Незнам дали ние можем да се включим към вас. С девойка Александра сме с почти деветмесечен стаж Laughing и мислим да си продължаваме все така.

Едно въпросче, на 10 трябва да ми вадят зъб, а бебока си суче сериозно, твърда храна почти никаква, та влияе ли местната упойка, всимисъл предава ли се чрез кърмата?
благодаря, приятен ден на всички

# 17
  • Мнения: 2 614
Змейковице, и вие ли натам. Не ми се вярва, и моята Калина се правеше, че се отбива, ама нейсе...
Още си се покърмваме  Mr. Green
Та за списъка:
Калина на правда_z - 05.12.2005
Аз също не пиша често, но за сметка на това ви следя  Hug

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Правде, тя отдавна ги дава тези  признаци, ама аз все упорствах и предлагах (че на мен май ми е по-трудно отбиването)  Embarassed

Само вечер си знае, че ритуалът включва сукане,иначе хич не се сеща. Почти никога не сме имали случаи да си иска много настоятелно и да не мога да й отвлека вниманието.
Преди 2-3 седмици бях с бронхопневмония и беше при свекитата за 5-6 дни, водеха я веднъж дневно за сукане, но не е имало проблеми със заспиване, не се е сещала.
Да нацелуваш твоята Калина - вие по колко пъти в  денонощие  се кърмите - при нас е вече само 1 път, тя сама отказа нощното и сутрешното  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 3 718
madame , няма проблем с тази упойка. Все пак предупреди, че кърмиш  Peace
За "оня" списък, ето ни на:
Александър на Шаманката, роден на 30.10.2006 г.  Hug

# 20
  • Мнения: 658
Здравейте,
Отдавна ви чета и много ви се радвам. Незнам дали ние можем да се включим към вас. С девойка Александра сме с почти деветмесечен стаж Laughing и мислим да си продължаваме все така.

Едно въпросче, на 10 трябва да ми вадят зъб, а бебока си суче сериозно, твърда храна почти никаква, та влияе ли местната упойка, всимисъл предава ли се чрез кърмата?
благодаря, приятен ден на всички
ами по принцип си има специална местна упойка за кърмачки,но мисля че и таква няма да навреди понеже мен след раждането ме шиха с пълна упойка и пак три часа по-късно ми дадоха бебето да суче

# 21
  • Мнения: 658
и аз искам в списъка Laughing Ивайло на Екатерина II роден на 21.02.2007

# 22
  • Мнения: 254
И ние искамеееееееееее  Laughing Laughing Laughing
Симона на Den1s, 25.10.2006 г.

# 23
  • Мнения: 36
И ние сме за списъка, макар че сме новобранци.Бебе Вения е родена на 3.09.2007 г.

# 24
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
здравейте, момичета. Знам, че темата е за кърмещи майки повече от година, но може ли вече да се присъединя към вас?- правим година след 2 седмици.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Ето и нашите данни за списъка:
 Елисавета- 23.02.2006г.

# 26
  • Мнения: 19 302
айде и ние в списъка.Мари е родена на 24.02.2007.

# 27
  • Мнения: 47 988
петър на mamavassi 03.01.2006

# 28
  • София
  • Мнения: 1 252
Емил на мама ra4e 10.04.2006г.

# 29
  • Мнения: 1 947
   Анна с Малена , 12.август.2006 - а за какво е този списък (думата леееко ме плаши Mr. Green)?

Общи условия

Активация на акаунт