Какво ви се носи?

  • 17 704
  • 153
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 10 858
Ох, LaPerla , много хубави рокли си пуснала  Whistling Направо се размечтах ...

Имам една дънкова зеброва рокличка, обаче е толкова къса, че ме е срам да ходя с нея. А толкова я харесвам ...

# 61
  • София
  • Мнения: 10 858
Нямам несбъднати мечти, нито бленувани тоалети.


Аз пък имам много бленувани тоалети, но винаги са такива, че ме е срам да изляза с тях  Blush

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 4 231

Аз пък имам много бленувани тоалети, но винаги са такива, че ме е срам да изляза с тях  Blush

Няма да излизаш по улиците, за всеки тоалет си има и съответно подходящо място  Wink

# 63
  • Мнения: 402

Jumpsuit (гащиризон му викат също  Laughing) ми се носи. Не съм виждала нещо по нашите магазини, което да ми хване окото. С ръкави, не с презрамки. Авиаторски, копринени. Ех.
.
Даааааааааааааа, ей те това и мен ме кефи много, но не бих се сетила да го напиша, браво че ме подсети.
А иначе носят ми се широки бели панталони с бяла риза и червено фишу на бели точки на врата, голяма черна чанта и някакви яки сандали с лека платформа и ток, които да са в бяло и черно. А също искам да изглеждам и така:http://www.style.com/slideshows/fashionshows/S2008RTW/ETRO/RUNWAY/00280m.jpg
http://www.style.com/slideshows/fashionshows/S2008RTW/ETRO/RUNWAY/00440t.jpg
А айде утре пак ще се вкюча с нови снимки Wink. И да дам отговори на другите въпроси че сега нямам повече време Wink.

# 64
  • Мнения: 880
Нямам несбъднати мечти, нито бленувани тоалети.


Аз пък имам много бленувани тоалети, но винаги са такива, че ме е срам да изляза с тях  Blush

И това е по-често срещания вариант.Според мен много хора не излагат на показ истинските си предпочитания,други пък все още не са открили какво харесват в действителност,просто защото са си свикнали да се обличат по един определен начин.
А ти защо не си носиш рокличката като туника?
Вивиан,моля те,сподели какви са тези бленувани тоалети,заинтригува ме. Wink

# 65
  • София
  • Мнения: 4 803

Освен това ми се носи червен тренч пролетен, сравнително къс, а не до коляното ама не съм виждала по магазините. Само в Oviesse видях някакъв, но ми беше голям Close Ако имате идеи? [/b]

Купих си точно такъв, червен от там. И капучино също, от другия модел  Simple Smile
Видях подобен, но струва ми се лачен, на витрината на Трендбокс.
Иначе по темата -  нямам представа какво да отговоря.
Каквото ми се носи, го нося. Нямам несбъднати мечти, нито бленувани тоалети.
Но ако все пак ми хрумне нещо, ще го споделя в темата  Simple Smile

dodo_dodo, ама късичък ли или като този от снимката? Тук в Сф не съм ходила до Oviesse, че все нямам време, в Бургас гледах червения. Помниш ли кой беше най-малкия размер в София? Съжалявам за многото въпроси  Blush  bouquet

# 66
  • София
  • Мнения: 10 858
Нямам несбъднати мечти, нито бленувани тоалети.


Аз пък имам много бленувани тоалети, но винаги са такива, че ме е срам да изляза с тях  Blush

И това е по-често срещания вариант.Според мен много хора не излагат на показ истинските си предпочитания,други пък все още не са открили какво харесват в действителност,просто защото са си свикнали да се обличат по един определен начин.
А ти защо не си носиш рокличката като туника?

М да  Thinking
При мен много често се среща. Купувам, купувам и след това не нося. Отдавам го на навик и срам точно.
Не става рокличката за туника, за съжаление Sad

# 67
  • Мнения: 880
 И аз имам доста,които не нося и въобще не съм обличала,но то е защото съм по-капризна по отношение на това с какво да ги комбинирам и често така си остават.Покажи нещо от бленуваните. Simple Smile

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 4 231

dodo_dodo, ама късичък ли или като този от снимката? Тук в Сф не съм ходила до Oviesse, че все нямам време, в Бургас гледах червения. Помниш ли кой беше най-малкия размер в София? Съжалявам за многото въпроси  Blush  bouquet

От Orsay ги купих, грешка.
Червен и капучино-златист. Имаше всякакви размери и цветове, на много приятни цени.
Ето това е златистия, но на мен ми стои по-дълъг http://shop.orsay.com/cgi-bin/shop/index.shtml?lg=en#
Горе може да се разкопчае и да стана с голям ревер.
Червения нещо не го откривам на сайта им. Sad
Малко по-различен е от този и почти до коляното.

# 69
  • София
  • Мнения: 4 803

dodo_dodo, ама късичък ли или като този от снимката? Тук в Сф не съм ходила до Oviesse, че все нямам време, в Бургас гледах червения. Помниш ли кой беше най-малкия размер в София? Съжалявам за многото въпроси  Blush  bouquet

От Orsay ги купих, грешка.
Червен и капучино-златист. Имаше всякакви размери и цветове, на много приятни цени.
Ето това е златистия, но на мен ми стои по-дълъг http://shop.orsay.com/cgi-bin/shop/index.shtml?lg=en#
Горе може да се разкопчае и да стана с голям ревер.
Червения нещо не го откривам на сайта им. Sad
Малко по-различен е от този и почти до коляното.

Благодаря много   bouquet Още утре ще се постарая да разгледам магазините.

# 70
  • Мнения: 222
Бански   Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny

# 71
  • София
  • Мнения: 1 176
LaPerla, страхотни рокли.  Grinning
На мен ми се носи и такава:

# 72
  • София
  • Мнения: 3 911
Ето такава на мен:

# 73
  • Мнения: 1 645
Ааааа да,това забравих да спомена Crazy
Особенно ето такъв модел

# 74

Общи условия

Активация на акаунт