Какво ви се носи?

  • 17 683
  • 153
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 7 097

В Бенетон видях такъв, но в класическото екрю. Не беше лош, но не ме грабна.

# 46
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Toppolinka, това бюстие е жестоко!!! Откъде е?
От гугъл   Mr. Green Иначе аз имам подобно , мога да ти го покажа на снимка ако искаш . Него го бях взимала от подлеза на Плиска

Даааа, искам, покажи го моля те   bouquet Аз отдавна си търся нещо такова, защото много нося дънки с ниска талия, но всички бюстиета, които съм виждала избиваха на яка кичовщина.

# 47
  • Мнения: 893
Носят ми се рокли и поли...само това искам да обличам...
и понякога панталонки до коляното...
иии много и различни обувки - като стил, вят, модел, ниски, високи... Blush

# 48
  • Мнения: 4 451
Mоята любима дреха си остава дълга рокля с голяяяяма цепка. Mr. Green Обичам всякакви цветове. Представям си я черна, с големи червени цветя.
Нещо такова бих облякла с удоволствие

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 16:39 от mari_anka

# 49
  • Мнения: 1 224
Toppolinka, това бюстие е жестоко!!! Откъде е?
От гугъл   Mr. Green Иначе аз имам подобно , мога да ти го покажа на снимка ако искаш . Него го бях взимала от подлеза на Плиска

Даааа, искам, покажи го моля те   bouquet Аз отдавна си търся нещо такова, защото много нося дънки с ниска талия, но всички бюстиета, които съм виждала избиваха на яка кичовщина.
Заповядай Simple Smile

# 50
  • Мнения: 1 224
Не знам дали ще можеш да го намериш , защото аз съм го взимала преди много , много време.. Но може да имат нещо подобно , магазина се казваше Addilisilk или нещо от този род ..

# 51
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Не знам дали ще можеш да го намериш , защото аз съм го взимала преди много , много време.. Но може да имат нещо подобно , магазина се казваше Addilisilk или нещо от този род ..

Ауу много ме кефи, супер ти седи  Grinning Сигурно мъжете се спъват яко по улицата като излезеш така  Crazy

Мдам, щом е купуван отдавна може и да не успея да го намеря, но си струва да направя една пробна обиколка на подлеза на Плиска  Sunglasses

# 52
  • Мнения: 1 224
Мерси  Embarassed
Отиди разгледай , в този магазин обикновено има хубави нещица.
Аз сега си харесах дънките , които постнах по-нагоре..
Няма да мога да спя сега  ooooh!
И обувките..  ooooh!

# 53
  • София
  • Мнения: 7 097
Малко офф, ама Тополинке, много си убава, мъ  Wink

# 54
  • Мнения: 14 502
носи ми се сатенена рокля в тъмно зелено, черно и бяло. не знам как ми хрумна ама все с такава рокля се виждам. за след няколко месеца, де Simple Smile

# 55
  • Мнения: 1 224
Малко офф, ама Тополинке, много си убава, мъ  Wink
Много хубав офф  Mr. Green
Нати, мерси  Embarassed  bouquet

# 56
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192

Jumpsuit (гащиризон му викат също  Laughing) ми се носи. Не съм виждала нещо по нашите магазини, което да ми хване окото. С ръкави, не с презрамки. Авиаторски, копринени. Ех.
В темата за роклите масово се показват т.нар. сукманчета, вместо рокли.  Whistling(Уточнявам).

# 57
  • Мнения: 2 386
Мазолчето ми настъпахте!
Днес обикалях по магазините, имах пари за каквото и да е и.. нищо не си купих.
Щом си над 59кг и над 175 санта си гигант. Камо ли ако носиш 40-41 номер обуща.. Баси държавата, баси китайците, баси чудото!!

Носи ми се жълта туника. Високи сандали. Кожено яке, златисти дънки, трябва ми официална рокля за сватба, потури и тюрбан ( Mr. Green), но.. няма. Добре, че си нося парцалки от САЩ, честно. Aман от S.

# 58
  • Мнения: 880
Този белия ми харесва,но и аз не съм виждала нещо подобно тук.
На мен ми се носят такива рокли в черно и бяло:
http://images24.snimka.bg/005242845.jpg
http://images23.snimka.bg/005208431.jpg
А също и това:
http://fileserver.glam.com/202/-2526246bb9166a37da.jpg
Не знам как му се вика на български,на анлгийски е houndstooth?
Тази последната рокля бих я комбинирала с ярко розови обувки и чанта. Heart Eyes

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 18:47 от LaPerla

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 4 228

Освен това ми се носи червен тренч пролетен, сравнително къс, а не до коляното ама не съм виждала по магазините. Само в Oviesse видях някакъв, но ми беше голям Close Ако имате идеи? [/b]

Купих си точно такъв, червен от там. И капучино също, от другия модел  Simple Smile
Видях подобен, но струва ми се лачен, на витрината на Трендбокс.
Иначе по темата -  нямам представа какво да отговоря.
Каквото ми се носи, го нося. Нямам несбъднати мечти, нито бленувани тоалети.
Но ако все пак ми хрумне нещо, ще го споделя в темата  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт