Бебе на 3 мес-хранене през ноща

  • 1 790
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
до ден днешен си се храним през нощта Peace

# 16
  • Мнения: 750
Никога не съм отказвала нощното хранене, все още ядат през нощта   bouquet

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Буди се да яде или в 4ч или в 5ч или в 6ч различно, но го прави.

# 18
  • Мнения: 256
Ние сега караме 9 месец и още ядем през нощта по 2 пъти,няма отучване само ако детето само се откаже и аз чакам този момент откакто се е родила дъщеря ми. Mr. Green

# 19
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Нормално е да яде през ноща ..още много дълго време  Peace

aldania - 5-кратно хранене на тримесечно бебе..малко е рано  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 132
Анета,аз в никакъв не съм насилвала нещата,никога не съм отказвала когато е поискал да суче,даже за 3месеца е доста дебеличък-8.200.Изцяло на кърма е само сутрин и вечер давам по 25мл сок.Той сам започна да си спи по цяла вечер.Само че проблема с акането ме притеснява,според теб има ли връзка между дветв неща.Трябва ли да ям по разхлабващи неща

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 817


Не хранех дъщеря ми нощем до преди 3 дни. Започна да се буди много нощем и пак си я храня. Предполагам, че е период и ще отмине   bouquet

# 22
  • Мнения: 90
Бебето си знае най-добре. Храни го, когато поиска. Може да даваш повече АМ на предишното хранене, ако иска ...
Ако му даваш вода, само ще стоите будни всички до следващото хранене.

# 23
  • Разград
  • Мнения: 2 102
И моето бебе се буди през нощта да яде. Пробвах 4-5 дни да му давам вода през нощта, но изпиваше цяло шише вода и след половин - един час беше гладен. Сега се храни в 21.00 - 21.30 след това около 03.00 и после в 06.00 часа. Педиатърката ми каза да не го храня в 03.00 часа ама като не иска да спре да се събужда какво да го правя. Няма да го оставя да плаче цяла нощ и продължавам да си го храня.

# 24
  • Мнения: 2 757
Мисля, че ако детето през деня не яде достатъчно за да си набавя необходимите калории за деня му се налага да яде нощем. Ама как да ги научим да ядат през деня, а нощта да спят не знам. И аз имам същия проблем. Моите денем ядат 4 пъти и то по малко та щат не щат хапват и нощем. Ама колкото и да опитвам денем да ги храня те просто си не искат повече и това е. Бе то едно нощно хранене не е проблем, ама моите си се будят по 30 пъти с писъци без видима причина и със сигурност не от глад щото като им давам не искат. Направо откачам, има ли и други като моите кукли ми е интересно.

# 25
  • Мнения: 1 121
Напълно нормално е. Синът ми все още се буди.

# 26
  • Мнения: 142
Здравейте,
И ние се будим през нощта (някъде към 0230 - 0300), обаче аз слагам бибероната в устата и се приспиваме отново.
В момента сме на изцедена кърма и АМ. Забелязала съм, че ако му дам повече АМ на вечерното хранене издържа някъде докъм 0400 - 0500.
Поздрави

# 27
  • Мнения: 380
Докато го кърмех, 10 месеца се е будел всяка нощ по няколко пъти и никога не съм правила опити да го отказвам. После минахме на АМ и пак се будеше по веднъж на нощ и така докато стана на година и 2 месеца. Сам се отказа от нощното хранене.
Успех ! Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 374
давай само водичка и не вдигай бебето от креватчето Wink

# 29
  • Мнения: 4 784
И друг път е имало такива теми и съм писала, че никога не съм си лишавала детето от нощното хранене. До преди месец-два се будеше гладно, реве, къса се от рев и не иска ни вода, ни чай. Как да го мъча!? Та то си е гладничко. Не че не съм опитвала два-три пъти да го залъжа. Не се получаваше. Сам се отказа сега. И преди това е спирал да яде през нощта, но е имало периоди, в които е подновявал храненията.

Общи условия

Активация на акаунт