Какво е чесъна пред силата на любовта!

  • 3 396
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 999
Извръщам глава, ако сме се скарали. Това, дето в леглото се оправяли всички семейни проблеми, за мен е абсолютен мит. Мога с дни да съм под влияние на някой, дори и съвсем несъществен скандал, и да обръщам гръб на ласките.
После идва чесновият дъх - не само загърбвам проточени към лицето ми устнички, ами направо наритвам. Лошото е, че с едно измиване на зъбите проблемът не се решава - нужни са поне два дни, за да се разсее и остатъчната миризма.
Ухание на пот - трето по ред, но не и по важност. Човек винаги може да намери начин да се позамие, не живеем насред пустиня все пак.
Целувката е за взаимно удоволствие, а не за изтезание на партньора и изпитание на чувствата му.

# 31
  • Мнения: 1 898
Просто исках да попитам каква/какви биха били евентуалните причини да отвърнете глава, когато понечат да ви нацелуват?
Когато съм престанала да обичам, целувките стават неприятни.Тогава извръщам глава.
Ако обичам и чесновите целувки ми харесват-тогава те са , как да кажа,по-скоро ароматни, а не миризливи.

# 32
  • София
  • Мнения: 18 679
Чесън, лук, цигари/откакто аз не пуша, преди умирах за смесена миризма на тютюн и уиски, сега Sick/. Гади ми се също от миризмата на скара с бира и на сандвич с шпек салам, бляяяя Sick Това последното само белина го отмирисва, няма пасти, орбит-морбит, смрад ужасна Sick

# 33
  • Мнения: 2 161
След секс ако единият е потен,а другият е хладен...може би е време за тема Има ли почва мужду нас за гола,нахална и млада любов.
има почва да си мислим за некрофилия...
Аз кокото и да съм потна след секс не мога да се изпотя колкото един мъж, просто не отделям толкоз много пот...сигурно съм мъртва,а не знам Shocked
Какво да кажа?Аз също не се потя,когато си оправям маникюра.

# 34
  • Мнения: 227
"Какво е чесъна пред силата на любовта! "-по-голямата сила... Laughing

# 35
  • Мнения: 274
Между другото аз обичам чесън

Чесан хубаво, ама нечесан още по-добре. Някак си по хигиенично е! Simple Smile

# 36
  • Мнения: X
не мога да се изпотя колкото един мъж
Защото се зори повече той, а не ти Mr. Green. Я поразпитай за ездачките и ще разбереш кой се поти повече от двамата  Laughing

Chanel, гуши = ласки след муши  Mr. Green
ездачка или кон,пак се потя по-малко Naughty

# 37
  • Мнения: 4 753
Лудо Joy Joy Joy
Някои хора просто се потят обилно. Излизат от банята и са гьол. Може би не са ги солили на времето достатъчно Mr. Green. На такива екземпляри майките им са виновни, че по настоящем не ги целуват Crossing Arms
Права е Chanel, подкрепям. Не на потните фейсове Mr. Green

# 38
  • Мнения: X
 Joy
аз се чудя защо толова сили на солта тоз човек,а то ето къде бил ключа от палатката

# 39
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз пък въобще не обичам да ме целуват. Слюнкообмена не ме влече Sick
Гушкането е друго, но не и след секс- и потта ми е неприятна Stop

# 40
  • Мнения: X
Рени, и ти като баба ми. Тя казваше,че туй целувката било измамно нещо и мразела да я целуват,щото Юда така бил предал Иисус със целувка на уста Joy

# 41
  • Мнения: 4 753
Има и други варианти все пак. По Библейско време не съм сигурно дали са били известни Mr. Green
Като се замислих, при липса на алтернатива бих предпочела постчесънна пред постлучена целувка Thinking

# 42
  • Мнения: 2 161
Е,Юда не е пускал езика си в устата на Исус.Аз не мога да си представя нещо по-хубаво от целувката.

# 43
  • Мнения: 2 716
Блажните устни от рекламата на "Белана". Т.е. ако ще папаме пърженко, цункането ще почака.
Също миризма на цигари преди 18.00 часа.

# 44
  • Мнения: 5 647
Блажните устни от рекламата на "Белана".

Е, ти ме хвърли в музиката. Коя беше тая реклама?

Общи условия

Активация на акаунт