Какво е чесъна пред силата на любовта!

  • 3 378
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 152
Очевидно ще трябва да застана на хълбок.
ако изпраскаш челна стойка - ше е по-добре...пък ако се случи да е некой шотландски боец с поличка , ше е най-добре! А пък ако и такъв не е... взимаш едно шотландско питие и дезинфекцираш после!

# 16
  • Мнения: X
и какво,като се изпоти след секс пак ви е гадно и веднага го изритвате да се изтъркаля към душа,така ли?

# 17
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 10 нови отговора. Shocked Shocked Shocked

А по темата: извръщам глава винаги, когато не съм настроена за целувки. тоест целувам, само когато аз искам.

# 18
  • Мнения: 2 161
и какво,като се изпоти след секс пак ви е гадно и веднага го изритвате да се изтъркаля към душа,така ли?
Да,търкам го с кубче лед до охлаждане.Подчертах ако моето лице е сухо не търпя потно.


# 19
  • Мнения: 4 734
Подчертах ако моето лице е сухо не търпя потно.
В тъмното как виждаш бре  Laughing
 Може би е добре да се спомене и слънчоглед между зъбите Whistling Тъкмо стремително се насочва към теб и забелязваш шлюпка  Shocked Mr. Green

# 20
  • Мнения: 5 647
и какво,като се изпоти след секс пак ви е гадно и веднага го изритвате да се изтъркаля към душа,така ли?

Че какво друго да правим след секс?

# 21
  • Мнения: 2 161
Защо да съм на тъмно?И на светло се е случвало да ме целува.

# 22
  • Мнения: X
хихи,явно потчиците кот,опс капчиците пот белстят в тъмното

# 23
  • Мнения: 2 161
След секс ако единият е потен,а другият е хладен...може би е време за тема Има ли почва мужду нас за гола,нахална и млада любов.

# 24
  • Мнения: X
и какво,като се изпоти след секс пак ви е гадно и веднага го изритвате да се изтъркаля към душа,така ли?

Че какво друго да правим след секс?
ми знам ли,да се прегръщате да речем малко преди да влезете в банята Crazy

# 25
  • София
  • Мнения: 1 176
Ако се храня, а той се натиска.
Ако съм настинала. Не обичам целувките, когато ми е запушен носа.  Crossing Arms

Стига сте писали, не мога да се вредя! Ама ха!  Grinning

# 26
  • Мнения: 5 647
и какво,като се изпоти след секс пак ви е гадно и веднага го изритвате да се изтъркаля към душа,така ли?

Че какво друго да правим след секс?
ми знам ли,да се прегръщате да речем малко преди да влезете в банята Crazy

Няма време за такива работи.   Laughing Шегичка.

# 27
  • Мнения: X
След секс ако единият е потен,а другият е хладен...може би е време за тема Има ли почва мужду нас за гола,нахална и млада любов.
има почва да си мислим за некрофилия...
Аз кокото и да съм потна след секс не мога да се изпотя колкото един мъж, просто не отделям толкоз много пот...сигурно съм мъртва,а не знам Shocked

# 28
  • Мнения: 2 161
След секс му казвам :ставай да оправяме леглото,много е намачкано и после падам като дърво без корен.Аз имам нужда от сън,все още раста.Какво значи гушкане?

# 29
  • Мнения: 4 734
не мога да се изпотя колкото един мъж
Защото се зори повече той, а не ти Mr. Green. Я поразпитай за ездачките и ще разбереш кой се поти повече от двамата  Laughing

Chanel, гуши = ласки след муши  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт