ZA ili PROTIV pampersite?

  • 3 212
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 749
С памучните пеленки ще трябва да го дебнеш непрекъснато дали не е пишнал 5 капки и хоп смяна. Моят така шава, че се изпотявам докато го сменя, а ако трябва да извършвам тази дейност по 10 пъти на ден, бих се #Sniper

# 16
  • Мнения: 3 562
Мен ако питаш въобще няма причина, поради която да се мине на  памучни пелени  Thinking
От финансова гледна точка ти излизат по - евтино, като си сметнеш прането, препаратите, водата, времето ......  определено памперсите са по - евтити  Thinking Има и хипоалергични за по чувствителната кожа ...  newsm78

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В кой век живеем, че се поставят такива въпроси?!
Няма по-голямо удобство за майките от памперсите. Hands Thumbsup

# 18
  • Мнения: 1 312
ЗА с две ръце!!!
Имам 13 години разлика с брат ми и много голям опит с прането на наакани пелени.Ако знаете що тензуси съм изтъркала...
Обаче на една приятелка детето се изриваше постоянно,водиха го на консулт при много известна лекарка в София,която отсече Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation бактериите,които памперса задържа на дупето са причина за честите ангини и пошавания на Т при детето #Crazy(така и не ми даде смислено обяснение защо).
  Thinking

# 19
  • Мнения: 10 758
Благославям този, който е измислил памперсите. Не мога да си представя как ще е ако ги нямаше. Сигурно щях да имам 1 тон пелени и щях да пера като луда.
 Май беше напълно излишно да питаш, кое е по-добро. А тоя доктор, дето е казал, че момчетата остават безплодни, или незнам какво беше, да си гледа работата. Ако той дойде у нас и ми сменя пелените, и ги пере, добре, няма проблем.Ама иначе, да си....

# 20
  • Мнения: 2 784
Това е все едно да пуснеш тема "За и против дамските превръзки".Удобство са си.Времето,което отделяш за пране,можеш да прекараш с детето си или на компа Mr. Green

# 21
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
нещо против темата да замине в клюкарника?
иначе...аз съм с три ръце ЗА ПАМПЕРСИТЕ!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Естествено ЗА памперсите  Grinning . По никакъв начин не мога да си представя как бих се справила ако трябваше да ползвам пелени. Аз си спомням, че преди доста време ми попадна статия  "за" или "против" памперсите. Може да е била същата, за която тук се спомена. Та от мненията "против" си спомням само, че имало някакво заболяване на отделителната система, което се откривало по това колко често и какво количество изпишква бебето. И при памперсите това не можело да се определи, т.е. то си пишка, но не се знае колко пъти и не се виждало реалното количество...абе нещо такова беше.

# 23
  • Мнения: 10 758
Цитат на: Reza
нещо против темата да замине в клюкарника?
иначе...аз съм с три ръце ЗА ПАМПЕРСИТЕ!

 Оооо, никакъв проблем. Гле`й к`во ще стане там.

# 24
  • out of space
  • Мнения: 8 573
На който му се пере- да си кара с пелени.

# 25
  • Мнения: 3 562
Цитат на: Tsvety
Това е все едно да пуснеш тема "За и против дамските превръзки".Удобство са си.Времето,което отделяш за пране,можеш да прекараш с детето си или на компа Mr. Green

 thumbsup   typeuu  smile3541

# 26
  • Мнения: 4 629
#Shocked "интересен въпрос" #Shocked Иначе и аз съм ЗА памперсите

# 27
  • Мнения: 6 243
Що за глупост е това?

# 28
  • Мнения: 3 200
Цитат на: sladka hapka
Що за глупост е това?


# 29
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Цитат на: Tsvety
Това е все едно да пуснеш тема "За и против дамските превръзки".Удобство са си.Времето,което отделяш за пране,можеш да прекараш с детето си или на компа Mr. Green

  Hands Clap
За да се появи този въпрос си мисля,че някоя свеки се е намесила.Познавам една такава,дето и тя е чела за безплодието.Аз голямата я гледах с пелени и ми се отели вола.Като поотрасна,сменях гащи през 20мин.

Общи условия

Активация на акаунт