На подарен кон зъбите не се гледат ... или ?

  • 3 809
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
Отдавна изхвърлям старите дрехи и обувки директно в кофите, ако искат да си ги взимат от там.Нещо много са се разглезили мангасарята....

Колко точно дребна душица трябва да си, за да караш хората да влизат в кофата, за да носят старите ти гащи?   ooooh!

# 16
  • Мнения: 17 407
Стига с това клише дребна душица, бе!

# 17
  • Мнения: 223
За съжаление Пипинка хората са неблагодарно племе. Далеч по-добре щеше да се почувстваш ,ако тази жена се беше усмихнала вместо да мърмори, нали ? Нооо......... така е тук в Бг всички са намръщени, криви, вечно мрънкащи и недоволни,дори когато се опитваш да помогнеш.........
Усмихни се, все някое дете ги е обуло,нали
Значи доброто ти не е напразно
  55

# 18
  • Мнения: 3 447
За съжаление Пипинка хората санеблагодарно племе. Далеч по-добре щеше да се почувстваш ,ако тази жена се беше усмихнала вместода мърмори,нали ?   55
Еее, то какво излиза, че изхвърляш старите си гащи, за да се почувстваш ти добре?

# 19
  • Мнения: 3 405
За какво да се усмихва? Затова, че й се налага да рови в боклука за обувки ли?

# 20
  • София
  • Мнения: 4 423
Пипинка, малко хора ще оставят чисти и прибрани в плик дрехи и обувки.    bouquet
Не се ядосвай, знам какво имаш предвид с тази тема, но ако беше тема за няколко свирки с различни партньори - щеше да е друго. Wink

# 21
  • Мнения: 4 668
А , не , напротив  Rolling Eyes  Излязох и аз дребна душица . Също така явно и в кофите не може да се изхвърля , защото така някой ще бъде принуден да рови ...

....Моля за вашият коментар  Simple Smile
Доста сте ги поносили тези дрехи,
Според теб дрехи за 6-9 мес. бебе могат ли да бъдат доста поносени ?

# 22
  • Мнения: 223
не. Не ги изхвърлям за да се почувствам по-добре- жената каза ,че не са парцали ,а са запазени и като нищо може няко цигане да се зарадвана тях. И ги е оставила отвън , не ги е хвърлила вътре в кофата. Аз също всичко, което ми е омаляло или не искам да нося от малка по същият начин процедираме вкъщи  Peace

# 23
  • Мнения: 17 407
"НА подарен кон зъбите НЕ се гледат"! Аре, без лични нападки Wink

# 24
  • Мнения: 3 447
не. не ги изхвърлям за да се почувствам по-добре- жената каза ,чене са парцали а са запазени и като нищо може няко цигане да се зарадвана тях. И ги е оставила отвън , не ги е хвърлила вътре в кофата. Аз също всичко което ми е омаляло или не искам да нося от малка по същият начин процедираме  Peace
Вероятно повечето процедираме по този начин. И мен ме заболява сърцето, като гледам как циганките ги оглеждат пренебрежителното и мятат директно в кофата това, което не им харесва. Но така или иначе не съм ги оставила там, за да ми благодари някой. Още по-малко пък ще му направя забележка, че не ми е благодарил и не е във възторг. В крайна сметка това си е изхвърляне на боклук, независимо, че дрехите са изпрани, изгладени и сгънати в торбичка.

# 25
  • Мнения: 223
За какво да се усмихва? Затова, че й се налага да рови в боклука за обувки ли?
Не е ровила вътре, били са културно сгънати в пликче и оставени ДО
Не чети през редовете
   Hamburger

# 26
  • Мнения: 3 405
Що, ще ме изядеш ли?  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 5 577
миналото лято оставих на контейнера отгоре едни мои чехли, леко разлепени - не бяха лоши. цял ден никой не ги взе, контейнера е много вървежен иначе  Shocked

ами обидих се, вечерта мислех да ида да си ги прибера, можеха да се залепят с 'капчица' и да се носят  Tired

# 28
  • Мнения: 1 413
Аз лично не бих обърнала внимание на коментар, оставям по същия начин неща, честно казано радвам се ако някой ги вземе и му пожелавам да ги ползва за каквото му е нужно и да му свършат работа. Няма да ми стане неприятно ако чуя да мърмори неодобрително, след като ги е взела жената значи все пак ще има полза от тях - това е важно.

# 29
  • Мнения: 7 723
А , не , напротив  Rolling Eyes  Излязох и аз дребна душица . Също така явно и в кофите не може да се изхвърля , защото така някой ще бъде принуден да рови ...

....Моля за вашият коментар  Simple Smile
Доста сте ги поносили тези дрехи,
Според теб дрехи за 6-9 мес. бебе могат ли да бъдат доста поносени ?
Чуствам се длъжна да отговоря,
но този път без иронията, която явно ти не разбра. Hug
Пипинка, абсолютно те разбирам,
щото и аз съм попадала в същата ситуация.
И на мен ми е било гадно, като мои любими до скоро дрехи
не се харесват на "мангасаряните"... ooooh!
Виждала съм дрехите си разпиляни по тротоара
и ми се е ревало.... Confused
Прави ми впетчатление,
че напоследък доста взеха да капризничат... Simple Smile

Точно заради това бебешки дрехи,
особено толкова малки никога не бих изхвърлила.
Дори не бих оставила и в пликче до кофата.
Давам ги за доизносване на мои близки
не защото са носени, а защото са нови.
Носила съм и такива в детски домове.

Съжалявам, че съм толкова подробна,
но ти молиш за коментар... Wink Hug

Общи условия

Активация на акаунт