"Дневникът 37" - килограми шеметно надолу ще летят...

  • 11 516
  • 408
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 197
Добро утро,момичета.ЧЕСТИТА НИ НОВА ТЕМИЧКА,МИРАНДИ,мерси за труда,поласкани сме особенно като знаем колко си заета.
smileвсички си пием кафето с компютъра,няма страшно,страшно ще стане като си пием вечер питието с него newsm48
Аз пиша на бързо и бегам на family разходка,че Дарета-ревлета нещо не я свърта напоследък,много енерджи има,малката ooooh!,не мога и смогна
Лек и диетичен ден,на всички Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 958
Хоп и аз на първа страничка  Flutter
jedira ако не се лъжа и ти си на дюкан. От колко време спазваш режима и колко свали? Аз нещо се плаша от това, че мога да хапвам постоянно когато съм гладна и все имам чувството, че на мен няма да ми действа  newsm78
Гладнесче,точно затова обичам този режим,ядеш и отслабваш yes,няма друг такъв,пробвай,при този режим резултатите са по-бавни,не сваляш 10кг за 10дни,но пък каквото свалиш запазваш,не си го връщаш веднага,аз не съм типичен пример за Дюкан,защото преди това бях правила и други диети,с които свалих повечето кг,а и не стигнах целта на сваляне,тъй като спазвам пости и трябваше да си изкарам курс на задържане(трета фаза ),докато започнат постите,които са следващата седмица,но смятам след Великден да си продължа с Дюканския режим,ако не за още сваляне,то поне за задържане на килцата,тъй като през постите ще направя и 10дни жито,така съм решила,за пречистване и ще си покаже после Peace
Миранди,благодарим за новата темичка Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesРадвам се,че намираш време и за нас,въпреки че си толкова заета Hug
Капризче,честит прощъпулник HugСложи тематични предмети,докторски слушалки,МР-3 плейър,Борянка например взе видеокасета,още се чудя какво означава,после взе ножица  Rolling EyesПожелавам ти хубав празник  Heart Eyes
Шоки,липсваш ни напоследък,дано не те толмозят прекалено в работата Hug
Лиде,Пипи,успех ви желая с житната,дано свалите килограмчета и после си ги задържите Hug Hug Hug
Игуанка, Hug
Smile!,за мен това е най-добрата компания,само чакам милото да тръгне да мога на спокойствие да си пия кафето на компютъра, newsm48
Smile!,благодаря за сокчето, Миранди,благодаря за кафенцето HugHug
crazy_tikva,чакаме днес да пишеш повече... Whistling
Пожелавам ви един прекрасен усмихнат слънчев ден,и аз се убедих,че доброто настроение е основата на всичко,дори на успешната диета Heart Eyes Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 621
Хайде и аз веднъж да се разпиша на първа страница  Heart Eyes
Миранди мерси за кафето и за новата тема  Hug не се тревожи толкова за диетата, за нея трябват сили и отделено време, които ти в момента нямаш защото си заета с други дела, ти си упорита когато имаш възможност ще си стигнеш целат! Ей в това съм сигурна  Peace
Smile! мерси за фреша и не му се вързвай на милото, аз ако за всичко се ядосвах на хубосника ми до сега да съм се развела  Mr. Green (не че не ми минаваха и подобни идеи в главата, де  Mr. Green)
nel15 мдам децата имат адски много енергия, моят син не ще да седи в количката изобщо, гоня го из целия парк, а да не говорим че сега новия хит е да се изтъпани в средата на градинката и с пълно гърло да пее "Хубава си моя горо", всички баби са ни фенки пеят с него и ревът от умиление каква патриотична песен занело детето Laughing
Mirama браво, много добре се храниш, де да можех и аз да се похваля със същотоооо, ама не, аз все си прегрешавам с понещичко  ooooh!
pipy   Hug
lideto70 ха дано само с минуси да се хвалим в новото теми  Hug
jedira и аз се чудя дали да почвам постите, ама тъй като съм вегетарианка, ако спра и останалите млечни съвсем ще го закъсам откъм животински протеини  Thinking
Тикве радвам се да те "видяяяя"  Hug
Шоки какви са тези здравни проблеми, бе мила? нещо от спорта ли е?
Капризче първо да кажа че моя Криско едобре, сега е малко в Пловдив на гости на баба си и дядо си, ама вече ще си го прибирам щото ми домъчня  Heart Eyes, а и той ми вика "мамо, ела ела" Grinning честит ти маратонец, ей сега какво бягане след него те чакаааа  Grinning ама това са хубави неща, на нашия прощъпулник само бяхме приготвили питка и мед, събрях приятелки които си чупнаха от питката и топнаха в медеца след което тичаха колкото сили имат за да е бързобягжов и той, и то май вярно се оказа, сега така търчи, че едвам го настигам  Mr. Green
Скорпе много си работен, липсваш ми тука  Hug

Аз вчера прецакал диетата и реших този път да запъна краката и да мина само на сурови плодове и зеленчуци и кисело мляко за една седмица за да може до 4 март да разкарам 3,4 кила и да се видя на 6-тица за рождения ми ден. Ха дано да издържа, ама този път май съм се заинатила и номерът ще стане  Mr. Green

Успешен ден на всички и ще се отбия пак   bouquet

# 18
  • Мнения: 1 169
Добро утро Hug


Ето, че мина един успешен режимен ден. И има много добри резултати  Flutter.
Продължавам си по план и надявам се все така Crazy. Пия по 1,5л. вода което в постижение при мен, но интересното е, че не се назорвам да я изпия...  Grinning
Докато ви пиша си държа едно от палетата големи са ми сладури. Много пораснаха скоро чакам да си отворят и очичките.
jedira много ти благодаря за отговора. Надявам се след като ти свършат постите аз още да съм там и да спазваме режима заедно. Успех с постите и житната диета.
Smile! голям майтап сте ти и твоя приятел  Grinning Hug
Chocolata когато си свободна драсвай някой ред  Hug
Миранди темата е страхотна. Сега и ти да станеш режимна и грешка няма да имаш  Heart Eyes Hug
galateia, nel15, pipy, lideto70, crazy_tikva, Mirama  лек ден на всички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 22 436
Добро утро и от мен момичета. ))))
Да почерпя с кафенце. )))

http://l.yimg.com/www.flickr.com/images/spaceball.gif

Аз току що закусих с малко кисело мляко и мюсли. За обяд и вечеря ще видим, но най-вероятно традиционните ми моркови. ))
След малко ще изчезваме на разходка, само да се постопли времето, че още е хладно.
От вчерашното ми мотаене обаче, така хубаво изгорях, направо ужас, цяла нощ ме тресеше, ръцете ми където съм бутала количката на едни пъпчици, имам алергия към слънцето. ((( Ама така е, като съм толкова отнесена. ((
Е, пооплаках ви се. ))

Миранди, темата е чудесна, браво за труда. ))))

Smile! , случва се това на мъжете, не се ядосвай. ))

galateia, хапвам аз, защото имам бая килограми за сваляне, и не се ли взема сега в ръце пак цяло лято ще си ходя като бъчвичка. )))
И аз гоня шестицата като теб, веднъж да я видя ще съм малко по-спокойна. ))))

GlaDneSS, честито и на теб за чудесните резултати, все така да продължаваш. )))


В тази връзка да се похваля, имам твърдо 1кг свален още. ))

# 20
  • София
  • Мнения: 2 613
Добро утро и от мен-  bouquet
Миранди- благодаря за както винаги прекрасното ново теми- Heart Eyes
Радвам са да ви видя- Hug
Гладнес- страхотни за кученцата- Hug
Галатея- радвам се да те видя- Hug
Смайл- не се ядосвай, такива са си мъжете, какво да ги правиш, аз съм сигурна, че скоро ще се оправят нещата- Heart Eyes
Миранди- питаш ме как съм- ами в момента още не правим реланите опити за бебчо, защото ситуацията е малко по-сложна, като дойде май месец, тогава ще мисля сериозно по въпроса, а дотогава ще се опитвам да си карам на режима доколкото мога, аз сега не тренирам, не свалям съответно, но по дрехите като гледам май не съм и качила, защото всичко все още ми става.
На всичко, които не споменах много- Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и приятен и успешен ден от мен- Grinning

# 21
  • Мнения: 621
ral4e:)   Hug  bouquet

# 22
  • Мнения: 406
Мацки, аз заминавам на лекции след половин час и отивам да се приготвя. Още не съм решила дали да взимам лаптопа, но ако не се появя по-късно значи не съм го взела. А довечера ще ходим с милото на свекъра и ще оставаме да спим там, така че може да не се видим до утре.

В такъв случай  Hug на всички и много  Heart Eyes

  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 130
Привет дневничетата ми  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Виждам настроението днес е слънчево като навън  Laughing Аз вчера бях на родителска среща и после някои родители се "досрещахме" на едно друго място  Crazy Crazy Crazy ама само салатка съм гризала че си ми беше по режима  Peace На кантарЮ не съм се катерила скоро по причини дето ги бях споменала преди ама се чувствам добре и това ми стига за сега - като дойде и мине МЦ-то тогава ... ще дойде часът на истината  Laughing
миранди темито както винаги си е върхарско ама ти си го знаеш   bouquet за мен мартеничката от картичката, а за ралчето, абиренка а може и други мераклии - щъркелчето  Whistling Whistling Whistling
галатейко тук съм и най-важното у режима яко  Laughing Като гледам ти пак префасонира диетата по твой тертип  Joy Joy Joy
GlaDneSS само така - аз като погледнах вчера съм издумкала над 2.5 л вода  #Crazy
jedira ей ще ме зарибите и мен да се метна на Дюки след Великден  newsm78
nel15 в това хубаво време разходи д---то и заради мен  Flutter
Smile! погледни откъм хубавата страна - милото те е оставило да поспиш още половин час, че му е било жал да те буди - е човекът го е направил от обич  Party Heart Eyes
пипи какво разбирам и ти страхотница ще ставаш а ? Laughing
лиде, чоки, Mirama    Hug Hug Hug
галчето да се явява, че ще яде бой вече - сигурно от 2 седмици никаква я няма  Naughty

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 10:42 от Scorpi

# 24
  • Мнения: 1 092
Скорпи то една страхотница съм аз  Wink ама нейсе ще опитам и тва  Whistling

# 25
  • Мнения: 861
Привет, момичета!  Heart Eyes
Да се запиша и аз в темата поне веднъж. Обещах да намирам време от време на време, но май все не остава такова. На всички Hug. Аз съм в чудесно настроение, малко притеснена покрай новата работа, че останаха броени дни  Sick и малко ме е шубе, но съм сигурна, че е за добро. Диетата върви чудесно, подкарах си късите поли, а вчера шефът ми каза, че съм секси с късите панталонки, с които се бях докарала  Blush. Сега използвам да си нося някои от дрехите, които ще бъде невъзможно да обличам на новото място. За там съм си приготвила няколко костУмчета  Mr. Green. Скоро мисля да вляза в трета фаза на режима и да започна отново да тренирам, че до нас откриха супер фитнес зала. Jedirka, минаваш на постите ли? Аз тържествено си обещавам никога повече да не постя. Два пъти съм пробвала досега и резултатите върху фигурата ми бяха катастрофални  Rolling Eyes. Сега единствено ми липсват ябълките, но в неделя, докато пазарувахме в Пикадили чак се зарадвах, че не ям плодове. Ябълките -4,59 лв  #Crazy
Мирандичка, как я караш? Надявам се всичко при теб е наред. Как се чувстваш като работещо момиче? Липсваш ми, но вече и вечер не намирам време за форума, а и сега покрай новата ми диета се разминаваме в режимите, да не казвам глада  Laughing.
Усмихнат ден!

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 13:39 от ReGe

# 26
  • Мнения: 1 254
добро утро красавици
пожелавам ви да е топло и усмихнато за вас.  bouquet
аз си похапвам напоследък но гледам все пак да се ограничавам. малко посвалих от трупнатите кг. след малко се мятаме и ние с малчо на разходка, но ще щъкаме съвсем сами, че днес малко кашля и да не се веем при другите деца Simple Smile
най-после видях уиндоус на този компютър ама няма нито една програма все още, по-късно ще инсталирам  Peace надявам се да се включа по-обстойно и да ви разкажа за прощъпулника-голям провал...(с видеото де) #Cussing out

# 27
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Еееееееее,браво Mr. GreenАз докато се наканя да пиша то и нова тема вече има.Пропуснах да дам мерки,но нищо,другия път Peace
Мис Каприз,честито ти проходило детенце!  bouquet.На прощъпулника сложих книжка,фотоапарат,ключове за дома и колата Party,пари,конец,гребен и май за друго не се сещам Laughing.Кога мислиш да го правите?Относно рожденният ден бяхме в къщи на 3 пъти имахме гости и определено беше весело и по-спокойно за мен и детето.Детското парти с малчуганите го направихме пак у дома HugИма време за заведения,пък и ми се струва че са още малки за заведения,незнам Crazy
Гладнес,много са мънички и пухкави,едни такива сладки кученцата Heart Eyes
Смайле,не се ядосвай bowuu.Кажи му мъж и знаеш по нататък колко са сериозни в обещанията си.А пък на татето му кажи направо че си искаш новички дънчици,да си хубавичка Grinning
Миранди то с работа се слабее,но не с похапване Peace.Пак си в период,затова.Айде скачай тук и раздавай плодчетата Hug
Реге,сигурна съм че ще се справиш с новата работа,напразно ти е притеснението Peace.Щом шефа ти забелязва че си секси,какво повече да ти носи стимул Hug
Мирама що така ти влияе слънцето newsm78.Аз вчера забравих да намажа малката и доста и изпръхнаха бузките,но следобяд се коригирах Blush
nel15 и аз така като теб излизам на разходка и само се депресирам,че малко кг ми остават,а другите мацки са наточени и слабички Crazy
На всички дневничета много хубав ден! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Сори че не писах на всички Embarassed

# 28
  • Мнения: 22 436
Здравейте отново момичета. )))

Ние се завърнахме от почти 2часовата разходка. ))) Само ще хапнем и към 14ч пак излизаме. )))

valeria81, аз съм много бяла и при първото слънце яко изгарям, а имам и алергия, която беше поутихнала, но явно след раждането пак се възобнови. Много е гадно, защото посред лято ми се е налагало да ходя с дълъг ръкав, иначе е някакъв ужас после. )
Калина я пазя да не изгаря и на нея нищо и няма, мисля вече и крем за слънце да и купувам, ама онзи ден не можаха да ми се откъснат 28лв от сърцето. ))

ReGe, браво и на теб за диетата, а и като гледам линийката ти си си направо мацка от всякъде. ))))

MissCaprice, приятна разходка и на вас. )))
За прощапулника, важното е детето да се е радвало, че го няма кой знае как документирано - здраве да е. ))))
Аз реша ли да правя на моята госпожица клип, тя зяпва срещу апарата и ни звук ни картина. ))))

Хапнах за обяд салата от 3моркова и 2парченца шунка. )))

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 13:19 от Mirama

# 29
  • Мнения: 1 424
Честита нова темичка !
Много минуси и весело настроение  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт