Анджелина Джоли бременна с близнаци?

  • 7 408
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Да се обзаложим ли, че ще са момче и момиче и че ще роди секцио ( като всички звезди)?  Laughing
Тц Simple Smile Тя е природосъобразна и силно еко. Ще роди нормално. Тя даже кърми (ма не знам колко) Grinning в кърмаческия вършееха едни снимки на Анджи по кърмачески сютюень Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 547
Тц Simple Smile Тя е природосъобразна и силно еко. Ще роди нормално. Тя даже кърми (ма не знам колко)


Мда, и Дженифър Лопес нормално си доби близнаците. А инак, в Холивуд кърменето е на почит - Кристина Агилера /в момента из нета има куп нейни снимки с преобладаващ бюст/, Гуен Стефани, Кейт Хъдсън, Салма Хайек, доста са кърмачките. Което е чудесно  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 576
Може , особено и ако е забременяла инвитро, като джей ло...
На мен ми е мъчно за Дженифър Анистън егати гадостта дето й се случи


# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
На мен ми е мъчно за Дженифър Анистън егати гадостта дето й се случи
Каква?

# 19
  • Мнения: 6 993
А къде ще ражда? В Нубия?  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 576
Бу първо мъжът й отиде да снима филм в италия.Уж по работа, уж се чували по телефоните и изведнъж - развод аз искам екранната ми партньорка.
Ситуацията е отврат - обичаш някого, можеш да са си имали някакви проблеми, но по такъв отвратителен, публичен начин да ти покажат, че ти просто излиаш от играта ми се струва брутално.
След това мъжът с когото искаш да имаш деца заявява, че ще осинови всички дечица осиновени преди това от Джоли, като иска и още ( защо не си осиновиха с Дженифър щом толкова е готов да гледа и чужди деца?) и накрая тя забременява.
Знам какво е да искаш дете и да нямаш и само мога бегло да гадая какво й е било на "приятелката" когато в такъв момент се появява принцесата с многото деца и възможността да даде на мъжадо себе си собствено дете...както се и случва...
Махни едното ...ама и второ ...

Та гадно е ...може би най-ужасното нещо е двама души да искат да имат собствени деца и да не могат да имат ..и според мен е най-ужасно за жената, защото тя е тук с висшата цел да ражда и да отглежда деца, а когато това не може да стане дупките, в които пропада  са много големи.
 Хубаво, тъпакът Брад не се е наживял и се е метнал на Анджелина ...ама защо трябва по тоя начин да се преекспонират нещата..
Меркантилността на хората няма граници, дори когато става дума и за такива хора, които не са умрели от глад за пари...

# 21
  • Мнения: 1 100
Mambina, ще ме извиниш, но да загубиш гадже (пък било то и дългогодишно) не е най-голямата загуба на света. Пък ако любовта им беше толкова голяма, то Брад нямаше да "се лепне" за Анджелина.
Дженифър може и да го е обичала много, но връзка, в която само единият обича, а другият е безразличен, няма живот. Това щеше да се случи рано или късно. И по-добре, че се случи сега, докато все още са сравнително млади.
Разбира се, няма гаранция, че така както Брад и Анджелина имат по 4, 5, 6 деца, няма да се разделят. Това се случва по света. И чак "егати гадостта", както ти наричаш подобни случки, няма да бъде за Анджелина или Брат. Лошото е, че в случая ще страдат деца ( и то много на брой  Joy ). Ето това вече е "егати гадостта".

Не искам повече да коментирам, защото говоря на сляпо. Не съм наясно точно как стоят отношенията им.

# 22
  • Мнения: 3 453
Mambina,
да разбирам ли, че Дженифър има репродуктивни проблеми? Ако е така....наистина е голяма гадост! Tired
Защо ли не се учудвам! Наскоро, в "родители отглеждащи сами децата си" една самотна майка се жалваше, как мъжа и имал репродуктивни проблеми и тя отишла при друг мъж, за да зачене. Милата тя, решила да спести някой друг лев от АРТ процедури! Confused Разказала на съпруга си за стореното и се развели. Жената била бременна вече. Когато детето поотраснало, по искане на бившия и съпруг, направили ДНК тест, доказващ, че детето е негово. Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 3 268
Много хубава двойка са!Радвам се за тях.

# 24
  • Мнения: 4 841
Харесвам много и двамата. Намирам ги за страхотна двойка. Да са живи и здрави да си гледат децата.
Намирам намесването на Дженифър Анистън в темата (особено пък предполагаемите репродуктивни проблеми) за никому ненужна жълтина. Защо и как се е разпаднала връзката им си е лично техен проблем. Всеки човек (дори и звездите) има правото да се променя и да подрежда живота си по начин, който му харесва. Всички снимки, интервюта и т.н. на семейство Джоли-Пит ме карат да се усмихна.

# 25
  • Мнения: 3 453
Харесвам много и двамата. Намирам ги за страхотна двойка. Да са живи и здрави да си гледат децата.
Намирам намесването на Дженифър Анистън в темата (особено пък предполагаемите репродуктивни проблеми) за никому ненужна жълтина. Защо и как се е разпаднала връзката им си е лично техен проблем. Всеки човек (дори и звездите) има правото да се променя и да подрежда живота си по начин, който му харесва. Всички снимки, интервюта и т.н. на семейство Джоли-Пит ме карат да се усмихна.

Ами усмихвай си се, никой не ти пречи! Grinning
 Не разбрах, какво против имаш намесването на репродуктивни проблеми в темата? Случва се както на обикновените хора, така и на звездите. А звездите винаги са били обект на обществено внимание. Но ти не ни обръщай внимание на жълтините! Просто продължавай да се усмихваш!  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 4 841
Ами усмихвай си се, никой не ти пречи! Grinning
 Не разбрах, какво против имаш намесването на репродуктивни проблеми в темата? Случва се както на обикновените хора, така и на звездите. А звездите винаги са били обект на обществено внимание. Но ти не ни обръщай внимание на жълтините! Просто продължавай да се усмихваш!  Mr. Green

Темата е "Анджелина Джоли бременна с близнаци?", а не "Защо се разделиха Брад Пит и Дженифър Анистън". Не обичам да ровя в чаршафите на хората, независимо дали са звезди или не, и продължавам да твърдя, че КАКВИТО и проблеми да е имало, разнасянето им напред-назад са ЖЪЛТИНА. Освен това - забележи - написала съм "предполагаеми". Ти сигурна ли си, че Дженифър има проблеми, тя ли ти сподели? Аман от волни интерпретации и неадресирани съчувствия...

# 27
  • Мнения: 3 453
Темата е "Анджелина Джоли бременна с близнаци?", а не "Защо се разделиха Брад Пит и Дженифър Анистън". Не обичам да ровя в чаршафите на хората, независимо дали са звезди или не,...

Чудесно, нали и аз това казах - усмихвай си се на воля и толкоз! Grinning Не обичаш да се ровиш, ами не се рови! Но не налагай възгледите си на другите!

 Освен това - забележи - написала съм "предполагаеми". Ти сигурна ли си, че Дженифър има проблеми, тя ли ти сподели? Аман от волни интерпретации и неадресирани съчувствия...

Аман от хора, непрекъснато натрапващи житейските си принципи!

Темата е в Клюкарника и ще си интерпретирам колкото ми душа иска! Ако интерпретациите ми ти създават проблем, толкова по-зле за теб!  Stop

# 28
  • Мнения: 6 167
А къде ще ражда? В Нубия?  Mr. Green

Зависи дали имат нужда от медицинска техника в Нубия   Laughing
Много ми допада този Бранджелина бейби бум. Те освен Мадокс, Зара и още едно осиновено имат и едно тяхно, нали?
И сега 2 близнаци? Стават 5 деца. Мамма мия.

Мамбина, много се вживяваш.

# 29
  • Мнения: 1 100
А къде ще ражда? В Нубия?  Mr. Green

Зависи дали имат нужда от медицинска техника в Нубия   Laughing
Много ми допада този Бранджелина бейби бум. Те освен Мадокс, Зара и още едно осиновено имат и едно тяхно, нали?
И сега 2 близнаци? Стават 5 деца. Мамма мия.

Мамбина, много се вживяваш.


Пакс е другото.

Много са сладки. За мен така трябва да изглежда едно съвременно семейство - на 21 век - ГОЛЯМО И ШАРЕНО.  Joy
United colors of Brangelina



Aaaa, и Лени, не 5, а 6!

Общи условия

Активация на акаунт