Ето че и МАРТ дойде при нас, щъркелчета тук ще кацат всеки ден и час!

  • 11 362
  • 285
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 69
Добро утро и от мен, аз продължавам да спя като пън Blush ... като изключим хъркащия мъж, нямам други проблеми. Ние нали сме малко каръци, взеха ни една част от новия диван, на който почнахме да спим нашироко, защото нещо механизма му е прецакан Crazy ... и за да не се бутаме в малкото легло, щото вече е съвсем бутане, аз спя на него, а мъж ми - на остатъка от дивана. Така обаче е много кофти с буденето като хърка, не мога да го бутам по всяко време, затова вчера си взех GSM-а и му звънях Joy, действа, наспах се Grinning Flutter Sunglasses

Ама аз май не се отчетох от прегледа все пак. Новината е, че там измериха бебо 3кг. /предния ден 2300гр Crazy/, според мен истината е някъде посредата. И нали ви бях разказвала как Димитров ме отсвири и прехвърли з-то не съм секцио, сигурна бях, че даже не е предал на Попова и пр. Обаче не! Вчера докато съм в чакалнята /на него му е оперативен ден/, дойде ... приближи се лично до мен, подаде ми ръка и каза "Вие сте пациентката, която прехвърлих на д-р Попова, нали" Е, аз се облещих Shocked Той ме е виждал точно два пъти. Поиска първо той да ме прегледа, защото съм си "негова пациентка", прегледа ме супер обстойно. Казах му, че доктора ми от ЖК се съмнява нещо за секцио - измери ми таз и още разни други работи и каза, че секцио може да се наложи само ако изкарам до термин и пак е евентуално, но няма да го планираме. Значи не препоръчва секцио просто така. После остана при мен и си говорихме, даде ми телефона си да му звънна другата седмица пак да ме види, защото няма часове да се запиша, а да ме вмъкне. Питах го за епидуралната и нашироко ми обясни ... просто от-до. А предният път така ме ядоса с 5мин. преглед, но тогава му беше ден на кабинет и беше лудница, сигурно не смогват.
Знам че е много дълго, но продължавам Mr. Green .. след това ме прие и Попова, пита ме дали съм пациентката на Димитров и че той й е казал за мен Shocked ... прегледа ме супер обстойно, говорихме много, провери за разкритие - 0, направи ми запис, останах много доволна, внимателна и всичко ми обясняваше. Нямам никакви признаци за раждане. Извика ме пак другата седмица.
И да ви кажа сега вече съм спокойна, до вчера си мислех, че направо нямам уговорка с никой и там си нямат представа кой какво кога, но явно не е така. Дано не се разочаровам отново и всичко да мине добре.

# 256
  • София
  • Мнения: 982
Честито на Всички Обебили се Мами!!!!
Да Са Живи, Здрави, Весели, Да Папкат Много и Да Растат Бързо


Марги, аз в която и аптека да съм влязла имат Себамед и то всички продукти. Ако ли няма случайно някой винаги казват, че при нужда се поръчва и ти го доставят до вечерта. Мойта приятелка ползва само Себа Мед - бебето й е вече на 8месеца и е много доволна. Къпе го с душ гела, като и мие главичката с него. След това се мажат с нежния крем, а като й се подсече дупето от памперса с кремчето за подсичане и се оправиха за няколко дни.

Аз много си бях харесала днешната дата, но пък бебе не ще да излиза. Така, че продължаваме да си чакаме.
Олимпия стискаме палци всичко да мине супер. А пък датата е много специална, малкия ще е късметлия.
Къдричке, браво на теб, както си нямаше лекар и се притесняваше сега и двама. Много е хубаво да ти обръщат толкова внимание. Продължавай в същия дух  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Лек ден на всички.

Последна редакция: пт, 29 фев 2008, 09:38 от ek_velika

# 257
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Къдричка, сега прочетох и за сестра ти - Слава богу, че всичко се е разминало...
Хубави новини имаш, браво...
Аз още не съм звъннала на д-р Ташков, днес трябва да я свърша тая работа!

# 258
  • Мнения: 955
Добро утро и от мен.
Днес се очертава денят с най-много послушни и лежащи в леглата.
За козметиката - ама вие какво толкова сте взели?
Аз съм взела на Бюбхен шампоан за коса и тяло и млякото.
Крем за дупето ми е Здраве.
За начало мисля това ,пък после ще видим.И то съм взела от малките разфасовки- тестери,че ако не ни пасне на кожата,ще сменяме.
Къдричка ,радвам се че сестричката ти е добре,и дано децата да не са се уплашили много.
Аз за това спрях да шофирам още в 4-тия месец,но пък това не ни предпазва.
Преди 2-3седмици един за малко да ни удари и то от мойта страна.
Добре че мъж ми го видя и отби.Хем на светофар.Има такива тъпанари,дето не трябва въобще да са по улиците.
Ами явно днес ще имаме още едно бебче.Стискаме палци на кръстницата на момчето на Олимпия.Да мине всичко нормално,да са добре с бебо,пък РД ще си го празнуват на 1-ви март.
Браво Къдричка за добрите новини.
Все такива да имаме в темите.

# 259
  • Мнения: 62
мамчета помагайте Praynig нан някоя случвало ли й се е левкоцитите в кръвта да са 20?много се уплаших с тези резултати

# 260
  • Sofia
  • Мнения: 50
Честито на мама Веси! Да и е жива и здрава малката Моника и да е много кротко бебче!
Къдричка, съжалявам за това което се е случило на сестричката ти! Дано и децета да не са стресирани!
Ако знаете с какви болки бях снощи, аууууу, чак събудих мъжа ми да ме вдигне от леглото да ходя до ВЦ-то. После съм заспала. Сега нищо ми няма.  Peace

Някой знае ли колко струваше кошницата за кола на Чико, в Джъмбо? Зная че беше по-евтина, но колко нямам спомен.

Цвети, а докторът какво ти каза?

# 261
  • Мнения: 575
Честито на всичките ни нови мами! Да са живи и здрави малките бебоци!
На мен датата ми харесва, но моето бебе хич не мисли да излиза.
Анина беше писала, че и е паднала тапата, дали вече не родила newsm78 Че и Зори така писа за тая тапа и след няколко дни ни изненада Simple Smile

# 262
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
мамчета помагайте Praynig нан някоя случвало ли й се е левкоцитите в кръвта да са 20?много се уплаших с тези резултати
Моите са 13.1 при норма 3.5 - 10.5  Sad В последната колонка на изследванията, където пише Патология е написано Н (High - високa), имам 4 показателя на кръвта с такава висока патология и 5 с L (Low -  нискa).
Аз лекувам желязодефицитна анемия, но не знам каква зависимост имат отделните показатели....

# 263
  • Мнения: 42
честито на всички мами!!! Hug Hug Hug
Изобщо незнам какво означава тва че левкоцитите са ти 20, на мен вчера ми излязоха едни резултати и се оказа че съм с нисък хемоглобин и с ниска кръвна захар. А някой да е с ниска кръвна захар какво ли ще значи тва?
И се чудех другата седмица ми е секциото дали ще има проблем че ми е нисък хемоглобина. И аз ще раждам в Токуда да видиме дано после да съм доволна от тази болница. newsm78 Лек и слънчев ден

# 264
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
И се чудех другата седмица ми е секциото дали ще има проблем че ми е нисък хемоглобина.
Проблем е. Моят е 95 и хематологът се притесни, каза че се надява поне да прехвърля 100 до 2седмици, иначе 120 е най-добре за операция.

# 265
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Добро утро!
Нямаме ли бебчета днес?
ДжениБ,педиатърката ми каза да избягвам:плодове/цитрусовите/,мога да си позволя ябълка,но да е обелена,твърдо се избягва консумация на домати,шоколад,какао,кафе, боб,грах,леща,натурални сокове,всички пържени храни.
Позволено ми е да пия кисело или прясно мляко колкото си искам на ден.Доста са противоречиви мненията относно прясното мляко,но моята педи каза,че е нужно да изпивам 2 чаши на ден.
Всички гореизброени забранени храни водят до предизвикването на колики.
Аз исках да попитам колко време горе-долу продължават коликите?-2-3 месеца,могат ли да продължат повече?
Ние сме изцяло на кърма и много се надявам бебка да си наддава нормално.Така като съм в неизвестност и ми е притеснено дали си папка колкото трябва.
Къдричка,радвайте се,че е бил малкия дявол.Господ им е помогнал.Надявам се,че всички се чувстват по-добре и че сестра ти ще се възстанови от уплахата бързо.
Лек ден от мен и Мария и много целувки на всички!На мамите,които днес ще раждат желая кураж и да изпитат най-голямото щастие на света.

# 266
  • Мнения: 1
Heart Eyes УФ МНООООООГОООО БЕБЕТА !!!! ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМИТА!!!
И АЗ СИ ИМАМ ПЛЕМЕННИЧКА ТАЗИ СУТРИН СЕ РОДИ ЗОРНИЦА НА МАМА ГЕНЧЕ!!! ТЕЖИ 4,100 И Е 56СМ!!! ДА СА МИ ЖИВИ И ЗДРАВИ!!!

и на мен доки вчера ми каза че ще си имам голямо бебе, очертава се около 4кг и 54см Shocked та как ще го раждам newsm78 ....... /уж не съм дебела Rolling Eyes/
и моят хемоглобин е 91,скараха ми се,но аз пия желязото по 3 пъти на ден и пак не помага, но там където хапче не помага, господ да помага Flutter

# 267
  • Мнения: 135
Ами аз твърдо съм решила да е мартенче беба Mr. Green
Вчера цял ден нямам нет.
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМЧЕТА СЪС СЛАТКИ БЕБОЦИ ВЕЧЕ МНОГО МНОГО ДА ВИ РАДВАТ.
Хайде приатен слънчев ден ние със мъжлето излизаме да търсим да купим пердета.

# 268
  • Мнения: 1 037
Здравейте и от нас  smile3507 Почти не съм спала и тази нощ, то беше едно въртене в леглото, едни киселини #Crazy А и от няколко дни съм се захванала с почистване и пране, да използвам поне хубавото време навън.
За левкоцитите е нормално да са завишени стойностите по време на бременност, така че това не е повод за притеснение, освен ако прехвърлят 20, тогава най-често се мисли за някакъв действащ възпалителен процес в организма.
didimidi, колко ти е хемоглобина? Моя преди няколко седмици беше 116, но док каза че е нормално при бременност и не ми е изписвала нищо newsm78

# 269
  • Мнения: 1
сладка  Crazy
като отмине периода с киселините/при мен отмина/ идва периода на голямото хъркане Shocked
при мен е така в момента Laughing

Общи условия

Активация на акаунт