Ето че и МАРТ дойде при нас, щъркелчета тук ще кацат всеки ден и час!

  • 11 353
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 69
спокойно мамчета, моят хемоглобин вече е под 80, аз ще бия всички рекорди Sunglasses Желязо ми е забранено да пия, то и без това ми е на горна граница Crazy. Нямало нужда да се притеснявам, просто ще съм супер изтощена и няма да имам сили за повече от 1 напън Mr. Green Освен това най-вероятно ще се наложи кръвопреливане. Дано това да ви прозвучи успокоително, т.е. има и по-зле, но пак ме уверяват, че всичко ще мине добре и няма опастност за бебето. Та след тези редове, вярвате или не .. аз съм супер спокойна, както казах вчера на Ники, направо дразнещо спокойна, все едно няма да раждам, ами ще ходя на почивка и чакам с нетърпение Grinning
Кураж на всички и сега е момента да спрем с притесненията, стигнахме дотук и всичко ще мине добре, скоро ще се срещнем с бебчетата и като се върнем по тези теми, направо ще се чудим защо сме се товарили с такива мисли, вместо да се отдадем на хубавото, което ни очаква  bouquet

пп.Илиянче, сега чак ти прочетох поста, нещо от няколко дни чета през редовете Whistling Ама много забранени храни ...и то най-обичаните от мен, обожавам плодове и цитруси най-вече, всеки ден ям грейпфрути Crazy, е ще се откажа, щом трябва Sad ... домати Cry

# 271
  • Мнения: 83
Здравейте,Честито на всички нови мами!
изгубих им бройката newsm78вече.
Къдричка съжалявам за сестра ти и нейните премеждия Hug
Относно раждането аз не съм спокойна,защото моя лекар ще го няма и отмени секциото за 10 март и съм притеснена ,ако реши бебчо да излиза ще го вади заместничката му ,а аз не я познавам.Ох как ще изтрая до 10 smile3511аз сега едва издържам от това неизвестното и постоянно съм под напрежение.Страх ме е да изляза от вкъщи,ами ако ми изтекат водите на пътя.Ами ако отида на тържеството на дъщеря ми и ми изтекът водите smile3516 smile3506какво ще правя,ще умра от срам.Много ми е криво ,по цял ден съм сама и се чудя с кой да обеля една дума та да мине времето по-бързо ,ама не и не.........

# 272
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Аз пак да пиша - нали се "похвалих" че през нощта имах леки болки в яйчниците - за кръста не си спомням.
Сутринта станах и всичко беше ОК, но преди час въпреки че си лежа и гледах филм на РС-то
ме започнаха пак яйчниците. Да видите как зарязах и филм и всичко и точно за 5 минути събрах багажа за болницата.  Wink
Ся чакам следваща партида от болки, само че шофьора ми е малко далече, та докато дойде
се надявам да не се пръкнем. Уж си почивам, пък то като дойде - не пита.  Confused
Дано поне изчакаме татито да се прибере, че определено ще ни е по-спокойно, вместо да викам линейки  Crazy

Честити бебоци - племенница на nonka26 и на кръстницата на Олимпия - живи и здрави да растат мъниците   bouquet

# 273
  • Мнения: 219
Здравейте!

Да се похваля с БЕБЕ Laughing

На 26 в 5.45 сутринта се роди Борис, 3.800 кг, 51см.

Раждането мина нормално в Света София при д-р Кайрякова. Екипът беше страхотен, много съм доволна!

Малкият е страхотен сладур! Каката само е супер екзалтарина и всъшност тя е по-големия ангажимент....
Успех на Всиички, които са в очакване!

# 274
  • Мнения: 8
te_za- Честито щастие! Много да те радва!

# 275
  • Мнения: 955
Честито на новите бебета.Да са живи и здрави и да им се радват родители и близки.
На майките бързо възстановяване.
Моят хемоглобин е 98,казаха ми да пия желязо,но от него се запичам и за това си купих червено цвекло и си цедя всеки ден и пия.
Смесено със сок от морков казват че най-бързо се вдига.
Успех на всички.
И аз съм за 10-11 март предвидена,та ще трябва да траем до тогаз.
Въпреки че много тежи вече,имам си контракции,но днес съм на леглото,защото не ми се ражда на 29-ти.

# 276
  • Мнения: 83
te_za,да ти е живо и здраво детенцето!Много да ви радва! baloni

# 277
  • Sofia
  • Мнения: 50
te_za, честит син Борис! Да  е жив и здрав и много лъчезарен! И каката да се успокои.   bouquet

# 278
  • Мнения: 318
ЧЕСТИТ МАЛЪК БОРИС НА МАМА ТЕ ЗА!!! Да е много здраво, будно и щастливо дете!

Моите контракции днес бяха по-слаби - след ударните дози гинипрал, само дето ще трябва да продължавам да го пия  Crazy Тия лекари май искат да нося 12 месеца Simple Smile На вас ви спират хаповете, на мен сега започнаха да ми ги изписват... Crossing Arms
Цяла нощ не можах да спя - мислех как да раждам, и пак не можах да го измисля ooooh!
След това, което е написала Къдричка за Димитров, започвам малко повече да вярвам, че не ми говори за секцио, защото на него така му е удобно...ама пак...ме е шубе от рязане, ма и от другото "нормално" раждане - също!! Май само на мен не ми се ражда още... Embarassed Embarassed

# 279
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Честита радост на мама te_za 
Малкият сладур да ви слушка много и да расте здрав и силен за радост на всички



Поли, ако можех да прескоча самото раждане - с радост бих го направила, но явно
всяко хубаво нещо става с болка

# 280
  • Мнения: 12
честито на всички нови мамчета да са ви живи и здрави бебчетата и много да папкат и да слушкат newsm32 newsm32 newsm32 а на вас мамчета бързо възстановяване и много хубави преживявания с вашите бебчета
Ние вчера бяхме на преглед бебка вече е 3.400гр и все още се колебаят за секциото,защото таза ми бил тесен,но пък съм била висока аз лично не виждам какво ще ми помогне това като главата на бебка въобще не може да слезне в таза ама ще видим на 5-ти тогава ще решават.
Това е от мен а на всички ви пожелавам един изпълнен с много усмивки и слъняев ден а който си харесва датата и бебче аз лично ще стискам
A сега видях и малката Андреа тя си е истинска красавица

Последна редакция: пт, 29 фев 2008, 12:48 от mandarina07

# 281
  • Мнения: 69
Честито бебче на te_za  bouquet
Да е жив и здрав и много усмихнат Борис!




пускам новата тема, защото излизам на разходка, мислех си да е с мартенички вече, нооо да не бързаме, още сме февруари Laughing ... а с тези темпове на появяване на бебчета и писане, утре може и да имаме нова тема Heart Eyes

Нашествие от МАРТенчета идва и не пита, бебчо в легълцето се ще рита!

# 282
  • Мнения: 2 132
Честити бебоци на мамите Веси и Те_за  bouquet  bouquet Да са ви живи и здрави и много радост да ви носят Hug
Къдричке добре че всичко се е разминало със сестра ти. Такива идиоти има по пътищата и всички са едни съзтезатели. За къде са се разбързали не ми е ясно #Cussing out
Аз днес на предродилна. Добре мина, само трябваше да чакам 1 час докато влезна. Гледахме бебка на ултразвук- застанала е както трябва. Тонове слушахме - добре са и. Отговаря си на седмиците. Теглото и е 2200. Някой знае ли по колко наддават бебетата на седмица в края?
Всяка седмица трябва да ходя на запис на тонове. Докторката каза, че май по тоновете може да се познае дали скоро ще започне раждане или нещо такова. Някой има ли повече информация за това?

# 283
  • Мнения: 955
Към пловдивските мами!!!
Чухте ли слуха за изплащане 2000лв. за новородено за община Пловдив?От одеве се ровя в нета да намеря инфо.Във вестник Труд пишело,че от началото на тази година може вече да се подават молби,но други подробности незнам.Ей дано има нещо вярно,както примерно е във Приморско.
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ НИ ОБЕБЕЛИ СЕ МАМИ!

Намери ли нещо по темата или да ти пратя адрес да прочетеш условията.

# 284
  • Мнения: 1 710
Честит син на te_za! Да й е жив и здрав сладура!

И аз като Ането харесвам датата 29 февруари, но няма никакви индикации за започващо раждане. Но от страх да не пропусна някой признак, че бебето иска да излиза, цяла нощ сънувах, че плувам в море и все си мислех, че трябва моментално да изляза от водата, защото ако ми изтекат водите няма как да разбера.
Момичета, през колко време ходите на запис на тоновете? Моята майка нещо я е погнало шубето и държи предпоследната седмица да ходя през 3-4 дни, а последната през ден, ако не и всеки ден. На мен ми се вижда доста прекалено, но ако не ме мързеше толкова сигурно щях да го правя. Всъщност не е до мързел, а до това, че разчитането на записа ми отнема между 30 минути и 1 час и вече ми писна все да чакам.
На всички ли вече ви правиха преглед за разкритие?

Общи условия

Активация на акаунт