Провокирано от темата за гладенето:)

  • 1 362
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 910
Като гледам,май всички правим едно и също.Ето как минава и нашия ден:
8-8.30-ставаме,мама прави попарата,а тати кафето и,докато изстине попарата, мама и тати пият кафе,а Марти си играе.
8.30-9-закуска и след това тоалет
10.00-ако е хубаво времето,мама и Марти са на разходка,ако пък е лошо времето ,оставам детенце в креватчето и излизам от стаята,за да може да заспи.Докато Марти заспи идва и моя час на "примерна" домакиня-готвене,гладене,чистене,пране,висене пред компютъра-кога,както дойде.Обикновенно Марти спинка час,час и половина,пие си сокчето и следва ходене и разузнаване из стаите.
12.30-13.00-обяд и игра
14.30-15.00-детенце си пие сокчето и остава само в стаята и започва да се приспива,ако нямам друга работа и аз и правя компания в хъркането.
16.30-17.00-следобедна закуска,разходка и игра,пиене на сокче.
19.00-мама и тати вечерят,а детето си гледа ТВ в стаята,след хапването тати си играе с детето,а мама мие и прибира масата.
20.15-къпане и след това вечеря и за Марти(мляко с бисквитки) и след, което Марти си играе малко в креватчето и отново заспива.
Следва времето за почивка на мама и тати.

# 16
  • Мнения: 1 512
Продължаваме темата Simple Smile
През седмицата:
сутрин между 8 и 9 ч. - събуждане, тоалет, кърмене, изпращаме тати на работа.
Към 9.30 закуска, после Криси в кошарата, за да може мама да поизмие някоя друга чиния, прахосмукачка, парцал.
Пускам пералня, обличаме се и излизаме навън към 10.30-11. Прибираме се към 13 ч. Следва обяд за двете, после дълъг и спокоен следобеден сън за Криси. Аз работя, готвя  или съм на компа.
Към 17 ч. зверчето се буди, преобличам я, следобедна закуска и айде пак по улиците.
Прибираме се в 20 ч. , тати вече си е дошъл и приготвя банята и вечерята за принцеската. Към 21.30 ч. Криси вече спи и ние с татито вечеряме, филмче и... Blush
През почивните дни ставаме по-късно, таткото поема грижите за хранене и разходки, мама чисти или си гледа кефа Flutter

# 17
  • Мнения: 426
нашият ден върви също по схема:
събуждане в 6:30-тоалет,хранене разправяме си малко вицове и се смееем
заспива в 9:30 до 11:00( аз пускам пране, хапвам и влизам за малко в матрицата) събужда се пак тоалет(акаме по 5 на ден Shocked ) хранене пак с каша малко и обиколки с паяка ( аз поизчиствам във всички стаи и се къпя  
 към 12:30 отиваме за храната(-детска кухня) по пътя се закачаме с минувачите и подсвиркаме на госпожиците
разходка при хубаво време до морската  там пак заспива до 15:00 прибирайки се пазарим за вечеря хапваме кисел защото "другото е гано"
 оставям го в кошарата с една торба играчки на който говори
 Rolling Eyes как е минал денят му (аз пак влизам за малко в матрицата) до към 17:00.тогава правим опити да се приспим(обикновенно успявам ,но за 45 мин и аз барабар с него.към 18:00 храна пак толет,смяна паяк столче кошара(много бързо му омръзва)към 19 почва  започвам да готвя на него му пускам любимите парчета.към 20:30 го къпя,приготвям му храната ,хапва и заспива.аз след 21:00 вечерям, пиивам биричка  чета или пускам филмче ако не съм много уморена,ноооооооооооооо това става много рядко за жалост заедно с него лягам и аз. Rolling Eyes Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт