Моля ви,дайте мнения за количките на "Джордани"!

  • 6 202
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 148
Отидох да си купувам GIO4,но и тя и Комфорт-а нямат чанти.Как решихте този проблем? newsm12Мен това ,засега ме спря от покупка,защото както няма и джобове къде да си прибирам нещата,не можи всичко долу в коша да се слага.

# 16
  • Мнения: 4 428
Отидох да си купувам GIO4,но и тя и Комфорт-а нямат чанти.Как решихте този проблем? newsm12Мен това ,засега ме спря от покупка,защото както няма и джобове къде да си прибирам нещата,не можи всичко долу в коша да се слага.

Ами не виждам какъв ти е проблема - купуваш и чанта  Mr. Green Много рядко продават количките с чанти. Те обикновено се включват в комплектите от повече части.
Във всеки бебешки магазин ще ти предложат и чатни за количка  Peace

П.П. Аз в момента продавам моята Грако. Ако искаш я погледни
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=172738

# 17
  • Мнения: 148
Проблемът е,че като материя и нюанси на цветовете много трудно се намира пълно съвпадение.Хубавото на Чиполино и на Кангаро е,че си продават с чанти количките,но защо всички не го правят не ми е ясно. newsm78

# 18
  • Мнения: 1 217
Преди 2 дена купих на малчо лятна количка на Джордани.
И аз много се чудих,но честно казано съм много доволна от покупката си.
Само дано да е здрава защото много обикалям.

# 19
  • Мнения: 132
Определено съм доволна. С  3 per 8 сме, голяма експлоатация й удряме вече почти година Laughing За мен е голямо предимство че лесно се сгъва и разгъва и не е тежка. От столчето за кола също съм доволна.

# 20
  • Мнения: 4 428
Проблемът е,че като материя и нюанси на цветовете много трудно се намира пълно съвпадение.Хубавото на Чиполино и на Кангаро е,че си продават с чанти количките,но защо всички не го правят не ми е ясно. newsm78

Ами повечето по-скъпи марки не продават чанти към единичните количките. Причината предполагам е цената на чантите. На Чиполино чантата е 15лв, а другите чанти са над 50лв. И предполагам за това са дали избор дали да си я купиш или не. На Джордани отделно чанти не съм виждала в интерес на истината  Thinking Само към триото. Но другите марки си предлагат чанти със същата материя и съответнвия десен на количките.
Не знам. За мен не беше проблем, че чантата не е като количката. Само си я избрах, като цвят да ми пасва с количката. На мен дори ми харесва повече чантата да контрастира с количката  Peace

# 21
  • Мнения: 547
Имам лятната количка на Джордани /моделът е Вай/ и съм много доволна - здрава, удобна, маневрена ...

Джордани имат и много хубави чанти и раници. Аз лично имам раницата и съм страшно доволна - има постелка за преповиване, специален термоджоб за шишета и достатъчно отделения. Същите раници на други фирми струват двойно и тройно. 

# 22
  • Мнения: 706
. От столчето за кола също съм доволна.
благодаря за отговора.

# 23
  • Мнения: 1 217
Имам лятната количка на Джордани /моделът е Вай/ и съм много доволна - здрава, удобна, маневрена ...

Джордани имат и много хубави чанти и раници. Аз лично имам раницата и съм страшно доволна - има постелка за преповиване, специален термоджоб за шишета и достатъчно отделения. Същите раници на други фирми струват двойно и тройно. 
Моята е същата.Значи може да се надявам да е здрава.
Иначе наистина ме кефи,изглежда качествена и има някои удобства.

# 24
Тази марка колички са много здрави и леки, но най важното е да е удобна количката за бебчо!За 9 месеа смених 3 колички,защото на мен ми бяхяа удобни и леки ,но бебо въобще не беше доволен CryПарвата ми беше САМ portofino -според мен са от един клас с Джордани,беше му тясна от самото начало ,а скоро стана и къса...Колелата са малки и друсането го събуждаше. Сложих го в триколка на приятелка и все едно имах друго дете, заспа и за първи път за 5 месеца стоях навън 2-3 часа.Сега съм с Cangaroo Exses  и нямаме проблеми,големите гуми и кош са много важни според мен!Но всичко зависи от детето Hug

Последна редакция: вт, 04 мар 2008, 10:42 от geri_j1980

# 25
  • София
  • Мнения: 44 120
Абе една идея е над чиполино...но аз нещо джорданито изобщо не ги харесвам.....

# 26
  • Мнения: 434
Аз съм се насочила да купувам Компакт, но я намерих в магазин само по каралог. Струваше 189лв. за разлика от цените в Симонови. Гледам, че има оплаквания че е по-тясна от другите не Джордани. Мойта бубка е на почти на 6 месеца и едва ли сега ще й е тясно, но ми се ще да мина с покупка само на една количка. Т.е. да я ползвам докато не проходим. Кажете информираните мами къде в София мога да видя няживо този модел, тъй като ходих по доста магазини и имаше само триото на Джордани.

# 27
  • Мнения: 4 428
Аз съм се насочила да купувам Компакт, но я намерих в магазин само по каралог. Струваше 189лв. за разлика от цените в Симонови. Гледам, че има оплаквания че е по-тясна от другите не Джордани. Мойта бубка е на почти на 6 месеца и едва ли сега ще й е тясно, но ми се ще да мина с покупка само на една количка. Т.е. да я ползвам докато не проходим. Кажете информираните мами къде в София мога да видя няживо този модел, тъй като ходих по доста магазини и имаше само триото на Джордани.

Тази цена за Компакта нещо се чудя каква е  newsm78 Компакта си е 290лв. Този път Симонови са си ОК с цената. Да не си гледала стария модел от 2006г  newsm78 Или някакъв друг модел.
Иначе Джордани можеш да я видиш в Бебе Планет, магазина срещу Военна болница. Там е магазин на вносителтие. Виждала съм ги и в Дианабад, но скоро не съм ходила. В Пигиса от Джордани продаваха май само триото. Може ад ги има и в Хиполедн, но не съм сигурна.

# 28
  • Мнения: 148
Аз съм се насочила да купувам Компакт, но я намерих в магазин само по каралог. Струваше 189лв. за разлика от цените в Симонови. Гледам, че има оплаквания че е по-тясна от другите не Джордани. Мойта бубка е на почти на 6 месеца и едва ли сега ще й е тясно, но ми се ще да мина с покупка само на една количка. Т.е. да я ползвам докато не проходим. Кажете информираните мами къде в София мога да видя няживо този модел, тъй като ходих по доста магазини и имаше само триото на Джордани.
Днес ходих до "Пигис хаус" и там имаше "Компакт"-а за 189 лева,но наистина е малко по-тясна.Най-добре отиди,виж и прецени.

# 29
  • Мнения: 1 650
veselina
цената на компакта на повечето места е 189 лв, това е препоръчителната цена на Адрия

Общи условия

Активация на акаунт