Новако-насърчителска

  • 6 979
  • 141
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
А,ама това ли се пита?Аз прочетох заглавието само и реших да ги насърча.
В началото поисках 1-2 съвета в готварския,защото ми беше писнало да ме хокат,че не готвя.Въодушевих се от всички готвещи тук,но бързо ми мина музата и така пак спрях да готвя.това си спомням.

# 16
  • Мнения: 3 447
А,ама това ли се пита?Аз прочетох заглавието само и реших да ги насърча.

Срамота! Чукча-писателството е новашки маниер, Шанел  Crossing Arms
И на мен най-първите, от 2004 година, са ми изтрити. Жалко. Старите кучета ме изядоха тогава, щеше да е поучително  Laughing

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз пуснах тема нещо за детски песнички. Никой не ми обърна внимание, само Шани.

# 18
  • Мнения: 2 161
Сега си спомням,че точно така открих БГ Мама.мисля,че беше през лятото,дъщеря ми започна да се оплаква,че на еди кой си майка му направила ей такива бухти.Аз много се засегнах и започнах да търся рецепти.Написах "бухти" и ми излезе БГ Мама.С бухтите,които направих можех да убия човек,толкова корави бяха.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 783
Аз започнах да пиша тук две години след акането и кърменето и нямам подобни публикации.
Първата, освен две в Белия и Черния списък е тази:
Цитат
При нас мъжът ми свърши тази работа, пре вечерната баня, синчето беше на около две седмици. На консултацията докторът ни похвали, че сами сме се справили и това беше. По принцип ако родителите не се чувстват подготвени за този малък жест, лекарят трябва да помогне.
Както виждате за пишки говорим... При това в разрез с новите тенденции.

# 20
  • Мнения: 620
"По ред причини сина ми се роди в началото на седмия месец.Бях качила има-няма 12 килца.За това не мога да
бъда капацитет по темата за свалянето на кг след раждане.Не съм полагала никакви усилия да сваля качените
килца,просто не ми се наложи PraynigСъс сигурност за жените,които са един вид "жертви" на този вид напълняване не е
никак лесно да се примирят с това положение,особено ако преди да забременеят са имали хубава фигура.
Само,че когато дарите мъжа си с отроче-за него няма значение колко кг сте качили и до каква сте възвърнали предишната си форма...,
до момента,до който не се сети ,че въпреки всичко иска до себе си перфектната жена Wink Laughing"

Не е първата ми,но другото е почистено Laughing

# 21
  • Мнения: 2 196
Май са в архива или са изтрити.Питах за някакви обувки в ''На пазар''.
Обаче пък забелязвам, че по онова време щерката е била принцеска.Кога порасна,кога стана магаре. ooooh!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Първите ми постове изобщо ги няма. Ей сега гледах-останали са от май 2005 нататък. А пиша от юни 2004. Помня, че пишех на шльокавица (как пък никой не ме изяде тогава). И питах как да си изчисля термина. Също така не знаех какво е "г.с.". Бая си попочесах кратуната, докато разбера.

# 23
  • Мнения: 2 070
Здравейте! Аз се казвам Деси, а дъщеря ми Яна. Досега си живеехме в Плевен и аз само бременеех в Хаджито, но скоро пак се завръщаме и моля за малко информация...Кажете ми как са яслите в квартала и как ги преценявате от опит. За мен е много важно дворът да не е крайно обгазен от минаващите коли и по възможност в яслата да им готвят на място, а да не са към "Млечна кухня" Естествено ще се съобразим с каквото си има де, но все пак...Ние сме в 70-ти блок, много близо има ясла с градина, ама хич не ми харесва двора, а и там май няма места и за догодина даже. Казаха ми за някаква с голям и малко по- закътан двор, някъде около последната спирка на 85. Събирам всякаква информация и ще съм ви много благодарна. Яна на 19 юни ще стане на 2 години, засега си ходи на ясла в Плевен, ама ще го стресираме милото с промяна. Ще се радвам да се запозная с майки в района, като дойдем ще ви пиша за среща.

Явно съм била с претенции...двор, манджа, то да не е концерт по желание... Тази ми излиза като най-ранна, през май 2006та.

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Обаче пък забелязвам, че по онова време щерката е била принцеска.Кога порасна,кога стана магаре. ooooh!

Мани, моите са цели две. Явно се увличаш в един момент по писалите преди теб. Обаче никога не съм имала титла мама на принцески! Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 072
Де Ваня, помня чантите, които плете за коледния базар.

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 Blush Хубави бяха. Но тогава вече не бях новак, пък и май никога не съм се държала като такъв.

# 27
  • Мнения: 648
  За съжаление са ми изтритите първите публикации, но си я спомням първата, де Crazy Беше в майките и беше провокирана от остри болки в таза, бях в края на 7 месец, чак тема пуснах, че и на латински. Помня, че обръщението ми беше "мами" Whistling Пиша активно от края на 2005, регистрацията ми е от по- рано.
От майчиния ступор започнах да излизам, когато Дона се шегуваше със станиоления ми бански Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 6 029
О, моите са в архива и ще ми е трудно да ги намеря. Но съм почти убедена, че влетях в някъв скандал за кърменето.

# 29
  • Мнения: 3 091
ето от 17 ноември 2004. скука, но информативна

Здравейте бъдещи и настоящи мами! Отдавна ви следя, но сега се регистрирах.
Прякор - Ина, истинско име - Екатерина, 30 години, стрелец. Професия: социолог или както се шегувам често - специалист по стъкмистика и социопатия. София.
Щастливо омъжена за скорпион - днес има рожден ден - да ми е жив и здрав!
Не успяхме първия път да си родим живо и здраво бебе, но сме на път да пробваме пак.
Успех във всичко и на вас!

Общи условия

Активация на акаунт