Какво корито ползвате

  • 2 662
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 255
Много е удобно за повиване и подмиване при смяната на памперсите.
Peace

# 16
  • по света
  • Мнения: 1 587
Анатомично със стойка,удобно е особено за малко бебче.

# 17
  • София
  • Мнения: 44 120
ние бяхме с анатомично...мн удобно беше. със стойка и задължително с каналче за оттичане на водата.

# 18
  • Мнения: 4 335
Взехме си анатоми4но сьс стойка,има има и канал4е за оти4ане на водата HugОт тези гумираните е(незнам дали обясних много правилно),ама вьпроса ми е-бебо сьвсем от на4алото ли може да се слага вьтре легнал Embarassed

# 19
  • София
  • Мнения: 44 120
Да, оксвен ако не се страхува...

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 675
Ние също сме с анатомично на Нео нато, но като го избирах изобщо не обърнах внимание, че отсрани няма ограничители и ми беше трудно така в началото. Просто с каката имахме пак анатомично , немарково Laughing, но пък беше по-удобно. Сега взехме от мрежичките за корито и съм страшно доволна. На бебка повече й харесва така. Иначе явно се чувстваше несигурна. Когато вече може да сяда обаче, пак ще си ползвам удобството на анатомичното корито. Извода за мен - анатомично, но с ограничители и отсрани.

# 21
  • Мнения: 326
И мен ме убедихте да си купя анатомично корито. Аз по принцип си клонях към него, но напоследък все чувах някакви негативни отзиви, от рода на: бебето се плашело, коритото бързо умалявало, бебето се удряло - което мен особено ме притесни.

Bissera, какво точно имаш предвид под ограничители отстрани?

Аз съм си харесала това корито на CAM:

# 22
  • Мнения: 4 335
Ние то4но такова корито си взехме,затова имах предвид,4е вьтре е гумирано.  bouquet

# 23
  • Мнения: 521
Обикновено корито за 20 лв - и то се води анатомично. Полско е  Prima Baby  много съм доволна от него

# 24
  • Мнения: 209
Сега взехме от мрежичките за корито и съм страшно доволна.
Може ли линк към такива мрежички??? Не съм виждала никъде или просто не съм обърнала внимание  newsm78

# 25
  • Мнения: 3 314
Обикновено със стойка, с отделен шезлонг, който отпадна, когато Калина започна да си седи стабилно на дупето. Още го ползваме.  Peace - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=207768&photo=77
   на6ето е съ6тото  Laughing  само цвета изглежда много блед - ама е от снимката  иначе е съ6тото

# 26
  • Мнения: 4 335
Защо стойката ми се вижда малко нестабилна newsm78Как е при вас,дали аз не взех подходяща или вси4ки са такива Thinking

# 27
  • София
  • Мнения: 271
Ние сме с анатомично ОК Baby и съм много доволна....избрах точно него, защото изглеждаше най-широко.Но купихме стойка на друга марка, защото тази на ОК стуваше двойно повече от коритото. В началото се притеснявах, че може да не е стабилна достатъчно, но е било напразно Grinning

# 28
  • Мнения: 1 289
Обикновено корито от 25лв.,доволна съм,купихме го от Вис Виталис.

# 29
  • Мнения: 1 701
Защо стойката ми се вижда малко нестабилна newsm78Как е при вас,дали аз не взех подходяща или вси4ки са такива Thinking
Няма такова нещо! Стабилна си е стойката!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт