Работилница за Великднески Чудеса 2008!!!

  • 38 717
  • 558
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 143
Едно пиленце ми подшушна, че тази година ще има  базар и  в Бургас. Whistling Mr. Green

Това пиленце и при мен кацна.   bouquet   Възнамерявам да се включа със стъклария, надявам се, че става.  Яйца ще има доста, та затова реших така     http://www.snimka.bg/album.php?album_id=222701
Само сега да видя как ще ги изпратя до пиленцето. Имам приятел бургазлия, който се надявам да си ходи до Бургас преди базара и по него да ги пратя. Ако не, мога да ги изпратя по автобус и някоя от буграските мами, ако желае, да ги вземе.  С куриер ще излезе скъпичко, че са тежки чиниите.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Споко Кампари - ще бъда Великденски заек, разбира се Hug
Шоши, ще измислим начин. В момента имам колега от София който си пътува почти всяка седмица и когато е с колата може да ги вземе.

# 17
  • Мнения: 1 143
Супер. Значи да не го мисля, а да действам. Laughing  Чинии става, нали?

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Особено от твоите - колкото повече - по-добре Laughing

# 19
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
едно предложение за някой с огромно търпение
http://www.lobzik.pri.ee/modules/news/article.php?storyid=963
Ай стига бе  #Crazy такава красота не бях виждала #Crazy Това докато го сътвориш определено врътваш кърпата #Crazy

# 20
  • Мнения: 1 878
И аз ще гледам да не се изложа  Crazy, за сега обаче още дообмислям включването си, та запис и да следя развитието  Hug 

# 21
  • Мнения: 6 489
И аз ще гледам да не се изложа  Crazy, за сега обаче още дообмислям включването си, та запис и да следя развитието  Hug 
  Очаквах  с нетърпение твойто включване! Hug

# 22
  • sofia
  • Мнения: 7 477
И аз ще гледам да не се изложа  Crazy, за сега обаче още дообмислям включването си, та запис и да следя развитието  Hug 
  Очаквах  с нетърпение твойто включване! Hug

и престилките  hahaha
ако знаете какви красоти шие Hug
имам предложение към Съни-калъф4ета за мобилни телефони. Mr. Green

# 23
  • Мнения: 4 195
Съни Богиньо и аз чаках да се включиш  Heart Eyes

# 24
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Sunnily,
ПРЕСТИЛКИ! ПРЕСТИЛКИ! ПРЕСТИЛКИ!
Да продължавам ли да скандирам или ще ги правиш тоя път  Mr. Green Хващай smile3553 , че  newsm66 !
Ай , моля те поне една, За мен  smile3508 smile3525

Аз съм захванала сто неща дано ги докарам до край- имам вече яйца рисувани( нещо ме изби на златна вълна- та   има "златни яйца"), ще има и яйца- "чичко Тревичко" и евентуално поставки за яйца с всякви пилета, зайци и друг вид добитък по тях.

# 25
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Съни,не се скътавай hahaha

# 26
  • Мнения: 1 143
Абе дайте ги тия престилки най-накрая да ги видим и ние   Crossing Arms

# 27
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Абе дайте ги тия престилки най-накрая да ги видим и ние   Crossing Arms
   само да споделя,че са страхотни престилките....направо вълшебни. Heart Eyes
Много исках такива да направим за коледния ни базар в Русе,но така и не успяхме.Мисля,че няма да е никак лошо да ги пусне  Sunnily* на онлайн продажба Mr. Green

# 28
  • Мнения: 662
Шоши,заповядай Mr. Green
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=118405&photo=30
Съни,нали няма да ме биеш много Hug

# 29
  • Мнения: 858
Знае ли се вече датата за базара -дали ще бъде преди цветница newsm78

Общи условия

Активация на акаунт