Работилница за Великднески Чудеса 2008!!!

  • 38 746
  • 558
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 2 577
Искам да изкажа огромните си благодарности, към всички, които ни подкрепиха   bouquet
Страхотни сте   Heart Eyes   благодарение на големите ви сърца и любовта, която блика от всяко едно направено нещо, успяхме и в Бургас да дадем един добър старт на тази велика кауза  Peace

Базарът надхвърли всичките ни очаквания. Сумата е доста добра newsm44
/макар вчера вече наистина да нямахме почти нищо за продаване/

  bouquet на шошката , а чиниите - охооо, дори аз не успях да ги видя повечето, че петък след работа чак минах през базара   

ДидкатаДжастаМОМИЧЕТА newsm51



Последна редакция: пн, 21 апр 2008, 15:48 от Amelia

# 526
  • Мнения: 1 143

  bouquet на шошката , а чиниите - охооо, дори аз не успях да ги видя повечето, че петък след работа чак минах през базара   

Ох, мерси  Hug  Вече се бях притеснила, че може да не са се харесали  (Бабчето спомена нещо за суетата Crazy) Стана ми драго  Blush

# 527
  • Русе
  • Мнения: 1 193
И от мен поздравления за зашеметяващия успех на бургазките майчета  bouquetСправихте се страхотно с организацията и с провеждането на Базара.Искрено ви завиждам за вълнуващите моменти и приятните и много специялни емоции около инициативата ви.И за нас първия базар беше изключителна,незабравима тръпка...Пожелавам да сте силни,задружни и постоянни в дейността си,да дарявате щастие и любов и да се наслаждавате на удоволетворението от това.Прекрасни сте! newsm51
   

# 528
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Искам и аз да благодаря на всички момичета които се включиха в нашия базар и помогнаха, дори и от дистанция. Базара надхвърли нашите очаквания но умората днес е сериозна все пак три дена не са малко, но сме заредени с оптимизъм и желания за следващи инициативи. Голяма част от нещата останали от нашия Базар ще предоставим за базара на децата с увреждания който ще се проведе утре в Бургас.

# 529
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=239220                              ето някои неща ,които май не се харесаха

# 530
  • София
  • Мнения: 372
desibesi  линка не се отваря

# 531
# 532
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=239220                              ето някои неща ,които май не се харесаха

Много съм изненадана, хубави са!

# 533
  • Мнения: 804
Я бързо да съобщя- преди малко в офиса донесоха останалите неща от базарите и веднага от съседни фирми се явиха купувачи.
Ура, ура вече има още 23 лева.
Стискайте палци да се продаде всичко.

# 534
  • Мнения: 180
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=239220                              ето някои неща ,които май не се харесаха


Не може да бъде ! Нещата са чудесни а и колко труд е вложено!

# 535
  • Мнения: 804
Хоп, вече са 59

# 536
  • Мнения: 4 195
Я бързо да съобщя- преди малко в офиса донесоха останалите неща от базарите и веднага от съседни фирми се явиха купувачи.
Ура, ура вече има още 23 лева.
Стискайте палци да се продаде всичко.

ти си опасна
искам да помоля, ако някой не си е носил нещата в Арена и не е имало списък с неговото име, да ми пусне едно ЛС, да го добавя в списъка със уникалните помощници за този базар
бабче, Гудзи специално на вас не ви знам фамилиите - дайте ми ги моля
извинявам се, че не съм влезнала 2-ри ден след базара, да ви напиша подробности каке  минало, но съм с 40 градуса температура и сама с детерто, та ако не умра до утре, ще седна да ви пиша
сега искам само да ви кажа едно БЛАГОДАРЯ, от мое име, от името на Фондацията и най - вече от името на децата, заради които ви изтормозихме докрай, но направихте уникални неща
Благодаря ви
Льо как ти бяха истинските имена, защото дойдоха няколко пратки, да видя твоята между тях ли е Peace

# 537
  • Мнения: 153
Чут Чут, скорошно оздравяване!

# 538
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Бабче  bouquet Grinning

# 539
  • Мнения: 804
Хвалете ме, хвалете ме  Wink
До тук петима клиенти = 117 лева.

Общи условия

Активация на акаунт