Част ли сте от някаква форумска общност? Коя?

  • 2 994
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 546
Съм. Осиновена.

# 16
  • Мнения: 1 224
Аз съм от банваните Wink

# 17
  • Мнения: 677
Е, то пък голямата гордост да си имал бан. Това го може всяко хлапе.

# 18
  • Мнения: 503
Нямам ясна представа. Трябва ли да има взаимност във връзката?

# 19
  • Мнения: 589
Бх, затвориха игнор темата, тъкмо докато си изливах радостта от свободата да си форумен шизофреник и никой да не обръща внимание на това. Ако мога да перефразирам в тази тема - моята разсеяна натура се разлива от Отчетните, води си списък с книги за купуване от Литературния клуб в Хоби, даде скромен и леко несвързан принос в Хипотенузната тема и от време на време изтърсва по нещо в Клюкарника. Разбира се историята помни мацането с овчи препарати в Красива мама, задаването на истерични въпроси в Д-р Нивеа бейби и няколко заяждания в Майки. В последния "мамите" влизат като терминатори, да му се не види.


----

Е, вие вече се скарахте. Не можахте ли да изчакате 15 минути да си пусна мнението, сега изглежда тъпо изпльоскано в центъра на бурята ...

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Никъде не се вписвам аз.Вече не кърмя,за красива мама нямам нерви,свекървата при мен не живее,не гълтам,а пък и тройка не съм пробвала.Не,в мъглата съм.

# 21
  • Мнения: 5 370
Аз съм от общността на ....посещаващите МОЛ-а. (Селиии, де си, бряяя?? Откога си ми обещал да ме водиш на кафе , а?)
На Хейтърките. На Изтрещелите.
К'о друго имаше, че забравих? newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 1 783
Съм ли? Не знам. Ако честотата на писане го определя, значи споделяща клюкарка.

# 23
  • Мнения: 2 891
бабиейрос съм и аз  Grinning

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Никакъв бабиейрос не си. Разбягаха се бабиейросите...

# 25
  • Мнения: 984
Да, член съм на Партията на изтрещелите. Flutter
И на споделетето съм фен.
А иначе на неприпарващите до ДиС.

# 26
  • Мнения: 2 018
За мен граници няма   Sunglasses

# 27
  • Мнения: 17 407
Не. Е, списващите в Споделете ще ме защитят, ако някой форумец тръгне да ме напада, предполагам Grinning

# 28
  • Мнения: 2 018
Нееее и тази тема ли ще заключите  Cry Тъкмо си мислех, че щом тони я  е пуснал - страшно няма  Flutter

# 29

Общи условия

Активация на акаунт