Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 3 249
Малката Дари е станала една прелестна пухкавелка! Леле колко се е променила. Само така да продължава. SLADKA MAMA - дават ли прогнози кога ще я изписват?

Внимание! Ще има нова среща на ВАРНЕНКИ!
ДАТА: 7.03.2008
ЧАС:15:00
МЯСТО:Пицария Годзила до Община Варна, втори етаж
ТЕМА:Празнуване на 8-ми март


Разбира се, мястото и часа могат да претърпят промени. Ако има други предложения, давайте ги!

# 241
  • Мнения: 319
Малката Дари е станала една прелестна пухкавелка! Леле колко се е променила. Само така да продължава. SLADKA MAMA - дават ли прогнози кога ще я изписват?

Внимание! Ще има нова среща на ВАРНЕНКИ!
ДАТА: 7.03.2008
ЧАС:15:00
МЯСТО:Пицария Годзила до Община Варна, втори етаж
ТЕМА:Празнуване на 8-ми март


Разбира се, мястото и часа могат да претърпят промени. Ако има други предложения, давайте ги!

Сладка мама голяма хубавица ти е Дари,каква пухкава ще стане Mr. Green

За срещата аз съм там,устройва ме и часа и датата.......а Темата Joy много ми допада!

# 242
  • Мнения: 479
Привет, момичета!

Дари е прекрасна! Браво! Дано все така неуморно расте за радост на мама и татко!

ася20, roska_ps, каква приказка разказвате само.... Дано скоро и тука родилните домове предоставят такива условия!

Криси, ти май беше питала за магазин с бебшки дрешки на Зара - имаше един такъв на "Ангел Кънчев" (ако вървиш от "Солунска" по посока "В. ЛЕвски", се пада вдясно).

И аз не съм пила никакви витамини, като изключим фолиевата киселина в началото. Старая се да си набавям витаминки с пресни плодове и сезонните зеленчуци. Но пък и аз напоследък се чувсвам отпаднала и ми е едно поспаливоооо

# 243
  • Пловдив
  • Мнения: 1 279
БРАВО НА ДАРИ!!! Нека расте все така и скоро да си е вкъщи при мама!!!  Hug

# 244
  • Мнения: 134
Честита Баба Марта !!!
Да сте бели и червени ,румени засмени ,щастието неразделно след вас да върви и април най-разкошните бебенца да си родим !!!

# 245
  • Мнения: 8
Момичета,много пишете,бе! Wink Напоследък все нощем ви чета,че през деня тичам по задачи.Сега се включвам само да ви честитя Баба Марта и лягам,че съм скапана. Е,cenitelkata ме е изпреварила,но нищо-присъединявам се към нейния поздрав!
Нели,и аз гласувах,ама ти и без това си най-чаровната! Peace
Лека нощ от мен, само ще хвърля едно око набързо на новите снимки,че пусто любопитство... Joy Hug

# 246
  • Русе
  • Мнения: 154
Честита Баба Марта !!!
Добро утро от мен в този ранен час.Будна съм от 04:30  Shocked и не мога да заспя  Sad .Най-вероятно следобед вместо да се разхождам ще спя ама няма как  Wink още малко ще потрая.

Приятен и усмихнат ден ви пожелавам   bouquet

# 247
  • Popovo
  • Мнения: 571
Честита Баба Марта на всички!
Сладка мама Дари е станала толкова хубаво, пухкаво бебче, дано по скоро се гушкате в къщи.

# 248
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен.ЧЕСТИТА БАБА МАРТА с пожелания за здраве щастие и късмет на всички априлки и техните малки априлчета.  Flowers Bouquet
 Хубав и усмихнат ден на всички.

# 249
  • Мнения: 60
Добро утро , мами Simple Smile

Леллелеле, Браво на Дари!!!!! Стискам палци за 8-ми март да е при мама и тати  Praynig
Честита Баба Марта и от мен ! Ама откога го чакам тоя Март....още малко - хоп в 9-я месец и хайдееееее.....ще си гушкаме бебовците  Hug

Момичета, някоя от вас мислили да си иска предварително епизотмия, за да няма нежелани разкъсвания? на лекциите, на които бях от Училище за родители, ни посъветваха да си поискаме - така ще си спестим разкъсванията, а и после е нещо като вид козметична процедура - т.е. ще ни възвърнат предишния размер  Grinning  какво мислите по въпроса?
и знаете ли колко струва епуидуралната упойка при вас?? защото разбрах че по каса не ти се полага  newsm78  ...дано само не ми се падне един доктор от Търновската болница, който е против упойките, против секциото, против....абе имам чувството че е против раждането въобще  Mr. Green
хубав първомартенски ден Simple Smile

# 250
  • Мнения: 370
Отдавна не съм писала-та сега Честита Баба Марта на всички!

За статистиката ще раждам в 1 АГ"Св.София"/бившата Тина Киркова/
А колкото до самото раждане и да го мислите от сега и да се притеснявате полза няма.Когато се започне няма да се сетите за тези си страхове.Успех на всички!

# 251
  • В събота
  • Мнения: 201
Честита Баба Марта!!!


Момичета, днес е и задушница. Сега с тумбаците не можем да ходим на гробищата, ама поне можем ли да раздаваме? Някоя от вас дали знае обичаите?

# 252
  • София
  • Мнения: 289
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! С пожелания за много здраве, щастие, късмет и любов на всички бъдещи и настоящи мами, техните бебчовци и семейства Simple Smile

БРАВО НА ДАРИНА Simple Smile Сладка Мама май наистина ще си имаш най-прекрасния подарък вкъщи за 8-ми март Simple Smile Стискам палци! Ама каква хубавка е станала Дари, как се е закръглила, пу пу сладуранка Simple Smile Хайде само така да продължава и следващите снимки да са от изписването Simple Smile

Aquariel За статистиката аз ще раждам в Клиника Вита, незнам как точно се води, срещала съм името и като Болница Вита, как искаш го пиши Simple Smile

За страстите от вчера аз много не искам да се замесвам, защото е бесмисленно но ще кажа че съм напълно съгласна с koteto7975  и да се притесняваме и да не се притесняваме, няма смисъл, то си е за нас и само си тровим бебовците с притеснения. Пък то няма и жена която да няма свойте страхове, свързани с майчинството, раждането, бебето..... така че я гледайте какво хубаво време е навън, закачойте по една първомартенска усмивка и хайде на разходки, стига сме се притеснявали, то вече не остана Simple Smile

Пожелава ви страхотен, слънчев ден Simple Smile   bouquet

# 253
  • Мнения: 410
честита баба марта!!!!!!!.момичета при нас с роска условията са добри,но не забравяйте че здраво плащаме(поне аз де).сигурна съм че в България ако платиш в някоя часна болница 5000 лева и там ще са такива условията.но това не е най-важното-само да са здрави бебоците.вярно,че днес е задушница-и се раздава newsm78.сега ще видя колко е пораснала Дари>>>.......до после мами.

# 254
  • Мнения: 242
  Честита Баба Марта,
 Нека здраве  и радости за всички  има,любов и щастие  безчет.НЕка Баба Марта ни закриля и дарява ни със слънчице навред
   
  Браво за Малката Дари,каква сладурана е само  Hug
 Пожелавам ви ден изпълнен с безкрайно много щастие и усмивки   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт