Мнението ви за спиралите

  • 8 950
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 2 090
Аз се отказах от спиралата,защото ми казаха че месечния цикъл се удължава с няколко дни,а менструацията е по-обилна,а мен като ми дойде ми държи 7 дни Tired,и ако това е вярно то почти половината месец да съм така Shocked Shocked Shocked?!?Не съм убедена че това е вярно newsm78,така че ще следя темата с интерес  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 931
Аз сам против таблетките.Сложих си спирала точно КОПЕР Т.доволна съм,няма станични ефекти.незнам защо толкова ги отричат.
  bouquet

# 18
  • Мнения: 476
А може ли тези, които са против да обяснят защо?
Аз самата все още се колебая и ще ми е интересно и полезно да разбера какви да доводите против спиралата.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Аз не ,че съм против ,но за сега съм със смесени чувства.Защото една позната роди бебе след предпазване със спирала,затова се чудя дали наистина ще съм сигурна на 100%.Все пак вече имам три дечица да са ми живи и здрави. Laughing Peace

# 20
  • Мнения: 2 746
Аз не ,че съм против ,но за сега съм със смесени чувства.Защото една позната роди бебе след предпазване със спирала,затова се чудя дали наистина ще съм сигурна на 100%.Все пак вече имам три дечица да са ми живи и здрави. Laughing Peace

И аз знам за подобни случаи, но предпочитам спирала пред хапчета!

# 21
  • Мнения: 27 524
И аз съм против, по-скоро ме е страх, затова. Много жени си ги носят без проблем с години, така че не се притеснявай.
Аз и за хапчета съм против  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 961
И мен ме е страх да си сложа след време спирала.
Но предполагам, сложена от специалист, не би трябвало да има проблеми.

# 23
Аз не ,че съм против ,но за сега съм със смесени чувства.Защото една позната роди бебе след предпазване със спирала,затова се чудя дали наистина ще съм сигурна на 100%.Все пак вече имам три дечица да са ми живи и здрави. Laughing Peace
не мога да повярвам,че приятелката ти е родила със спирала.Специално попитах докторката,дали ако забременея ще мога да си задържа детето,а тя ми каза"НЕ,махат се и спиралата и детето"

# 24
И аз съм против, по-скоро ме е страх, затова. Много жени си ги носят без проблем с години, така че не се притеснявай.
Аз и за хапчета съм против  Simple Smile
няма от какво да те е страх,става за 10-20 сек.казаха ми че можело да боли,аз лично нищо не усетих

# 25
  • Мнения: 386
100% по- малко вредния вариант от хормонални таблетки, макар че е чуждо тяло.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Аз не ,че съм против ,но за сега съм със смесени чувства.Защото една позната роди бебе след предпазване със спирала,затова се чудя дали наистина ще съм сигурна на 100%.Все пак вече имам три дечица да са ми живи и здрави. Laughing Peace
не мога да повярвам,че приятелката ти е родила със спирала.Специално попитах докторката,дали ако забременея ще мога да си задържа детето,а тя ми каза"НЕ,махат се и спиралата и детето"

Махнаха и спиралата в третия месец,въпреки риска от спонтанен аборт,защото иначе пак има риск,за бебето.Но е факт,че роди дъщеря.

# 27
Аз не ,че съм против ,но за сега съм със смесени чувства.Защото една позната роди бебе след предпазване със спирала,затова се чудя дали наистина ще съм сигурна на 100%.Все пак вече имам три дечица да са ми живи и здрави. Laughing Peace
не мога да повярвам,че приятелката ти е родила със спирала.Специално попитах докторката,дали ако забременея ще мога да си задържа детето,а тя ми каза"НЕ,махат се и спиралата и детето"

Махнаха и спиралата в третия месец,въпреки риска от спонтанен аборт,защото иначе пак има риск,за бебето.Но е факт,че роди дъщеря.
super

# 28
  • Мнения: 133
Днес ми я сложиха. Почти не болеше, но сега ме наболява долу ниско. Надявам се да премине. Извинявайте за тъпия въпрос ама аз още се притеснявам.Тези които вече са със спирала мъжете ин свършват ли в тях или не?

# 29
  • Мнения: 814
И аз съм против, по-скоро ме е страх, затова. Много жени си ги носят без проблем с години, така че не се притеснявай.
И при мен е така. Гинекологът ми ми каза, че от тях се кърви по-дълго през цикъла и идва по-рано. А имам позната, на която й докараха куп възпаления. Ама не съм истински компетентна по темата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт