Отговори
# 30
  • Мнения: 10
Докато ви изчетааааааа, Simple Smile а вие пишете ли пишете и аз не мога да смогна и без това съм бавноразвиваща се напоследък. Аз вчера публикувах един линк от мюзик айдъл с една мацка дето си измисляше текста на песен на Марая Кери, ама няма такъв смях, даже и субтитри и бяха пуснали. Много е смешно, но за да става шоу, в журито трябва да има всякакви типажи, инак ако са еднакви и няма поне един такъв нагъл като Фънки, просто няма да е шоу. И аз съм участвала в едно такова жури, като живеех в Анталия, но за танцьори и даже имаше нещо като сценарии за всеки един от журито..., за да стане шоу. Така че не се вбесявайте, когато става въпрос за пари е така Simple Smile. Абе на мен ми е много забавно и искрено се забавлявам, а напоследък много ми вървят анимациите, не че преди също не ги гледах, но сега са ми изключително интересни и гледам даже някои за трети или четвърти път. А иначе искам да похваля моят мъж е адски грижовен и той готви, помага ми в чистенето и не ме затормозява въобще. Хайде лек ден от мен Simple Smile Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 1 266
Е, то е ясно, че играе роля. Във всяко жури обикновено има по един "злодей", ама малко преиграва.
Аз пък съм върл фен на всякакви мистерии, конспирации и криминалета със съдебномедицински сюжет и сега си дърпам пети сезон на Alias  Heart Eyes за награда.

# 32
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен днес мили мами в нашата нова темичка!
Mika, чудесно си се справила, много е свежа, като времето навън   bouquet

# 33
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен!
Отдавна не съм писала, но имах неприятно преживяване края на миналата седмица - прокарвах (без никакви болки) и лежах в болница, много се уплаших, защото предишната бременност не съм имала такива проблеми Cry В болницата ми посиниха Д-то от Нош-па пиех и дуфастон. Но понеже въобще ни ми вдъхваха доверие тези в болницата, да не говорим че вниманието почти беше равно на 0 отидох при специалист в частен кабинет и той много ме успокои, след като ме прегледа каза, че прокървяването ми се дължи на хормонално отклонение и да спирам със всякакви лекарства, защото в моя случай даже могат и да ми навредят. В болницата ми казаха, че сега ще трябва само да лежа, ако искам да запазя бебето, докато доцента ми каза, че няма никакви проблеми и да се разхождам. С мъжа ми се доверихме изцяло на този доктор, още повче че ни го препоръча семеен познат, който също е доктор и е изродил и двете му деца.За сега имам още малко нещо като кафяво течение, последствие от кървенето. Дано по-нататък всичко е наред и се размина само с това baby_neutral
Ако някой е имал подобен проблем, моля да сподели, аз наистина много се бях уплашила.
Приятен ден на всички! Hug
Сега ще съм си в къщи 1 месец, започнах по-рано с болничните, но какво да се прави

# 34
  • Мнения: 502
Брех, едвам на втора страница ще успея да се запиша в новата тема. Мика, както се казва във вашия край : Мерси!  Hug

За контракциите е хубаво да се посъветвате с лекар, но на този етап апарат не може да ги хване. Ако са само няколко на ден не се тревожете. Не си самоназначавайте магнезиеви препарати сами. За тях трябва да мине период на натрупване докато подействат. През това време много почивка и спокойствие помагат.
Аз предния път имах от 26та г.с. много силни и чести контракции. Тъпках се като за световно с Mg. Изчезнаха ми в 9 ти месец и преносих.  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 202
Аз вчера публикувах един линк от мюзик айдъл с една мацка дето си измисляше текста на песен на Марая Кери, ама няма такъв смях, даже и субтитри и бяха пуснали. Много е смешно, но за да става шоу, в журито трябва да има всякакви типажи, инак ако са еднакви и няма поне един такъв нагъл като Фънки, просто няма да е шоу.
Дааа, много си права-тази мацка беше супер отвсякъде, така дъщеря ми пееше "на английски" преди 2-3 години Laughing; а относно режисирането-никой не се заблуждава, че реакциите на журито са спонтанни и може би точно затова още повече ме дразни оня дембел; ясно е, че са му дали "зелена светлина" да се държи като прасе, то иначе досега да го бяха смотали продуцентите(кво като е довел сума ти звезди в България)
Аз също съм 'ЗА" срещата на 22.03., но не разбрах-фиксирали ли сме окончателно "Плиска" като място? newsm78 Ако не-какво ще кажете за някъде в центъра?Питам, защото аз живея и работя в центъра, освен това прибирането на детето от училище е пак мой ангажимент(а то е пак в центъра), та не виждам как бих сколасала да се завлека до "Плиска" навреме ooooh!
babytwo-все пак се щади, почивай повече Hug

# 36
  • Мнения: 3 418
caprice, си видя личните съобщения  Mr. Green мерси   bouquet
аз съм болна  #Cussing out както винаги, когато всякакви вируси и грипове отминат и всички оздравеят, аз се разболявам  #Crazy отивам да изпия един парацетамол и още един изстискан лимон. много е гаден, ама помага  Sick

# 37
  • Мнения: 1 266
бланш, 22.03. е събота, мари Simple Smile
Каква работа, какво училище Simple Smile
Аз дотогава ще живея в Младост-4 и ако ме накарате да се дигна до центъра, ще се цупя  Wink
Шегувам се - където е най-удобно за всички. Аз се сещам за едно кафе (с кухня) (бившата "Мара") на една пряка от Витошка, което може да се резервира, но е от малко по-скъпите места, а предвиждам да има гладни  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 10
Бреййййй, народа много компетентен Wink!!! Ходих да купувам мартенички на ъгъла на патриарха и витоша и по всички сергии ми казаха че ще родя момче, по корема ми се познавало. Ама не една или две сергии, ами на повече от 5. Където и да се спра и веднага се прави коментар...! Дано скоро и доктора да се изкаже по въпроса Simple Smile

# 39
  • Мнения: 174
Здравей, kleopatra, аз ги пия тези gravigil. Намерих ги в една почти незабележима аптечка наблизо, на кръстовището на Сливница и К. Величков, спирката на тролеите в посока Люлин. Едва ли ще ти се обикаля София заради тях, но все пак за информация  Wink

# 40
  • Мнения: 82
babytwo аз съм писала и преди,че имах кървене,но беше във 2 месец,биха ми инжекция но-шпа и прегнил и после по 2 седмично прегнил та така чак до края на 3 месец,но не съм лежала в болница нито вкъщи,сега всичко е наред(поне така казават)

# 41
  • Мнения: 1 266
След края на първия триместър принципно няма смисъл от Прегнил. Повече почивка (и не седете като мен цял ден превити върху коремите си), може и разходки, ама полека и 30 минутки стигат.

# 42
  • Мнения: 3
Момичета кажете моля ви по колко горе-долу килца сте качили до момента. Аз имам чувството че съм качила много - 7,8 до момента. Някой ще ме успокои ли че не съм единственото слонче. Ама много ми се хапва. То май орисията ми е такава на мен - както ви казах предния път качих 40 кг. Ако някой знае някоя хитринка срещу апетита да казва  chef

# 43
  • Мнения: 38
Ох, лелееее не ми говорете за килца..., че те мен много си ме обичат. Миналият път качих 25 кг., с които се борих 2 години. Сега уж си мислех, че съм по-добре и качвам по-малко, а като си намерих дневничето от миналата бременност и се оказа, че вървя по същия начин досега. И аз съм вече + 7-8 кг. А уж отначало ми прилошаваше (а преди - не). Оказа се, че точно за месец (трети) съм качила цели 4 кг. А единственото против много кг, за което се сещам, е да не се прекалява и да не се яде за двама. Знам го, че е така, но не го спазвам. В момента, в който видя нещо и преди да се замисля дали ми се яде или не, и вече съм го изяла. Добре, че от 1 седмица излизам повече и по-малко вкъщи около хладилника. Дано поне това да подейства.

# 44
  • Мнения: 82
Според моя кантар съм качила 4,500кг,но ми се струват множко  newsm78
За глада мога само да те посъветвам да хапваш често,но по малко и не високо калорични неща-избягвай тестеното(аз ям само пълнозърнест хляб),сладкото(по-добре вземи плод),свинското(най-добре е пиле и риба).Разбира се приема на много течности(най-добре вода,мляко,фреш) също създава илюзията за пълен стомах.И никакъв чипс,пържени картофи и тем подобни!Едва ли ти казах нещо,което вече не знаеш,но това е,което правя аз(е, и аз понякога съгрешавам,но се успокояам с мисълта,че не съм генетично предразположена към напълняване)  Wink

Общи условия

Активация на акаунт