Отговори
# 15
  • Мнения: 27
tcvetelinka е права , нормално е да има такива втвърдявания . Но ако броя им не надвишава 5-6 наден. Така поне ми каза моя лекар, аз съм с доста повече и за това пия магнезий. Но както споменах по-горе и с предишната бременност бях така.

# 16
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен! Много ми е хубаво като взе да се оправя времето!С нетърпение чакам тази пролет. Чета, че почти всички пиете някакви витамини и добавки, а на мен не са ми изписали нищо все още, а и аз от първата бременност се напатих, защото благодарение на витамините и добавките, които поглъщах успях да кача завидните 40 кг., с които се борих после 2 години. Не знам, но взех да се замислям, дали и аз да не попитам за някакви добавки. Някой ако може да препоръча някои, които се пречистени и нямаш вълчи апетит от тях ще съм благодарна! Peace
Иначе по повод Мюзик айдъл и аз много се хиля  Joy, но смятам,че това по-скоро е полезно от колкото вредно. По-добре да се тресеме от смях от колкото от рев и нерви, нали??? А те не липсват, особено ако имаш един малък човек, адски непослушен и див!  Crazy Е, засега това е от мен

# 17
  • Мнения: 26
Добро утро Simple Smile

Запис и от мен в прекрасната пролетна тема Simple Smile Откакто се затопли съм в прекрасно, приповдигнато настроение и всички ангажименти и работа ми се струват някак по-леки. Надявам се и Вие да сте така. Ето и едно пролетно букетче за всички Ви  Hug

# 18
  • Мнения: 1 266
Иначе по повод Мюзик айдъл и аз много се хиля  Joy, но смятам,че това по-скоро е полезно от колкото вредно. По-добре да се тресеме от смях от колкото от рев и нерви, нали???

Здравей от мен   bouquet
Аз по-скоро имах предвид дали няма да му повредя нещо музикалния слух на хлапето или да не вземе да си мисли, че е напълно окей да се излагаш пред непознати  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Шегувам се, разбира се Simple Smile Иначе аз си се треса постоянно, кога от едното, кога от другото...  Grinning Бясна съм, да ви се оплача. Любимият и компания са ме хванали за нещо като секретарка-преводачка-крепостен селянин и току някой каже: "Това ще ми го преведеш ли, ама много бързо ми трябва, за вчера направо". Аз понеже си нямам друга работа  #2gunfire #Cussing out И сега псувам и превеждам, ама трябва да проведа май сериозен разговор, че така не става  Stop

# 19
  • Мнения: 199
здравейте, и аз съм от кюпа на чакащите през август, но ме няма в списъка
а за тия контракции... аз също имам нещо подобно. само че се получава  през нощта към 1 - 2 или на разсъмване.  получавам едно такова стяяягане от страните на корема към центъра по един два пъти. не е болезнено, но се получава доста неприятно напрежение. после през деня като че ли през цялото време матката ми е напрегната. обяснявам си го с това, че изведнъж почна много да расте. Чудех се дали не е рано за подтотвителните контр. още повече, че не мога да разбера в коя седмица съм. по датата от последния м. съм в 18та, а за гестационните седмици май първите две още жената не е бременна и реалното развитие на бебето отговаря на две седмици по-малко. Но мойто бебе отговаря по размери и тегло ( при ехографско изследване)  на истински седмици. т.е когато бях в 15та гестационна на преглед, бебето отговаряше на 17та гестационна 150гр и не помня колко см точно  . излиза, че съм забременяла повреме на мензис  Shocked а може и аз нещо да не съм разбрала или тия измервания които прави ехографа да не са много точни. Е, но тия спазми на корема,  контракции ли са,  ме притесняват.  Sad  това състояние от 3-4 дни и все си измислям оправдание да не звънна на лекарката, макар че тя най-добре ще  ми обясни.  колкото до мърдащата твърда бука за която спомена някоя от вас.. това при мен е  дупето на бебко  Party

# 20
  • Мнения: 3
Чудя се! Моя корем расте много по-бързо от първата бременност,но още не съм усетила бебето! Нямам търпение вече!  ooooh! А на котката Марта само ще кажа, че безкрайно много ме успокои, защото и моите близки въобще не ме третират като бременна и ме заливат непрекъснато с още допълнителни задачи, освен малкия човек и направо понякога ми идва да избухна. Тия хормони са страшна работа! newsm78

# 21
  • Мнения: 202
Здрасти на всички в оптимистичната ни пролетна темичка  bouquetДано оттук нататък да става все по-цветно!
Аз Мюзик Айдъл също го гледам, ама от някакъв вид мазохизъм-хем ме дразни неистово(особено на този етап, когато показват само олигофрени), хем продължавам да го гледам; и Фънки ме дразни с откровената си простащина;
Аз нещо днес никак не съм в кондиция, по принцип имам ниско кръвно и вероятно е от него-наспала съм се уж добре, а откакто съм станала, ми е едно сънено и отпаднало, имам сърцебиене... newsm78пих кафе уж....

# 22
  • Мнения: 1 266
Ми, аз не че много държа да ми ходят по тънък лед  Grinning ама не си спомням да са ме назначавали на договор  newsm78 Да не говорим как трябва да разбирам от всичко - и от археология, и от архитектура, и от образование, и от селско стопанство, аман  #Cussing out
Я по-добре да си ходя аз на работа и да се оправдавам колко ми е натоварено, че като си седя вкъщи и очевидно всички си мислят, че ми е скучно и си клатя краката  Crossing Arms

Baduizm, кажи кога ти е терминът, коя поред бременност и откъде си, за да те включи Мика в списъка  Grinning

И се чудя, да не сме затрили някои мами пътем - не бяхме ли вече повече от 100?  newsm78 Ще се върна две-три теми назад да проверя. - Б.а. - Оглупявам. Всичко си е наред с бройката.

бланш, мен Фънки в едно 80% не ме дразни, защото поне е искрен. Обаче вчера като си запуши ушите, това ми се стори много грозно. Аз съм музикален инвалид, ама според мен момичето пееше хубаво.
Тия, дето не знаят текстовете на песните, са феноменални просто Simple Smile
А Люси ми е слабост, докато следвах в Германия, гледах кастинга, с който влезе в "Но ейнджълс", оттогава си я харесвам.

# 23
  • Мнения: 235
Добро утро на всички!  Sunglasses
Радвам се, че оформлението е успяло да ви създаде хубаво настроение  Simple Smile
При мен е едно сиво, дъждовно и захлупено... И определено не бих се разсърдила на една-две порции смях  Simple Smile
Май трябва и аз си намеря нещо подобно на Мюзик Айдъл Simple Smile
Аз по-скоро имах предвид дали няма да му повредя нещо музикалния слух на хлапето или да не вземе да си мисли, че е напълно окей да се излагаш пред непознати  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Марта, можеш само да се надяваш, че слухът му още не е много развит.  Mr. Green Ама внимавай все пак, защото това ще е първото му слухово впечатление, та да не го стреснеш, милото  Joy Joy

За задачките не ти завиждам. И аз имам един дълъг списък с неща за вършене, обаче от вчера бойкотирам.
И срам-не срам ще оставя една част от нещата на половинката... Embarassed

Марта, аз вчера направих "инвентар" и всички, които са дали термин са в списъка. Чакам Baduizm да ми даде инфо... => Готово! Вече е вписана и тя.


Сбъркала съм си професията. Трябвало е да стана даскалица  Mr. Green Умрем да ходим на хората по петите и да ги проверявам  Laughing
 Hug Heart Eyes
Аз пък съм експерт по валидиране на разни сложнотии и съм свикнала на дабъл и трипъл чекове  Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 11:29 от Mika

# 24
  • Мнения: 1 266
Марта, аз вчера направих "инвентар" и всички, които са дали термин са в списъка. Чакам baduizm да ми даде инфо...

Сбъркала съм си професията. Трябвало е да стана даскалица  Mr. Green Умрем да ходим на хората по петите и да ги проверявам  Laughing

 Hug Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 1 266
caprice да си види личните.
Ако някой друг иска връзка с доцент Томова за ФМ, да ми се обади.
Ако ще се срещаме на 22.03. - свободна съм Simple Smile

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 12:11 от Котката Марта

# 26
  • Мнения: 365
Здравейте и от мен:)
Темичката наистина е пролетна и свежа, задобрявате:))
Вчера бях на преглед и видях малкото смешно бебе, което си почиваше, лежейки по гръб, още прилича на извънземно, но е много вълнуващо.
И да се присъединя към мамите с контракциите. И аз пия диаспорал веднъж на ден, но чета че нямал ефект...не знам, явно и аз съм с чувствителна матка.
Мюзик Айдъл не успявам да гледам, поради факта, че докато се прибера от работа и той е свършил, колегите ме осветляват с някой линк на следващия ден.
Това е засега от мен:)
Поздрави на всички, добре дошли на старите и нови нови бременни!
Хубав и слънчев ден и приятни почивни дни:)  bouquet

# 27
  • Мнения: 2
  bouquet
здравейте на всички:)
да се включа и аз; брей какво влияние има телевизията, щом обсъждате Айдъла:) аз понеже съм от другата страна, винаги се изненадвам как предаванията предизвикват дискусии, аз пък не мога да го гледам и аз се прибирам към 9-10 и вече е минало, но колегите казват, че добре им се е получило, ще видим. Люси наистина е симпатяга, вчера се запознах с нея и ми направи доста приятно впечатление, доста по -различна е от преди 2-3 години когато я гледах при Слави.

аз пък контракции нямам, или поне не знам че това са били контракции newsm78 #Crazy имам някакви придърпвания от време на време, свива ме корема леко понякога, но хич не мога да кажа какво е и защо е Confused

иначе бременността ми се характеризира с все по-нарастващия глад=корем #Crazy плаша се от това, трябва да се ограничавам, че като гледам как хапвам наравно с таткото ..не е добре Sick
айде хубав ден-не се преработвайте и Марта - я им покажи по един корем да не те занимават повече с глупости!

# 28
  • Мнения: 31
Оф с тия контракции в чудо съм с е видяла от самото начало  ми се появиха и ми изписаха магнерич но и аз работех още като сервитьорка и яко тичане сега наскоро пак ме се появиха но на нервна почва мажо ме беше ядосал и не закъсняха ходих на лекар и този път пих магнерот и сега няма проблеми стига да не се ядосвам...Момичета това с контракциите не е за пренебрегване защото една моя приятелка така не им обращаше внимание не сипиеше хапчетата и роди в 8 месец едвам спасиха бебето така че и при наи малкото съмнение че ги има и са продалжителни си ходите на лекар не пиите магнезии без да ви е казал лекар че за всики период от бременноста е различен приема.Благодаря за темичката толкова хубаво че идва пролет и настроениието е друго.Котка Мартане се ядосваи и у нас е така никои не ти признава като си седя в къщи това ме и работата да слугувам ooooh!като бебе го гледам мъжо че още малко и ще имам 2 бебета но пък какво да правя аз съм свикнала повечето жени са така.Ох да кажа и за айдала даите ми някакав сайт да напиша нещо на тоя дебелия че забравих как се казва аз ако съм там ще се сбием мнооого ме дразни за какъв се мисли то бива то може ама това граничи с простотия и диващина хаиде чао че пак се ядосах #Cussing out

# 29
  • Мнения: 1 266
Ох да кажа и за айдала даите ми някакав сайт да напиша нещо на тоя дебелия че забравих как се казва аз ако съм там ще се сбием мнооого ме дразни

http://musicidol.btv.bg/
Дерзай  Mr. Green Да ти имам ентусиазЪмЪт  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт