Кое оправя настроението ви?

  • 5 936
  • 115
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 621
Там е истината! PeaceВинаги си купувам нещо,за което са ми свидели паричките.РАБОТИ тоя метод Joy

Определено сработва Laughing
Аз примерно като не съм прилагала известно време този вид терапия - ставам зла и незадоволена newsm78 Laughing

# 91
  • Мнения: 493
Някоя нова дрешка,козметика изобщо нещо новичко и разбира се някоя мила думичка.

# 92
  • Мнения: 649
Излизам сама по магазините и пръскам една солидна сума за дрехи и обувки.  Друг вариант, когато е хубаво времето излизам в градината с една чаша кафе и се любувам на прекрасния ден и красивите цветя около мен.

# 93
  • Мнения: 8 999
Дрешка, обувки /НО, купени "на сметка"/, резервен вариант - някоя джвъчка за вкъщи.

# 94
  • Мнения: 1 518
Фитнес, добър сън - нещо, което нямам физическа възможност да си позволя, хубав парфюм, хубав филм, хубава книга/четиво, и не на последно място - любовта на близките...

# 95
  • Мнения: 743
Понякога настроението ми се оправя и от песен, която харесвам. Или когато видя човек /когото дори не познавам/ да се усмихва. А понякога дори и слънчевото време.

# 96
  • София
  • Мнения: 113
Хубава музика,шоколад,нова дрешка.
Радвам се на малките неща.

# 97
  • Мнения: 120
Това понякога да съм сама, приятна компания или чаша уиски.

# 98
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
Настроението ми се управя най много като ходя по магазините и  си купя нещо.  Crazy

# 99
  • София
  • Мнения: 605
абсолютно нищо, освен напиване с приятелки, но няма как да стане Thinking

# 100
  • Мнения: 395
1. привлекателен мъж, с който да пофлиртувам за да ми се повдигне малко самочувствието
2. женско парти, в което да оплюем мъжете
3. шопинг, хубав ресторант

А ако получа и трите в един ден Crazy Crazy

# 101
  • Мнения: 751
Мъжо ми Heart Eyes

# 102
  • Мнения: 386
1. привлекателен мъж, с който да пофлиртувам за да ми се повдигне малко самочувствието
2. женско парти, в което да оплюем мъжете
3. шопинг, хубав ресторант


Ей такива дребни неща!



А и да добавя смях смях с детето!

Последна редакция: пт, 14 мар 2008, 22:44 от marinelli

# 103
  • Мнения: 1 477
Нищо.Трябва от само себе си да ми мине лошото настроение.Харченето може само моментно да ме утеши...

# 104
  • Мнения: 1 599
1. привлекателен мъж, с който да пофлиртувам за да ми се повдигне малко самочувствието
2. женско парти, в което да оплюем мъжете
3. шопинг, хубав ресторант


Ей такива дребни неща!

И при мен така..... особено първото и третото...

Общи условия

Активация на акаунт