Загреб, Залцбург, Мюнхен, Виена, Будапеща с кола

  • 8 258
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Шани, за Скай Юръп чух за първи път тук (в този подфорум) и сега за първи път ще ползвам услугите им. Аз също не знам защо така се сменят цените за едни и същи полети. Момичето, с което ще пътуваме звъня няколко пъти на телефона им и от там й дадоха цена. Резервацията я направихме по телефона, за което платихме допълнително 40 евро.

С zarinka не мога да се съглася- едва ли има човек, който да няма опит с пътуването с кола и да няма реална преценка.

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Рени - 10Х  Simple Smile
Съседите направиха супер изгодна резервация. Отиване и връщане до Прага за 4-ма, само за 210Е. Но и аз не знам, как го постигнаха...  Thinking

# 17
  • Мнения: 1 636
Ние си пътуваме с колата и с децата,но от ДЕ до БГ (и обратно),но такъв мар6рут не бихме направили. На децата Ще им писне толкова време и път. На6ите са с ДВД по пътя и на половината път zапочват да питат колко има оЩе,като се има впредвид,че говорим само zа 1800км и след това спокойствие при баба,дядо и леля,а не до едно приспиване или раzглеждане на град и пак в колата.
на мен този марШрут ми се вижда малко гъз път да види  Grinning особено с децата
местата и градовете са много красиви
Ей това и от мен  Wink
По_добре го остави,когато обие6 бебето. Оставете си децата(не вярвам на таzи въzраст да се интересуват от zабележителности) и го направете сами това пътуване.

# 18
  • България-София
  • Мнения: 573
На 02.03 се върнахме от Австрия, пътуване с кола. Никакъв проблем нямахме с пътуването през Сърбия.
Колата ни също е на лизинг и затова си носете оригинала на пълномощното и задължително копие, което прибират нашите паспортни служби, на излизане от страната. Зелена карта естествено. Магистралата в Сърбия - Унгария е 23 Е в едната посока. Винетка в Унгария за 10 дена - 12 Е, Винетка Австрия, пак за 10 дена - 7.7 Е.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 228
След кратко мислене, решихме, че ще пътуваме с колата, както възнамерявахме отначало Simple Smile
Само да сме здрави  Praynig (че в момента големият е болен и ми е криво Sad)
Мъжът ми ще успее да си вземе вероятно още няколко дни отпуск, та ще отиде повече време Simple Smile
Вероятно ще увеличим престоя в Залцбург и Виена, евентуално и Будапеща.
Като се върнем, ще изровя темичката да напиша отзиви.

По повод краткостта на времето - миналата година за 13 дни обиколихме средна и южна Италия: Рим - Неапол и наоколо (о-в Капри, Касерта, Помпей, Костиера Амалфиана; най - южната точка беше Салерно) - Флоренция - Пиза - Сиена - из Тоскана - през Апенините - Сан Марино - Перуджа - Рим. Имахме престои и културни обиколки през големите градове, разходки из забутани селца - времето "ни стигна".
Съгласна съм, че атмосферата се усеща за повече време на едно място, но нито то, нито финансите са неограничени Simple Smile
Благодаря на всички за споделените мнения   bouquet

Започвам работа по детайлен план за забележителностите.
unik, Шани, zarinka, благодаря за практическите подробности за колата, магистралите и т.н.   bouquet

# 20
  • Мнения: 473
rally
може ли подробности за миналогодишната ви екскурзия в Италия, пътуване, хотели, цени и т.н.
може и на лични ако не представлява интерес за останалите,
благодаря   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 1 228
С Чар се разбрахме на лични, а тази екскурзия в крайна сметка я отлагаме за догодина, преди всичко превид създалата се в съседна Сърбия ситуация  Sad Явно ще си караме този Великден у дома  Simple Smile
Все пак, мисля догодина планът да си го запазим, но само със седемгодишен младеж, без бебе  Peace И ще гледам да е за 2 седмици, че в Залцбург да поостанем повече.

Общи условия

Активация на акаунт